Manifest użytkownika farr
SCREENY ZNAJDUJĄCE SIĘ W MANIFEŚCIE WYSTARCZY OTWORZYĆ W NOWYM OKNIE, ŻEBY BYŁY CZYTELNE. Piszę to dlatego, bo kilka razy po moich manifestach dostawałem wiadomości, że screeny są nieczytelne. Nie mogę gdzieś trafić z dobrym...