"Oszukańczy Trening"

Z Proletariat

0
21.01.2006, 09:48    Pytanie
Czy są do najnowszego patcha treningi, które podwyższają na max. mozliwości naszych zawodników powodując jednocześnie niskie zmęczenie? A jesli nie ma to jak coś takiego sobie samemu "zcheatować". Prosiłbym o nie wstawianie komentarzy w stylu: "FM2006 jest i tak łatwy, wiec tylko lamy go sobie upraszczają..."

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2006 10:04    #1
Bez przesady, FM nie jest tego rodzaju grą do której można wpisać "god_mode" i wszystko wygrywać. Pokombinuj z treningami, może uda ci się wynaleźć reżim, który będzie idealny dla twojej drużyny ;) Powodzenia!

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

Z Proletariat

0
21.01.2006 10:38    #2
Sęk w tym, że przy kadrze w której jest 16 zawodników mogę się albo zdecydować na taki który obniża ich umiejętności, albo na taki po którym minimum po pół sezonie będą przemęczeni.

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2006 13:27    #3
Nie ma juz i nie bedzie treningow podwyzszajacych umiejetnosci na maksa i jednoczesnie zachowujacych lekka instensywnosc. Byl taki cheat do poprzedniej latki, teraz na szczescie zostalo to naprawione :>

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2006 13:31    #4
Poza tym naprawde nie jest trudno stworzyc dobry rezim treningowy nie przeciazajacy graczy :> Ja staram sie skonfigurowac to tak, zeby obciazanie srednie bylo - wazne zeby danej grupie zawodnikow kazac trenowac tylko to, co im sie naprawde moze przydac. Ja sam zazwyczaj stosuje co najmniej kilka rezimow: osobne dla bramkarzy, obroncow srodkowych, bocznych, defensywnych pomocnikow, ofensywnych pomocnikow, skrzydlowych i napastnikow :>

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2006 15:26    #5
Wszystko ladnie pieknie, ale jak dodac do tego jeszcze podzial na trening dla graczy mlodziezowych, seniorow-amatorow i seniorow-zawodowcow, to juz jest bol glowy i straszna dlubanina z ustawianiem rezimu kazdemu zawodnikowi. Ja stworzylem rezimy dla bramkarzy, obroncow, pomocnikow i napastnikow, do tego musialem zrobic podobny podzial dla amatorow. Juniorzy trenuja to samo, wiec mozna powiedziec, ze jest dla nich jeden rezim (nie liczac bramkarzy). Do tego dochodzi jeszcze zestaw przedsezonowy....Ogolnie rzecz biorac zrobil sie burdel. Ale optymistycznie zakladam, ze przyniesie to jakis skutek.

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2006 15:26    #6
Wszystko ladnie pieknie, ale jak dodac do tego jeszcze podzial na trening dla graczy mlodziezowych, seniorow-amatorow i seniorow-zawodowcow, to juz jest bol glowy i straszna dlubanina z ustawianiem rezimu kazdemu zawodnikowi. Ja stworzylem rezimy dla bramkarzy, obroncow, pomocnikow i napastnikow, do tego musialem zrobic podobny podzial dla amatorow. Juniorzy trenuja to samo, wiec mozna powiedziec, ze jest dla nich jeden rezim (nie liczac bramkarzy). Do tego dochodzi jeszcze zestaw przedsezonowy....Ogolnie rzecz biorac zrobil sie burdel. Ale optymistycznie zakladam, ze przyniesie to jakis skutek.

Post pomocny

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.01.2006 16:26    #7
Mam 7 treningow
bramka
obrona_skrzydlo
obrona_srodek
pomoc_skrzydlo
Pomoc_def, pomoc_ofens
napad
Anatorom proponuje 1,5x wyzsze kontrakty profesjonalne, nie mam amatorow
Starych wyrzucam (sprzedaje), mam samych młodych 17-23 latkow, trenuja jednym rezimem (adekwatnym do pozycji)
Trening przedsezonowy (o ile potrzebny - moi nie maja) wystarczy jeden dla calej druzyny
Wiec w sumie wystarcza 7-8 rezimow treningowych.
Nie ma burdelu.

Post pomocny

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2006 16:18    #8
A nieprawda był to cheat do tamtej wersji ale do tej łatki też już można ściągnąć ten trening

Post pomocny

 pawello11 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2006
Skąd: warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.10.2008 19:47    #9
wiem że to wykopalisko ale potrzebuje ten pliczek z tym treningiem do fm2006, na necie juz nie ma nigdzie, jesli ktos go posiada bardzo prosze podesłać mi na cos nie moge małpy wstawiec, napisze ineczaj pawello11małpao2.pl

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 25.10.2008 o godz. 19:48

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.