Strona

Wyniki Rozgrywki Mistrzów

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015, 17:48    #1
Oto link do wyników. Mogą się one różnić, 1-3 punktami(każdy może się pomylić obliczając).

https(...)nPCA/pub

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 17:53    #2
Żuczek nie dośle już żadnej kariery, zapomniałem siebie stamtąd usunąć.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 19:04    #3
[quote="nocnytyper"]Żuczek nie dośle już żadnej kariery, zapomniałem siebie stamtąd usunąć.[/quote]

Bądź, co bądź ale chwała za trud włożony w obliczenia.

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 19:13    #4
Obliczałem sobie na bieżąco po wysłaniu kolejnej części mojej kariery, a publikuję z czystej złośliwości dla Mahdiego :)

Ps. Ależ go musi zżerać złość i świadomość, że już mi regulaminem nie zagrozi :)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:06    #5
[quote="nocnytyper"]Obliczałem sobie na bieżąco po wysłaniu kolejnej części mojej kariery, a publikuję z czystej złośliwości dla Mahdiego :)

Ps. Ależ go musi zżerać złość i świadomość, że już mi regulaminem nie zagrozi :)[/quote]

Pewnie zaraz zostanie opublikowany artykuł o tym, że szkalujesz jego bloga i jego turniej, buhahahah. I jakie to patologie są na fmrev.

 arasreal Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:14    #6
Jaki jest sens tego, że podajesz aktualne wyniki RM?
Przecież każdy, kto się w 100% angażuje w turniej, na pewno sam sobie na bieżąco kontroluje ile kto ma punktów.
Blogi się nie pojawiają w liczbie 20stu na dzień, więc nie wiem, czym tu się szczycić.

Raczej widzę tylko i wyłącznie kolejną prowokację ze strony Rev i nic więcej.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:15    #7
[quote="arasreal"]Jaki jest sens tego, że podajesz aktualne wyniki RM?
Przecież każdy, kto się w 100% angażuje w turniej, na pewno sam sobie na bieżąco kontroluje ile kto ma punktów.
Blogi się nie pojawiają w liczbie 20stu na dzień, więc nie wiem, czym tu się szczycić.

Raczej widzę tylko i wyłącznie kolejną prowokację ze strony Rev i nic więcej.[/quote]

Buhahahahahahahahahahahahahahhahaha

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:17    #8
popieram Maciejusza, dzisiaj wesoło się robi HAHAHAHAHAHAHA

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:23    #9
[quote="arasreal"]Raczej widzę tylko i wyłącznie kolejną prowokację ze strony Rev i nic więcej.[/quote]
Tak z ciekawości jedynie - dlaczego używasz takich poważnych, trudnych słów ("prowokacja" ) do tak błahych spraw jak smętne pitolenie ludków na internetowej stronce o niszowej gierce?

[ :) ]

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 19.10.2015 o godz. 20:24

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 arasreal Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2015 20:37    #10
Nie rozumiem po prostu po co ludzie chcą sobie coś udowadniać. Chyba tylko klikalność chcą podkręcić. Chociaż i tak wiadomo nikt z tego nic nie będzie miał, chyba, że pare zł z reklam.
Żuk się pożarł z Mahdim, ok, niech sobie to rozstrzygną na priv. A nie teraz wraca do Was i publikuje wyniki RM.
Pytam tylko w jakim to celu? Bo ja żadnego nie widzę. Jak już wspomniałem każdy zainteresowany wie, ile kto ma pktów.

Wolałbym żeby tego typu portale były od taktyk, karier, talentów czy dodatków, a nie od tego co się ostatnio dzieje. Tyle.

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.