Wieśmak 3

 Sidorf Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2009
Skąd: Tuszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2015 02:49    #11
Czo ja czytam. Jedynka jest lepsza od dwójki. Bardziej klimatyczna, z ciekawszą fabułą. Jedynie walka trochę leży, ale w końcu nie po to gra się w erpegi. Jeśli kogoś odrzuca, nie taka znowu najgorsza, grafika lub system walki to polecam dać szansę z modem ją poprawiającym. Wiedmolol Bull :)
https://youtu.be/4RhuU4_LHiU?t=212

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 13.08.2015 o godz. 02:51

 Pawel Trefl Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.08.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2015 13:56    #12
Grałem do tej pory tylko w jedynkę, a wcześniej przeczytałem 2 zbiory opowiadań i sagę wiedźmińską. "Trójkę" oglądam ostatnio u kuzyna na PS4 i gra, szczerze mówiąc, nie wygląda tak świetnie, jak było to zapowiadane. Gdy widzę grę z "doskoku", mogę odnosić takie wrażenie, ale jestem też świadomy tego, i wiem to również z własnego doświadczenia, że klimat rozgrywki jest największym plusem tej gry.

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2015 18:52    #13
Kwestia nazewnictwa. Dla mnie ważniejszym kryterium określającym ogólną nazwę będzie to, że te pięć ksiąg stanowią jedną, wielką opowieść, a MP i OŻ to wyrwane z kontekstu zbiory opowiadań :) Jak zwał tak zwał, faktem jest że trzeba znać i te pięć ksiąg, i te tomy opowiadań. I też, podobnie jak kolega robal uważam, że to opowiadania to kwintesencja twórczości Sapka :) Choć Sezon Burz jest dobry, to czuć jednak pewną różnicę, może wynikającą lat dzielących tą książkę z poprzednimi? Niektóre humorystyczne sytuacje wydawały mi się jakby dodawane nieco na siłę, inaczej niż we wcześniejszych dziełach autora. Co nie zmienia faktu że to bardzo dobra lektura.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2015 21:16    #14
UWAGA SPOJLERY NIE CZYTAC KTO NIE KONCZY WIESKA!!!!!!












jestem przed bitwa finalna lub blisko, sabat na Łysej Gorze. I takie tam, ale wczesniej mialem dwie akcje ktore spowodowaly ze parsknalem śmiechem. Uno, dialog miedzy Geraltem a Lambertem na łódce i super fraszka :) no a potem telefon do Loży w ciuchach od Yen, no komedia :D
Moj wiesiek ma 28 lvl, koncze glowna fabule i zaczne klepac wszystkie znaki zapytania
Jak na razie, dla mnie, 13/10, brak skali dla tej gry. No i ten Gwint! Supeeeeeeer!

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2015 21:41    #15
Popieram Gwint jest super, zwłaszcza ze spamową talią potworów ;) Tylko w pewnym turnieju odpadłem w przedbiegach :/ Wiesiek miażdży...... "Lambert, Lambert....." ;)

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2015 22:44    #16
Właśnie skończyłem Wieśka 2 Edycja Rozszerzona (Letho gnoja zabiłem ) i nie wiem w co dalej mam grać. Już myślę zacząć od początku , mam Wiedźmina 1 ale jakoś nie mogę się do niego przekonać ) lub kupię 3 bo zwariuję . Świetna gra polecam . Fajna odskocznia od FM-a.Polecam wszystkim bo sam nigdy nie grałem w takie gry typu Gothic itp. ale Wiedźmin ma to coś w sobie .
był - będzie - jest zawsze IKS!

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2015 19:10    #17
Ha, skończyłem Wieska! Gerlcika mialem na 36 poziomie, a teraz
SPOJLERY DO WACLAWA, SPOJLERY TAKIE ZE KURWA JA PIERDOLE, NIE CZYTAC KTO NIE SKONCZYL
SPOOOOJLERYYYY!!!!









moje zakonczenie bylo takie ze radowid spalil prawie wszystkich ale zjednoczyl polnoc, emhyra zabili poddani, ciri zostala super wiedzminka a geralt dzien w dzien puka yennefer (choc ja bym wolał triss ;))

Ogolnie final mial dwie rzeczy ktore wzbudzily we mnie emocje, po pierwsze, jka myslalem ze elfi pedal mnie zdradzil i przejezdzalem miedzy gigantami i smokami do wiezy z checia mordu po drugie, gdy mylalem ze ciri umarla :( bo fajna z niej babka
Walka z glownym zlym byla prosta bo nie walczylem wogole z tymi zionkami ktorych tworzyl tlko go atakowalem.
Mialem tez takiego buga ze zrobil mi sje FPP z wieska ale po restarcie bylo ok.
Aha, ques z figurga zolnierza i triss nie odpali mi sie, tzn poszedlem z triss do pokoju ona powiedziała zaczynajmy i nie zaczęła :)
Mam tez pytanko, czy byla szansa uratowania Priscilli przed atakiem zboczenca?
Tak czy siak. Najlepsza gra w jaka grałem i czwarty RPG w ktorym mialem takie zaciecie, ze doszedlem do konca
Mam nadzieje ze bedzie kolejna czesc, tym razem wykorzytujaca tylko swiat gry bo powinien zaczav szalec wiedzmin nesete! :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2015 19:17    #18
Całą grę przeszedłeś w tydzień??????

To Ty naprawdę jesteś bezdomny :D Mnie to zajęło 3 miesiące.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2015 19:21    #19
Mam nadzieję że dziecku dajesz mleko a nie Jaskółkę?
#TeamTyniec

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2015 19:51    #20
Dziecko bierze Grom :D
Jak w tydzien???
Tydzien temu mialem 18 lvl a pozniej przyspieszylem bedac ciekawym co dalej. No alw jestem bezdomnym na pustyniach Australii, poza tym wiecie, ze ziom z brystolu to ja a ja to ziom z brystolu. Zyje z sociala wiec mam czas na GRE ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.