Brak motywacji do gry ?

Kubaq Proletariat

0
05.10.2004, 18:03    Pytanie
Jestem załamany, jest 28 listopad 2004, mam zapewniony awans z grupy LM (Wisłą Kraków), a w lidze jestem na 11 miejscu !! (3 zwycięstwa, 7 remisów, 6 porażek) !! Niewiem co mam robić, tamten sezon wygrałem z duża przewagą, a teraz niewiem co sie dzieje. Składu w zasadzie nie wzmocniłem, ani nie osłabiłem(nie licząc powrotów z wypożyczenia). Może gram zbyt defensywnie i dlatego z lepszymi rywalami wygrywam a słabiaki przeważnie maja 2 kontry i przegrywam (Ostatni mecz Wisła Lech: lech ma 2 sytuacje bramkowe - 2 GOLE) Gram 4-4-2 z Defensywnym środkowym pomocnikiem i ofensywnymi skrzydłowimi. Proszę o pomoc !

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2004 18:51    #1
Sprobuj do skladu na mecze ligowe wystawiac tych zawodnikow, ktorzy nie graja w LM, np mlodych gniewnych. Ka zawsze gram ofensywnie i nie mam z tym problemu. Zwracaj uwage też na kondycję piłkarzy w meczach ligowych

Post pomocny

"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

Proletariat

0
06.10.2004 19:04    #2
no właśnie, czy zawodnik z kondycją 98 nie nadaje sie do gry ? chociaż na jedną połowę ?

Post pomocny

 TomD Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2004 07:08    #3
Pewnie ze taki zawodnik nadaje sie do gry i to przez cale 90 minut. przeciez kondycja 98 to jest dobra kondycja . ja wystawiam graczy nawet z 93 ale wtedy zmieniam ich gdzies tak w 70 - 75 min

Post pomocny

 Behemot Młody aktywista

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2004 12:04    #4
TomD ma racje - zawodników z kondycją powyżej 90 można wstawiać do składu na pełne 90 minut. Musisz jednak obserowować to, co się dzieje podczas meczu - gdy zawodnik zostaje "solidnie sponiewierany", albo potrzebuje pomocy masażysty, często jego kondycja drastycznie spada. Zawodnicy poniżej 60-65 powinni zostać zdjęci z boiska - obrońcy przestaną nadążać za napastnikami rywala, pomocnicy nie będą mieli sił na akcje ofensywne, a napastnicy w zasadzie przestaną istnieć.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.