Błąd terminarza T-Mobile Ekstraklasy

 matejand Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2014, 17:01    Pytanie
Premiera FM 2015 już ogłoszona a problem z niewłaściwym terminarzem grup mistrzowskiej i spadkowej polskiej Ekstraklasy wciąż nie rozwiązany. Dalej kolejność meczów i ich gospodarze są losowe. Mam tą grę od poprzedniej Wigilii i do tej pory grałem w nią może parę godzin, bo moje ulubione, polskie rozgrywki nie są dobrze odwzorowane. Z mojej perspektywy zakup FM 2014 był błędem i pewnie nie będzie się opłacało kupić następnej części.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2014 17:53    #1
I po to zakładałeś nowy temat, żeby się pożalić i obwieścić wszem i wobec, że nie kupujesz piętnastki? Przecież ten błąd jest znany i było wiadome, że w FM14 nie zostanie naprawiony. Poprzednia Wigilia była w 2012, więc chyba jesteś alpha-testerem. Szacunek.

 matejand Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2014 18:30    #2
[quote="Mar1992"]I po to zakładałeś nowy temat, żeby się pożalić i obwieścić wszem i wobec, że nie kupujesz piętnastki? Przecież ten błąd jest znany i było wiadome, że w FM14 nie zostanie naprawiony. Poprzednia Wigilia była w 2012, więc chyba jesteś alpha-testerem. Szacunek.[/quote]
i po co tak agresywnie? Przecież tu nie chodzi o mnie ale na pewno jest więcej takich osób, którzy kupują FM głównie ze względu na polską ligę. Nie wiedziałem, że to już pewne, iż ten bug nie będzie naprawiony (czasami wychodzą jeszcze patche we wrześniu). Dla mnie to jest lekceważenie klientów i prostu miałem nadzieję, że coś w tej sprawie ruszy (albo, że już ruszyło a ja o tym nie wiedziałem).
A i poprzednia wigilia była w 2013 roku.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2014 18:38    #3
Nie jest agresywnie, bo nie używam takich znaków, jak np. wykrzyknik, czy słów złożonych wyłącznie z dużych liter. Sufler służy do pomocy w naprawianiu błędów, czy rzeczy, które nas przerastają, a tego się nie da naprawić. Mogłeś napisać manifest i zachęcić nim do dyskusji, a tak sufler się zaśmieca. Ostatnio patche raczej nie wychodzą we wrześniu. Okolice wakacji to ostateczny termin, bo wtedy zamykają okres obecnej wersji.
Poprzednie, czyli poprzedzające ostanie jakie były, co ja rozumiem (choć może błędnie), jako te z roku 2012. :P

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 12.08.2014 o godz. 18:39

 matejand Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2014 19:07    #4
[quote="Mar1992"]Nie jest agresywnie, bo nie używam takich znaków, jak np. wykrzyknik, czy słów złożonych wyłącznie z dużych liter. Sufler służy do pomocy w naprawianiu błędów, czy rzeczy, które nas przerastają, a tego się nie da naprawić. Mogłeś napisać manifest i zachęcić nim do dyskusji, a tak sufler się zaśmieca. Ostatnio patche raczej nie wychodzą we wrześniu. Okolice wakacji to ostateczny termin, bo wtedy zamykają okres obecnej wersji.
Poprzednie, czyli poprzedzające ostanie jakie były, co ja rozumiem (choć może błędnie), jako te z roku 2012. :P[/quote]
No to złośliwie :P O ile dobrze pamiętam to w 2008 lub 2009 wyszedł patch już po zapowiedzi nowej wersji gry chyba właśnie we wrześniu. Tak jak pisałem bo miałem nadzieję, że ktoś ma jakieś informację na temat szybkiej naprawy tego karygodnego błędu, albo, że ktoś mi napiszę "Ty idioto ten błąd już jest dawno naprawiony". W końcu to jest problem dotyczący rozgrywki ale skoro to nie jest miejsce na takie posty to przepraszam.
Mówi się poprzedni rok, poprzedni trener, poprzednie święta, w poprzednich odcinkach, mój poprzednik itd. więc w mojej opinii poprzednia wigilia była w 2013 ale oczywiście mogę się mylić :) co oczywiście nie jest ważne.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 12.08.2014 o godz. 19:09

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.