Strona

Wasze opowiadania na CM Revolution

 Adamoo007 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 563
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Zjednoczone Emiraty Kozubskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:02    #51
Wytłumaczenie ze są świętą jest głupie...skoro sie tego podjęliście to musicie to robić...co ma powiedzieć redakcja pisma,albo stacja która nadaje na żywo? Są święta wiec nie idę do roboty. No przepraszam bardzo...chcecie zrobić coś fajnego-spoko. Ale ustalcie sobie co kto ma robić podzielcie się pracą bo tak to raz na rok będzie pojawiało się opowiadanie. Tym bardziej,że parę osób wysłało tylko początek opowiadania i chciało się zapytać o sens dalszego pisania. Pomysł fajny ale jeżeli dalej będzie takie podejdzie to wyjdzie z tego niewypał...a szkoda bo jestem pewien,że można wyłapać parę perełek

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:10    #52
Minęły 3 dni od rozpoczęcia akcji, a Ty już wnioskujesz, że wyjdzie z niej jedno opowiadanie na pół roku? Poza tym 3 dni wielkanocne, czasu, który każdy najchętniej spędza z rodziną, a nie przed kompem. Brawa, doprawdy krytyka genialna.
A redaktorzy z radia czy pisma PRACUJĄ, a nie dobrowolnie poświęcają swój czas dla robienia czegoś dla przyjemności innych. W tym momencie okazujesz swoją niewdzięczność do naszej pracy, co nie jest miłe.
myspace.com/marneszanse

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:11    #53
No tak, a miedzy prowadzeniem fanowskiej strony internetowej o grze komputerowej a praca w redakcji gazety czy telewizji nie ma przeciez ZADNEJ roznicy, prawda?
Jesli osoba uzaleznia od oceny swoje dalsze pisanie i jego sens, to ocena tym bardziej powinna byc przemyslana. A wiec tym bardziej powinno przeczytac wczesniej tekst wiecej niz jedna osoba, zeby nie zalezala ona tylko od gustu.
Poza tym powstanie tego tematu nie oznacza, ze nagle na CM Rev zostanie opublikowanych ogromna masa opkow, wiec argument z 'jednym opowiadaniem na rok' jest malo trafny. W koncu Speed wyzej napisal, ze tu jest miejsce dla najlepszych tekstow, jesli takie sie nie pojawia, nie bedziemy publikowac nic na sile tylko po to, zeby cos opublikowac.

 Zagłębiaczek Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:14    #54
dobra :P wysle 2 archiwum winrara :) jeden z opowiadaniem a drugi ze zdjeciami do niego. w opowiadaniu jest komentarz tam gdzie ktore zdjecie powinno sie znalezc mam nadzieje ze sie uda i ze za niedlugo opowiadanko pojawi sie na stronce :P

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:16    #55
[quote]dobra :P wysle 2 archiwum winrara :) jeden z opowiadaniem a drugi ze zdjeciami do niego. w opowiadaniu jest komentarz tam gdzie ktore zdjecie powinno sie znalezc mam nadzieje ze sie uda i ze za niedlugo opowiadanko pojawi sie na stronce :P[/quote]
Jeśli będzie naprawdę dobre to jak najbardziej ;)
myspace.com/marneszanse

 Zagłębiaczek Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:24    #56
YEAH xD poszlo moge sie brac za dalsza czesc opowiadania :P

czekam na wasza odpowiedz i pozdrawiam ;)

 Adamoo007 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 563
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Zjednoczone Emiraty Kozubskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:33    #57
Ależ szanuje przecież waszą pracę...nie o to mi chodziło...rozumiem,że wszystkich może nie być itp. ale skoro jedna osoba widzi tekst może go przeczytać...takie coś zajmuję ok. 10min. Można wtedy autorowi powiedzieć,że tekst jest spoko albo,że akurat jemu się nie podoba ale poczeka na opinię innych redaktorów i tyle-po sprawie...fakt porównanie was do TV albo gazety było trochę nie na miejscu...Chodzi mi o to żeby powiedzieć coś autorowi a nie trzymać go w niepewności...Za argumenty które były głupie-przepraszam,wydawały mi się,że jednak mam rację lecz jednak nie...może chociaż z tym odzewem w sprawie tekstu mam rację...taką mam nadziej...Pozdrawiam

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:39    #58
Adamoo wyluzuj. Przeciez dostałeś juz odpowiedź. Jak tekst zostanie sprawdzony autor dostanie informacje. Nikt nie będzie zarywał swojego czasu, żeby uszcześliwić paru domorosłych autorów.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:42    #59
Primo: jeżeli nie masz odpowiedzi, oznacza to, że:
1) nikt tekstem się jeszcze nie zajął lub
2) tekst nie spełnia podstawowych wymagań (np. ma mieć premierę u nas) lub
3) po prostu tekst jest zbyt słaby (ale w takiej okoliczności dostaniesz odpowiedź negatywną)
(... a jest jeszcze kilka innych możliwości)
W każym przypadku prędzej czy później autor otrzyma odpowiedź. Tylko cierpliwości.

Secundo: ponaglanie nas w taki sposób nie jest mile widziane, a wręcz powiem więcej: będzie stanowczo tępione. Powoduje to efekt odwrotny do zamierzonego. Czekajcie cierpliwie, w końcu się tym zajmiemy. Nie jesteśmy robotami.

Tertio: mam nadzieję, że na przyszłość takich akcji w stylu Samoobrony nie będzie ze strony niektórych Czytelników. Bądźmy dorośli, dobrze? :)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Adamoo007 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 563
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Zjednoczone Emiraty Kozubskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 23:44    #60
" dobrowolnie poświęcają swój czas dla robienia czegoś dla przyjemności innych"
Sam Reaper napisał,że do nich min. należy. A poza tym chodzi mi o parę słów które pokażą,że szanujesz kogoś który wykonał jakąś tam pracę i poświęcił swój czas...tyle. Nie oczekuje,że dla mnie wszyscy rzucą i zaczną sprawdzać mój tekst

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.