Witam,
jestem nowy na stonce ale "stary ze mnie gracz"
swoja przygode z managerami pilkarskimi rozpoczalem od zabawy z Championship Managerem 1997/1998. Nigdy nie sciagalem taktyk z netu ani zywcem nie "malpowalem" znikad. Mialem i nadal mam swoje preferencje co do wizji footballu i w kazdej edycji gry wiazalo sie to z odpowiednimi wynikami ( doczekalem sie pomnikow pod stadionem, nowy stadion Barcelony nazwano moim nazwiskiem...a kariery wcale nie rozpoczynalem od Camp Nou tylko w Serie C1). Niestety FM 13 zweryfikowal moje uwielbienie do tej gry. Poczatkowo uznalem ze to ja sie moze opuscilem i z wiekiem oslablem jako manager ale po przeczytaniu Waszych opinii wiem ze to jest wina owego silnika. Potrafie zremisowac lub przegrac mecze w ktorych prowadze 3-0...trace bramki w identyczny sposob...3/4 z nich po wrzutkach z wolnych lub roznych w pole karne...pilkarze sa "bardzo odporni" na moje polecenia...z racji tego ze od jakiegos czasu lubuje sie w odbudowywaniu FIRM wzialem sobie AS MONACO (we wczesniejszych edycjach wskrzeszalem grajace w nizszych ligach Viole Fiorentine, Napoli, Notts County, Wimbledon) i mimo ze mam b dobry sklad juz na starcie, wzmacniam go dobrymi pilkarzami dostepnymi za FREE + kilkoma wypozyczonymi ( w rezerwach galatasaray, fenerbachce, qpr i szchtara jest kilku KOZAKOW ktorych mozna latwo wypozyczyc ) to i tak po idzie mi slabo...dziwne porazki z outsiderami gdzie ja oddaje strzalow 22/8 a oni 4/2 i dostaje u siebie z takim DIJON 0-2. Wyczytalem wyzej ze wydawca planuje "poprawic" ten istotny problem jakims patchem????!!!! Czy moj Steam sam go sobei sciagnie gdy bedzie takowy dostepny czy bede musial go sobei sam "znalezc"??? Pytam sie gdyz do tej pory nie wspomagalem sie nigdy zadnymi "innnowacjami" lub pomocami dostepnymi w sieci lub podsylanymi przez innych uzytkownikow! Z gory dziekuje za odpowiedz
jestem nowy na stonce ale "stary ze mnie gracz"
swoja przygode z managerami pilkarskimi rozpoczalem od zabawy z Championship Managerem 1997/1998. Nigdy nie sciagalem taktyk z netu ani zywcem nie "malpowalem" znikad. Mialem i nadal mam swoje preferencje co do wizji footballu i w kazdej edycji gry wiazalo sie to z odpowiednimi wynikami ( doczekalem sie pomnikow pod stadionem, nowy stadion Barcelony nazwano moim nazwiskiem...a kariery wcale nie rozpoczynalem od Camp Nou tylko w Serie C1). Niestety FM 13 zweryfikowal moje uwielbienie do tej gry. Poczatkowo uznalem ze to ja sie moze opuscilem i z wiekiem oslablem jako manager ale po przeczytaniu Waszych opinii wiem ze to jest wina owego silnika. Potrafie zremisowac lub przegrac mecze w ktorych prowadze 3-0...trace bramki w identyczny sposob...3/4 z nich po wrzutkach z wolnych lub roznych w pole karne...pilkarze sa "bardzo odporni" na moje polecenia...z racji tego ze od jakiegos czasu lubuje sie w odbudowywaniu FIRM wzialem sobie AS MONACO (we wczesniejszych edycjach wskrzeszalem grajace w nizszych ligach Viole Fiorentine, Napoli, Notts County, Wimbledon) i mimo ze mam b dobry sklad juz na starcie, wzmacniam go dobrymi pilkarzami dostepnymi za FREE + kilkoma wypozyczonymi ( w rezerwach galatasaray, fenerbachce, qpr i szchtara jest kilku KOZAKOW ktorych mozna latwo wypozyczyc ) to i tak po idzie mi slabo...dziwne porazki z outsiderami gdzie ja oddaje strzalow 22/8 a oni 4/2 i dostaje u siebie z takim DIJON 0-2. Wyczytalem wyzej ze wydawca planuje "poprawic" ten istotny problem jakims patchem????!!!! Czy moj Steam sam go sobei sciagnie gdy bedzie takowy dostepny czy bede musial go sobei sam "znalezc"??? Pytam sie gdyz do tej pory nie wspomagalem sie nigdy zadnymi "innnowacjami" lub pomocami dostepnymi w sieci lub podsylanymi przez innych uzytkownikow! Z gory dziekuje za odpowiedz

no i starałem się pisać, tak jak to miało miejsce w grze, mogłem pominąć jakiś fakt, ale myślę, że jasno przedstawiłem sytuację. A, przypomniało mi się to co miałem napisać. Wiesz Kaczy, z tym wygrywaniem to różnie. Bo co z tego, że wygrywał będę ligę w cuglach jak w LM będę stawiał opór tylko w grupie i to jeśli chodzi o miejsce 3-4 i czasem uda się awansować dalej ? Głównym założeniem rozpoczęcia gry w Pogoni było wygranie, któregoś z trofeów europejskich bo w realnym świecie to moje dzieci tego nie doświadczą nigdy
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty