Problem exe.

damian90hey! Proletariat

0
20.01.2006, 14:16    Pytanie
Witam. Gram juz bardzo długo w Football Manager 2005 i jest pewien problem. Gdy gram jakąś drużynądługi czas to w pewnym momencie wyskakuje błąd exe. Czym jest to spowodowane? Gram teraz Polską (rok 2008,igrzyska w Chinach, dokłądnie 29 sierpień) i zawsze wyłąćza się gra. Kiedyś jak grałem innymi drużynami, tj. Liverpool i Barcelona też tak było :( Szkoda zmarnowanego czasu, gdy sie chcę prowadzić drużynę. Prosze o odpowiedź. A i jeszscze jedno. Co zrobić, żeby znaleźć serwer po to, żeby zagrać przez sieć z innym managerem? Pozdrawiam.

damian90hey! Proletariat

0
20.01.2006 17:39    #1
dziękuję :) a skąd wziąźć taki save cleaner?

Post pomocny

damian90hey! Proletariat

0
20.01.2006 17:42    #2
już znalazłem, przepraszam za kłopot. co mam z nim zrobić? gdzie go zainsatlować czy coś? :)

Post pomocny

damian90hey! Proletariat

0
20.01.2006 18:00    #3
już oczyściłem, poradziłem sobie :) ale niestety :( znó jest ten błąd :(

Post pomocny

 mideros Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2006 22:30    #4
mialem keidys tki problem. wiem jakie to cierpienie ale po kilku godzinach szperania w katalogach FM znalazlem taki folder jak "Temp". w tym folderze bylo mnostwo plikow lecz po namysle stwioerdzilem ze temp to temp i skasowalem to. gra od razu ruszyla dalej. wiec moze sprobuj tego. powinno pomoc. pozdrawiam

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution