Strona

Wyniki Rozgrywki Mistrzów

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 18:44    #51
[quote="pulkownik_jakuszyn"]Jeśli można @Nascimento1998, jak mogliście/moglibyście (nawet teoretycznie) próbować głosować na wykluczeniem Żuczka (nocnego typera), skoro regulamin RM nie przewiduje czegoś takiego? Regulamin nie przewiduje czegoś takiego jak głosowanie kogokolwiek nad czymkolwiek, więc skąd pomysł głosowania? Kto miałby głosować? Jakie osoby? Jaki organ? Kto miałby jaką liczbę głosów? Abstrahując od regulaminu - nie uważasz/nie uważacie - że osoby biorące udział w RM nie powinny mieć jakiegokolwiek prawa głosu, jeśli chodzi o debatowanie nad losem uczestnika RM? Bylibyście sędziami we własne sprawie przecież, bo kto wie czy któremuś z Was Żuczek nie zabrałby miejsca w final 4. Proszę o ustosunkowanie się do powyższego.

Edit: Poprawiłem literówki i znaki interpunkcyjne. Reszta i sens wypowiedzi bez zmian.[/quote]

Szacun. Bardzo trafne uwagi. Pewnie przed odpowiedzią Nasci skonsultuje sie ze swoim mentorem, jednak sam jestem ciekaw odpowiedzi.....

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:05    #52
Słuchaj romantico. Ja naprawdę chcę i staram się być bezstronny, bo ideę RM popieram nadal. Ale coś mi się robi jak nagle czytam o "demokratycznym głosowaniu". Przestudiowałem dogłębnie regulamin RM i nic takiego tam nie widzę! Nie ma tam jakiegokolwiek postanowienia regulaminowego (broń Boże nigdy nie piszcie, że "zapisu" - zapis to jest w testamencie. Taka prawnicza dygresja ;) ) o jakimkolwiek głosowaniu! Dalej, nawet idąc tropem, że organizator ma prawo do zmiany regulaminu, to żadna zmiana tego typu się nie dokonała. Kolejno, o jakim głosowaniu mowa? Kto? Wobec/przeciw komu? Jaką większością? Kto ma jaki głos? Jakie są skutki głosowania za lub przeciw? Nie ma nic o tym w regulaminie. Jeszcze dalej zagłębmy się w temat. Co na wypadek, jakby Żuczek (nocny typer) zajął miejsce premiujące go w final 4, a dopiero potem "napyskował" Mahdiemu? Przecież "zarobiłby" wyjazd do UK, startowe i jakąśtam nagrodę. Sporo rozważań z mojej strony. Każdy punkt ww. bez jednoznacznej odpowiedzi. Można gdybać.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:14    #53
Potrzebne będzie powołanie komisji z Macierewiczem na czele!

Obstawiam, że na dniach (godzinach) pojawi się zmiana w regulaminie RM, ale przecież prawo nie działa wstecz :D

Ewentualnym wytłumaczeniem Lu będzie, że to jego konkurs, jego zasady, on go finansuje i nikt nie ma prawa mu mówić, czego on nie może robić.

Koniec wywodu. Badum tsss...

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:18    #54
ja tam tylko mogę powiedzieć, że trafne pytania i że mahdi napisał gdzieś tam między komentarzami Żuczka a jego i wymienianymi mailami, że rzeczony Żuczek złamał punkt 4 etosu, a każde złamanie jakiegokolwiek punktu karane jest wydaleniem z RM z dwóch edycji - bieżącej i następnej. Dodał tylko, że jednak postara się być "bezstronny", bo to dotyczy jego odczuć i sam nie chce decydować, więc zadecyduje głosowanie redakcji i sztabu RM (ergo samych Uczestników oprócz jego żony). Tyle mogę powiedzieć jeżeli chodzi o komentarz zamieszczony pod już skasowanym blogiem Żuczka, a co to ma wspólnego z regulaminem to już nie moja sprawa, nie zamierzam go czytać

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.10.2015 o godz. 19:19

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:19    #55
@Maciejusz. Mimo, że jestem kibicem Legii, to w tym zakresie posłużę się cytatem "cała Polska widziała" ;)

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:24    #56
[quote="SuperZiemniak"]ja tam tylko mogę powiedzieć, że trafne pytania i że mahdi napisał gdzieś tam między komentarzami Żuczka a jego i wymienianymi mailami, że rzeczony Żuczek złamał punkt 4 etosu, a każde złamanie jakiegokolwiek punktu karane jest wydaleniem z RM z dwóch edycji - bieżącej i następnej. Dodał tylko, że jednak postara się być "bezstronny", bo to dotyczy jego odczuć i sam nie chce decydować, więc zadecyduje głosowanie redakcji i sztabu RM (ergo samych Uczestników oprócz jego żony). Tyle mogę powiedzieć jeżeli chodzi o komentarz zamieszczony pod już skasowanym blogiem Żuczka, a co to ma wspólnego z regulaminem to już nie moja sprawa, nie zamierzam go czytać[/quote]

Spoko SuperZiemniaku, ja wszystko rozumiem. W regulaminie RM owszem znajdowała się regulacja ws. wykluczenia z RM. Jednakże nie zostało opisane jak to miałoby się odbyć. Brak jest postanowień jaka instancja (organizator/organ/ew. głosowanie) mogłaby to rozstrzygnąć. Pod tym względem regulamin jest pusty. Jakby chcieć się czepiać, to Żuczek nadal byłby uczestnikiem RM.
Zakładając konto na cmrev akceptuje się panujący tu regulamin; biorąc udział w RM akceptuje się panujący tam regulamin. Tyle.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:27    #57
Zgadzam się z tobą w 100% i w żadnym stopniu nie bronię i nie zamierzam bronić Mahdiego (wiadomo dlaczego). Po prostu zdecydowałem Ci się odrobinę przybliżyć myślenie Organizatora, bo na jego odpowiedź nie masz raczej co liczyć, a tego co napisałem już nie ma, bo Mahdi pousuwał wszystko. Tyle w temacie ;)

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:30    #58
Ja rozumiem Twoje jak najlepsze intencje ;) A uczciwie mówiąc - mając na uwadze wczorajszy rejwach - czekam na odpowiedź Nascimento, bo siłą rzeczy tych pytań, które zadałem, na stronie Mahdiego zadać się nie da.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:38    #59
[quote="pulkownik_jakuszyn"]Ja rozumiem Twoje jak najlepsze intencje ;) A uczciwie mówiąc - mając na uwadze wczorajszy rejwach - czekam na odpowiedź Nascimento, bo siłą rzeczy tych pytań, które zadałem, na stronie Mahdiego zadać się nie da.[/quote]

może to i lepiej, bo jeszcze "zmieniłby zdanie co do ciebie" i umieścił na liście "nierejestrowalnych" trolli ;)

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2015 19:41    #60
@SuperZiemniaku - Ja w internecie przyjaźni czy kolegów na siłę nie szukam. A CM/FM oraz cmrev są mi na tyle bliskie, że chcę i mogę się wypowiedzieć. Uważam, że wypowiadam się na tyle taktownie, by uchwycić sens meritum sprawy, a to czy mnie ktoś znienawidzi, to już jego sprawa.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.