Ten manifest użytkownika Rem-8 przeczytało już 1429 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
Ja też jednak pomyślałem, że będę tweetował na Twitterze. Jednak nie pod normalnym nickiem rem8, a pod drugim, specjalnym rem8_fm2011, aby oddzielić wpisy firmowe i mojej społeczności Microsoft od FMa.
Zatem: https://twitter.com/#!/rem8_fm2011 - ZAPRASZAM :)
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
| Odbiór piłki |
|---|
|
Można zdefiniować sposób, w jaki nasi zawodnicy będą odbierać piłkę przeciwnikowi. Odbiór delikatny ogranicza liczbę fauli i dzięki temu liczbę kartek. Odbiór agresywny sprzyja zastraszeniu rywali, zmuszeniu ich do błędu i szybkiemu przerwaniu akcji. |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ