Wszystko ladnie pieknie, ale jak dodac do tego jeszcze podzial na trening dla graczy mlodziezowych, seniorow-amatorow i seniorow-zawodowcow, to juz jest bol glowy i straszna dlubanina z ustawianiem rezimu kazdemu zawodnikowi. Ja stworzylem rezimy dla bramkarzy, obroncow, pomocnikow i napastnikow, do tego musialem zrobic podobny podzial dla amatorow. Juniorzy trenuja to samo, wiec mozna powiedziec, ze jest dla nich jeden rezim (nie liczac bramkarzy). Do tego dochodzi jeszcze zestaw przedsezonowy....Ogolnie rzecz biorac zrobil sie burdel. Ale optymistycznie zakladam, ze przyniesie to jakis skutek.

Powodzenia!
Szkoda zmarnowanego czasu, gdy sie chcę prowadzić drużynę. Prosze o odpowiedź. A i jeszscze jedno. Co zrobić, żeby znaleźć serwer po to, żeby zagrać przez sieć z innym managerem? Pozdrawiam.
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty