Strona

Wieśmak 3

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015, 11:14    #1
Panowie, nie da się ukryć. Ostatnio moja częstotliwość na forum opadła jak fredek po marszczeniu. A to dlatego, że dorwalem Wiesmaka 3 na ps4 i powiem tak. Jeszcze nigdy nie grałem w taka gre. Gre ktora by mnie pochłonęła całkowicie. Nawet przeczytałem jeszcze raz cały siedmioksiag, zeby wylapywac smaczki. A jest ich duzo. Obecnie moj Geralt ma 18 poziom a klepie zadania nawet dla 12, bo jest ich tyle i prawie kazdy tak wciąga. Do tego historie i perypetie milosne plus dziwne i smutne wybory, po ktorych czlowiek ma moralniaka. Jak dla mnie to 11/10 i to bedzie jedna z niewielu gier, które skończę i będę za nią tęsknił. Kto nie grał niech nadrabia, dla tej jednej GRY warto bylo kupic ps4.
Czytal nesete ;)

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015 12:21    #2
Ja już z miesiąc temu przeszedłem Wieśmaka na pc (grafika palce lizać), oczywiście nie na 100%, ale co jakiś czas wracam i klepie resztę potworów. Mój Geralt ciśnie na 39 poziomie, więc już wszyscy się przed nim chowają, ale czasami warto coś poszatkować. Uważaj nesete, żeby nie mieć złego zakończenia, które mi się trafiło :unhappy:

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015 12:44    #3
Nie bede spojlerowal ale mam wrazenie ze raz rozegralem akcje dobrze a dwa razy spartolilem sprawe. I mialem nawet taka mysl zeby sie lekko cofnac ale pomyslalem ze nie, przyjme swoje wybory na klate :) powoli zbieram sie zeby na wyspy sie wybrac, zalatwie jeszcze dwa zadania w Wolnym Miescie i plyne. Obaczymy co tam na mnie bedzie czekac. Moze Niespodzianka ;)

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015 13:04    #4
Jeszcze wiele przed Toba, na wyspach będzie parę ciekawych wydarzeń ;) Na zakończenie wpływa tylko sposób relacji z pewną szarowłosą osóbką ;) Może lekki spoiler, ale sam się o tym dowiedziałem, gdy dociekałem, czemu tak to się skończyło u mnie.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015 17:53    #5
Właśnie skończyłem... i miałem chyba najgorsze zakończenie.Zaraz je obczaję.

- dwóch zadań nie mogłem ukończyć - zbugowały się
- nie mam wszystkich osiągnięć, gdyż po patchu 1.07 one się zbugowały

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.08.2015 o godz. 17:55

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015 18:10    #6
Przeglądam sobie teraz zakończenia i miałem najgorsze:/
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015 22:10    #7
A ja mam i3 i geforce 720 w lapku :( A jestem wielkim fanem tego uniwersum, pięcioksiąg (tak nesete, pięcioksiąg :D Ale pewnie to był taki skrót myślowy, bo jak wiadomo, oprócz pięcioksięgu były dwa kapitalne zbiory opowiadań, Miecz Przeznaczenia i Ostatnie Życzenie, no i nie tak dawno temu Sezon Burz ) przeczytałem chyba z 4 razy, pierwszy raz w wieku 12 lat, od tego czasu pokochałem ten świat. Jedynka nie podeszła mi jakoś bardzo, za to dwójka podobała się przeogromnie. I nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę możliwości zagrania w trójeczkę :(

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015 22:21    #8
ekhm... wywołany jestem niczym dżin z butelki. Otóż, bez historii dziejących się w zbiorach opowiadań, nie można w pełni pojąć i zrozumieć, co dzieje się w księgach następnych, ergo, IMHO, jest to siedmioksiąg :)
jeżeli chodzi o "siewce burz" to nie wypowiadam się na temat skoków na kasę :(

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2015 22:28    #9
A mi się bardzo spodobał Sezon Burz. Przeczytałem go w dwa dni. I tak dla mnie opowiadania są the best:>

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.08.2015 o godz. 22:29

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2015 00:36    #10
Heh..panowie ja właśnie zacząłem znowu grać w Wiedzmina 2. Skończyłem przed maturą (poprawka w maju) bo nie mogłem jej przejść. Ale że nie mogłem już patrzeć ostatnio na FM-a odpaliłem Wiedzmina . O dziwo ruszyłem. Właśnie zaczynam akt 3 . Idę chyba już na ostatnią akcję (zjazd czarownic z Triss czy coś takiego). Czytałem w necie że potem jest jakaś walka ze smokiem a mam słaby ekwipunek (miecz chyba 28-33 ). Może coś poradzicie ? Nie gram w takie gry (tylko FM lub PES2012) i za bardzo się nie znam. Jak dla mnie Wiedzmin 2 jest mega (mam jedynkę ale nie gram w nią bo moim zdaniem jest cienka do 2 ). Mam nowego lapka ale nie wiem czy Wiedzmin 3 by mi poszedł. Ale może spróbuję.
był - będzie - jest zawsze IKS!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.