Agent nie chce transferu piłkarza.

 ghost1511 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2014, 12:43    #1
Napotkałem się na dziwny problem, z którym wcześniej nie miałem podobnej sytuacji i nie bardzo wiem jak to rozegrać :) dlatego zwracam się z tym problemem do was.

Otóż mój skauting znalazł lewego obrońcę, potencjał 4.5 lat 20. Obecne umiejętności na poziomie 2.5. Wygląda naprawdę świetnie. Mam problem z tą pozycją. W ważnych meczach sezonu z drużynami z czołówki Nacho Monreal popełnia proste błędy. Nie radzi sobie z presją i chcę kogoś kto to zmieni. Może nie od razu, ale za rok może dwa.

Do rzeczy... Nowy sezon, spory budżet. Planuję dwa, może trzy wzmocnienia. Dogaduję się z klubem zawodnika. Cena: 8.5 mln. Chcę przedstawić ofertę transferową ale agent twierdzi:
[quote]Mój klient nie jest zainteresowany rozmową z pańskim klubem[/quote]

No coż sprawdzam jeszcze raz zawodnika czy na pewno czegoś nie pominąłem. Stwierdzam, że nie. Zawodnik wygląda ok, nikt go nie obserwuje. Jeszcze raz próbuję. Wyrażam zainteresowanie. Zawodnik jest wniebowzięty. Myślę, że tym razem się uda.

Klub się wycwanił. Za mniej niż 14 mln go nie puści. No cóż... warty tej ceny. Dogadujemy się. Przychodzi czas na przedstawienie umowy. Agent znowu twierdzi:
[quote]Mój klient nie jest zainteresowany rozmową z pańskim klubem[/quote]

Rozmowy ponownie zrywam. Wchodze w charakterystykę agenta, a tam widnieje zapis:
[quote]Agent ... jest znany z tego, że woli by jego klienci nie zmieniali barw klubowych[/quote]

Agent, który nie chce zarobić?! Spotkał się któryś z was z podobnym przypadkiem?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.08.2014, 12:44

 Arbeh Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2014 13:08    #2
Pewnie niedawno podpisał kontrakt, albo dopiero co dołączył dlatego nie chce przejść.

 herbu3 Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2014 15:32    #3
Miałem raz taką sytuację, że chciałem kupić jakiegoś grajka a skaut w raporcie napisał, że jest bardzo zainteresowany transferem ale kiedy przedstawiłem mu ofertę kontraktu jego agent uparcie twierdził, że jego klient nie jest zainteresowany transferem, więc byłem zmuszony z niego zrezygnować :C

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.08.2014 o godz. 15:33

 ghost1511 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2014 16:22    #4
To jest jego macierzysty klub. Do końca kontraktu pozostały 2 lata.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2014 16:30    #5
Może kosa pomiędzy drużynami albo wcześniej zniechęciłeś tego darmozjada i pasożyta (najpewniej tym, że nie godzisz się bezwarunkowo na szczekane przez niego kwoty)?
To jak 2 lata, to poczekaj. Może agencinie zmięknie pytong. A jak nie chce Ci się czekać, a wkurza Cię ten pajac, to daj save (pod warunkiem, że nie jest to FM14 - tu nie mam FMRTE), pokombinuje coś z tym zielonym ogórem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.08.2014 o godz. 16:31

 ghost1511 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2014 16:45    #6
Nie miałem do czynienia z tym gościem. W zakładce agent ma: [quote]stosunki z Tobą: brak[/quote].

Niestety FM14

 ghost1511 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2014 09:09    #7
To ja powiem jak się zakończyła saga transferowa tego piłkarza. Pod koniec okienka zawodnik był niezadowolony, że nie może dołączyć do mojego zespołu. Został wystawiony na listę transferową za 5.75 mln. Złożyłem ofertę i została odrzucona (sic!). Wróciłem od ceny 14 mln. Oferta przyjęta... Agent nie chce rozmawiać.

I teraz najważniejsze. PSG kupiło go za 5.75 mln. Ja już nic nie rozumiem.

 bitoni Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2014 10:16    #8
Hm moze za malo dales premii dla agenta a PSG slynie z marnowania kasy nabyle co i dalo mu wiecej kasy.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2014 11:15    #9
Nie mógł nawet zaoferować, bo pasożycik się obraził (z sobie znanego powodu). To jest najbardziej (albo co najmniej silny kandydat do tego tytułu) zje "innowacja" w FM. Decydującą rolę o swojej przyszłości powinien odgrywać piłkarz. Chyba, że jest wegetatywnym warzywem, nie potrafiącym myśleć samodzielnie i samoczynnie. No gdzie są takie przypadki w prawdziwym świecie, lol?
Przecież, jak się piłkarz zaprze, to jest w stanie wysłać agencinę z torbami, byleby tylko zakończyć negocjacje sukcesem.
A zachowanie klubu każe przypuszczać, że takich debili tam więcej, albo masz status "bogaty" i szukają każdej okazji do zgolenia hajsu. Mnie aż korci kupić FMRTE do 14, rozwiązać mu momentalnie kontrakt, pozmieniać wszystkie ukryte na swoją korzyść, podpisać z nim kontrakt (też go można wyedytować potem) i przypominać piłkarzowi tak często, jak to tylko możliwe, by się tej khu..y pozbył.

Wniosek prosty - szkoda czasu i nerwów na debila. Osiągnij taki poziom, żeby to jego P$G zjechać w LM kilkakrotnie - pyta mu pewno zmięknie. A jak nie - to jest i debil, i frajer, łasy na hajs i bez ambicji. Nie Twój problem ;)

 ghost1511 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2014 12:30    #10
[quote="bitoni"]Hm moze za malo dales premii dla agenta a PSG slynie z marnowania kasy nabyle co i dalo mu wiecej kasy.[/quote]
Agent nie pozwolił mi nawet na rozpoczęcie rozmów.

Najdziwniejsze jest to, że w osobistych był obrażony na klub, że nie pozwolił mu na negocjacje. Chociaż chcieli mi go opchnąć za 14 baniek, a to agent nie chciał podjąć negocjacji. I zmusił klub do wystawienia go na listę transferową za 5.75.

Powiem jeszcze, że próbowałem innego triku. Otóż chciałem zakupić innego piłkarza tego agenta dać mu solidnie w łapę i podjąć negocjacje o transferze drugiego zawodnika. Też nie przeszło. Pozostaje poszukać kogoś innego ;)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 28.08.2014 o godz. 12:34

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.