Strona

Wasze opowiadania na CM Revolution

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 21:08    #41
Screeny robi się w formacie nie BMP a JPG. Pozdrawiam

Seju: Dlaczego się prosisz o zablokowanie Ci konta? Jeśli masz cokolwiek pisać na nas, to rób to u siebie na swoim forum i nie mieszaj w to osób z suflera, które robią z niego pożytek a nie zaśmiecają linkami, tekstami nie na temat itp.

Stryju - sprawdź pocztę
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 Zagłębiaczek Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 21:09    #42
alez ja wiem ze zdjecia maja byc w formacie jpg i takie tez sa. adnotacje mowicie? no to troszq roboty przede mna xD

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 21:11    #43
No dobra... Skończyłem ten temat z mojej strony... Ale chyba wiesz o co chodzi... x]

 Stryju Młody aktywista

Postów: 281
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2006
Skąd: Liverpool
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 21:17    #44
Ja osobiście zdjęcia na imageshacka wrzucam w formacie png :P

 Adamoo007 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 563
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Zjednoczone Emiraty Kozubskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 21:32    #45
A na mojego maila ktoś odpowie?...bo to już frustrujące się staje...

 fudi Przodownik pracy

Postów: 1321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Kwidzyn/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 22:12    #46
I na mojego jeśli mógłbym prosić :)

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 22:35    #47
Frustrujące to staje się pospieszanie nas i prosiłbym o zakończenie tego, kropka. Naprawdę nie lubię się powtarzać, a skoro nie dostaliście jeszcze odpowiedzi to widocznie nie udało nam się jeszcze sprawdzić Waszych tekstów. Nie są one olewane i każdy doczeka odpowiedzi, tyle mogę obiecać.
myspace.com/marneszanse

 Adamoo007 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 563
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Zjednoczone Emiraty Kozubskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 22:42    #48
No tak...ale skoro wiecie,że taki tekst jest i jeden z was go widział to co to za problem go przeczytać powiedzieć coś o nim albo puścić dalej?Chyba to nie jest większy problem...kiedy ja się pytam czy redaktor przeczyta mój tekst a on odpowiada mi "może kiedyś" to ja czuje się olany. Rozumiem,że macie swoje życie ale to mógłby przekazać dalej albo sam poświecić chwile i coś powiedzieć

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 22:49    #49
Nie wiem, nie czytałem akurat twojego tekstu, nie jestem za nie odpowiedzialny. Ale skoro Ci nie odpisał to widocznie miał coś innego do roboty, lub po prostu stwierdził, że będzie musiał nad nim dłużej przysiąść, aby stworzyć go jak najlepszym. Rozumiem, że się niecierpliwisz, ale przecież nie robimy nic Tobie na złość, wręcz przeciwnie.
myspace.com/marneszanse

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2007 22:55    #50
Lektura jednego redaktora to chyba troche za malo, zeby decydowac o tekscie. Sa gusta i gusciki, to ze mi sie cos nie podoba znaczy tylko tyle, ze mi sie nie podoba, a nie ze jest slabe. Dlatego tez warto, zeby kazdy tekst zostal przeczytany przez pare osob - to lezy glownie w Waszym interesie, zarowno jako czytelnikow, jak i autorow tych tekstow. Wazne jest tez, zeby zastanowic sie nad przyszloscia tekstu we wiekszym gronie, zeby jego ocena byla jak najbardziej trafna.

Aha, a tekst nie zostanie przekazany dalej, bo nie ma juz do kogo. Dostep do skrzynki redakcyjnej ma wiecej niz jedna osoba, wiec teksty wyslane na adres zostana predzej czy pozniej przeczytane przez wszystkich majacych decydowac o jego pojawieniu sie lub nie na stronie. A to ze jeszcze nie zostaly - ludzie, mamy Swieta, a my nie jestesmy robotami.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.