Wyniki Rozgrywki Mistrzów

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:41    #11
Chciałbym tylko zamieścić oświadczenie.
Redakcja FM Revolution nie miała nic wspólnego z opublikowaniem wyników Rozgrywki Mistrzów. Nie jest to żadna prowokacja ze strony redaktorów tego portalu, opublikowanie tych wyników to działanie niezwiązanego z redakcją użytkownika. Pozdrawiam.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:42    #12
"wrócił do nas", bo tutaj nie robimy mu problemów z publikowaniem twórczości, a także nie wymagamy wypełniania jakiegoś etosu (etos RM mają, ale już regulaminu strony nie). Może mieć własne zdanie, byle kulturalnie wypowiedziane i nie zostanie przez to sądzony jak jakiś przestępca. A to że opublikował taką listę to już jego sprawa i prywatny prztyczek w nos dla Mahdiego - każdy wie i liczy punkty, ale Mahdi nie chciał ujawniać, bo będzie niespodzianka. Tyle w temacie

E: i może czegoś nie zauważyłem, ale taktyk, talentów i dodatków graficznych czy updatów jest bez liku. Kariery też są i będą.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.10.2015 o godz. 20:44

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:44    #13
arasreal : ja nie rozumiem większości działań jakie obserwuję ostatnio, lecz mam na to serdecznie wyłożone, gdyż mnie zwyczajnie nie dotyczą. Po prostu rozbawiłeś mnie pisząc o jakiejś tam "prowokacji ze strony Rev", skoro post który Ciebie tak zaciekawił jest napisany przez... TADĄ! Zwykłego usera Rev. Więc co to za (trudne, poważne słowo) prowokacja? Może jeszcze powstanie o tym artykuł? Epopeja? Film? No kurywa skandal po prostu, ręce opadają.

#RANYJULEKOLEJNAPROWOKACJANAREV
#jużjutrowkioskachRAPORTSPECJALNY

ps. Idąc Twoim tokiem rozumowania - fakt, że masz w towarzyszach niejakiego mahdiego i niejakiego adu oznacza, że jesteś sterowanym pionkiem który ma tutaj siać zamęt? PROWOKACJA! GWAŁTU RETY!

[facepalm]

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 19.10.2015 o godz. 20:46

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:56    #14
To sprawka Bolsona! On jest największą gangreną na rev! xD

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:59    #15
Weź nawet nie żartuj w ten sposób, Maciejusz. Zaraz to podchwyci jeden oszołom z drugim i znowu będzie przez tydzień "Niewolnica Isaura" na Rev.

Prowokacja. Konfabulacja. Penetracja. Ja prdl - ciekawym czy na ludzi działa tak to, że wkrótce wybory :P.

A wlazłem tutaj tylko po kitsy i logosy...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.10.2015 o godz. 20:59

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 arasreal Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 21:05    #16
Mahdi i Adu mam w towarzyszach dzięki konkursowi Mahdiego - 2 setki z Wieszczem. Ot tyle.
Powiadasz, że pionkiem jestem... :) Toż to dobry żart :)
Możesz jeszcze sobie sprawdzać, nie wiem, może przejrzyj moje PW tutaj :) Jest ich tam może kilka. Może na tej podstawie coś wymyślisz ciekawego :)

Tak dla Twojej wiadomości nie trzymam żadnej ze stron. Dziękuję i pozdrawiam FMmaniaków.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 21:06    #17
Hah w sumie racja... Czy mam jakieś oficjalne sprostowanie napisać, że nie jestem pionkiem w sieci Rev? :D

Cieszę się, że strona Cię przyciąga Wujku swoją groteskową akcją :P

P.S. Zapomniałeś użyć jeszcze z trudnych słów egzegezy :D

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 21:08    #18
[quote="arasreal"]Mahdi i Adu mam w towarzyszach dzięki konkursowi Mahdiego - 2 setki z Wieszczem. Ot tyle.
Powiadasz, że pionkiem jestem... :) Toż to dobry żart :)
Możesz jeszcze sobie sprawdzać, nie wiem, może przejrzyj moje PW tutaj :) Jest ich tam może kilka. Może na tej podstawie coś wymyślisz ciekawego :)

Tak dla Twojej wiadomości nie trzymam żadnej ze stron. Dziękuję i pozdrawiam FMmaniaków.[/quote]
Zanim się rozpiszę, czego generalnie mi się robić nie chce, lecz okazjonalnie trzeba... Chciałbym się jedynie dowiedzieć, czy znasz takie określenie jak IRONIA i czy rozumiesz co się za tym określeniem kryje? Oraz - czy to co napisałeś mam traktować właśnie jako ironię, czy na poważnie?
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 21:16    #19
[quote="Maciejusz"]Hah w sumie racja... Czy mam jakieś oficjalne sprostowanie napisać, że nie jestem pionkiem w sieci Rev? :D

Cieszę się, że strona Cię przyciąga Wujku swoją groteskową akcją :P

P.S. Zapomniałeś użyć jeszcze z trudnych słów egzegezy :D[/quote]
Ja tutaj jestem bardzo często - po prostu nie zawsze się udzielam, nie zawsze się loguję, etc, itp. Niestety takie pierdolety jakie okazjonalnie tutaj czytam zmuszają mnie do reakcji :). Zresztą, może czas pomanifestować coś, o tym i owym ;).
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 21:21    #20
Gdzie tutaj można ankietę rozpocząć? Pytanie by było: "W jakim czasie(bądź jak szybko) Mahdi napisze artykuł o patologicznym Żuczku", oraz drugie pytanie: "Czy Mahdi nazwie mnie tajnym agentem FM Revolution".
Ps. Uważajcie z nazwą "Rozgrywka Mistrzów" bo według Mahdiego jest to jego nazwa zastrzeżona do której kupił prawa :D

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.