Strona

Breaking Football Manager - zapisy do drużyn

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015, 17:38    #1
HEJ HEJ HEJ HEJ
to znowu ja, redaktor-naczelny aferzysta/prowokator Bolson. kradnę wasz czas i internet żeby ogłosić poszukiwania!
potrzebuję dwudziestu dwóch (słownie: 22) śmiałków, którzy poświęcą swoją reputację na tej stronie (może, jest równie wielkie prawdopodobieństwo że zostaniecie legendami) żeby stworzyć historię.

wymagam tylko trzech rzeczy:
- zgody na użycie waszego nicku w Football Managerze
- pozycji, na której najbardziej chcecie grać (dopuszczalne dwie opcje rezerwowe)
- krótkiego opisu najgłupszej rzeczy, którą zrobiliście w FM-ie (jeśli macie screen albo wideo, będę patrzył przychylniej)

Umieszczam tutaj przykład:
Proszę bardzo, śmiało mogę użyć swojego nicku w Football Managerze bo chodzi o dobrą zabawę. Najbardziej chciałbym grać jako OPL, ale jak coś to nie obrażę się gdy zostanę OPŚ bądź NŚ. Kiedyś w meczu o stawkę wstawiłem Manuela Neuera do ataku i strzelił gola.

W tym, co kombinuję są do rozdania następujące pozycje:
1 x O PL, WO PL, P PL, OP PL, 2 x BR, 3 x OŚ, DPŚ, PŚ, OPŚ, NŚ
zatem jeżeli chcecie grać tam gdzie sobie wymarzyliście, to szybko szybko, bo ktoś może was wyprzedzić!

czego nie wymagam:
- przesłania mi skanu dowodu osobistego
- posiadania konta na Facebooku
- rozegrania 10 sezonów w FM-a i opisania ich

Jeżeli znajdzie się tych 22 dzielnych użytkowników-zawodników, w najbliższym czasie zobaczycie, o co mi chodziło. Plan B zakłada wyłącznie 11 uczestników, ale po co komu plan B kiedy plan A jest tak wspaniały? No właśnie.

Polecam i pozdrawiam,
Fiotr Pronczewski
Bądźcie częścią rewolucji!
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:42    #2
elo, uzyj mego nicku kolego, jako NS oczywiscie, od biedy OPS rozgrywający, lub OPL ale prawonozny. najglupsza rzecz, nie mam skrinow bo to dawno, ale w cm 01/02 stworzylem taktyke bez obroncow i wygralem mecz! pozdrawiam!

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:48    #3
Używaj sobie do woli mojego nicku, pozycja OPŚ mile widziana, ale PŚ i DPŚ też styknie, przy czym nie wiem czy najgłupszą rzeczą było w Lechu (dawno dawno temu) sprzedanie Lewandowskiego i kupienie Brożka, którego uważałem za lepszego napastnika, czy zrobienie tzw. Ceyvola, czyli wypożyczeniu od patrona kilku kluczowych graczy, by potem związać się z konkurentem danego patrona, co skutkowało zerwaniem wszelkich wypożyczeń i umów.

 Tittoro Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:50    #4
zgłaszam swój nic nieznaczący nick na DPŚ ew. boczne obrony, nagminna głupota to pierdyliard PŚ w każdym kurczę klubie

 Darkenor Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2015
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:52    #5
Używaj mojego nicku ile tylko chcesz. Najlepiej na Bramce albo ŚO (na te pozycje będziesz mieć najmniej chętnych! :D) A najgłupszą rzeczą jaką do tej pory zrobiłem w FM to podczas wygranej (tak myślałem) drugiej połowy dogrywki dla żartu wprowadzić sobie na bramkę Lewego Obrońcę. Przeciwnik (villareal wtedy) osiekał mnie trzema bramkami i wyrównał na 3:3 w dwumeczu. Przez całe rzuty karne bronił obrońca. Jak to się skończyło to chyba nie muszę mówić. W taki oto durny sposób straciłem szansę na potrójną koronę i do tego jeszcze przerwałem sobie serię 20 zwycięstw.
FC United >>> Legia Warszawa >> Cordoba >> Girondins Bordeaux >>> PSG >>> Juventus

 NeroTFP Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2013
Skąd: Knurów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:52    #6
Proszę bardzo, bierz i korzystaj! Chciałbym grać jako DPŚ lub ewentualnie OŚ, ale taki, co na rzuty rożne leci i strzela dużo bramek głową. W ostateczności moge też zagrać na środku rozegrania.

Co zrobiłem głupiego? Wyszedłem na finał LM z piłkarzem z pola na bramce i brakiem bramkarza na ławce (miałem dostępnego bramkarza, ale jakoś mi się to tak obsunęło, przesunęło, że kliknąłem zgłoś skład i musiałem grać zawodnikiem z pola na bramce). Mecz oczywiście przegrałem, bo jak to grać bez bramkarza tylko zawodnika z pola :(

 EFU Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:55    #7
1.Bierz nick EFU
2. DP,PŚ
3.Zagrałem mecz w finale LM składem o kondycji poniżej 80%

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:56    #8
Proszę bardzo, śmiało mogę użyć swojego nicku w Football Managerze bo chodzi o dobrą zabawę. Najbardziej chciałbym grać jako N, ale jak coś to nie obrażę się gdy zostanę OPL bądź OPŚ. Kiedyś w karierze Manchesterem United pobiłem rekord transferowy klubu sprowadzając Cavaniego za 85mln Euro, odwdzięczył mi się złapaniem w pierwszym meczu, w 5 minucie kontuzji wyłączającej go z gry na 10 miesięcy. :C
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 xAdiSuN Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:57    #9
Mój nick do wykorzystania bez limitów oczywiście, bardzo chciałbym grać na PŚ, będąc lewonożnym zawodnikiem, chociaż pozycją drugorzędną mogłoby być OPP. Moją najgłupszą rzeczą zrobioną w Football Managerze, było wystawienie na obronę czterech bramkarzy, wskutek buntu spowodowanego zwielokrotnioną ilością kontuzji w zespole, co ciekawe na jeden z najważniejszych meczów w sezonie, polskiej Ekstraklasie. Co ciekawe mecz ten zakończył się wynikiem 2:2.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2015 17:57    #10
Bierz i sadzaj mnie na BRamce. Zatrudniłem Messiego w Widzewie.
http://www.cmrev(...)ssi.html
twitter.com/Ceyvol

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.