Strona

Wasze opowiadania na CM Revolution

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2007, 22:40    #1
Ponieważ coraz więcej osób ma zamiar opublikować przeżycia ze swoich karier na naszych łamach, należy się kilka słów wyjaśnienia. Tutaj jest odpowiedni temat na zadawanie wszelkich pytań związanych z publikacją Waszych opowiadań, kwestii związanych z wymogami, standardami, itd. Prosimy o zadawanie tego typu pytań właśnie tutaj - komentarze do innych opowiadań lub tekstów powinny dotyczyć wyłacznie danego tekstu/materiału, co jest dość oczywiste. :)

Do kogo wysyłać swoje opowiadania?

Maksymalny rozmiar wiadomości: 10 MB.

Kiedy moje opowiadanie zostanie opublikowane?
Zależy to przede wszystkim od jakości Twojego tekstu. Jeżeli będzie on spełniał wymogi, z miła chęcią umieścimy go w możliwie krótkim terminie (prosimy o cierpliwość).

Wymagania
Oczekujemy tekstów niebanalnych, ciekawych, wciągających. Mile widziane obrazki.
W przyszłości w tym miejscu Minister Literatury powinien dodać swoją listę wymagań :) Póki co zasada jest prosta: na CM Rev jest miejsce dla najlepszych tekstów. Jeżeli chodzi o opowiadania, najchętniej umieszczamy całe serie historii, także prosimy mieć to na uwadze.
Ważne: opowiadania muszą mieć swoją "premierę" u nas, nie możesz wysłać nam swoich tekstów, które wcześniej publikowałeś np. na jakimś forum czy innej stronie internetowej.

Co dostajesz w zamian?
Wsparcie naszej redakcji, wskazówki co do tekstów, tego co w nich jest słabsze, a co lepsze, itd. Jednym słowem, możecie liczyć na korektę w naszym nieocenionym Ministerstwie Literatury. :)
Oczywiście największym plusem jest możliwość podzielenia się swoją karierą z całą polską społecznością managerów, a ta jest bardzo duża, ale też... wymagająca.
Dla osób stale z nami współpracujących przewidziana jest ponadto ciepła posadka w naszej redakcji. ;)

Podsumowując, bardzo liczymy na Wasz aktywny udział w budowaniu naszej wspólnej, rewolucyjnej strony. Zachęcamy więc do dzielenia się swoimi historiami z jak największą liczbą managerów.
Do przeczytania!
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 fudi Przodownik pracy

Postów: 1321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Kwidzyn/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2007 22:46    #2
bardziej mile widziane sa teksty "statsiarkskie" ktore na sztywno opisują wyniki itp czy z naciskiem na fabułę ?:)

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2007 22:48    #3
[quote=fudi7]bardziej mile widziane sa teksty "statsiarkskie" ktore na sztywno opisują wyniki itp czy z naciskiem na fabułę ?:)[/quote]
Absolutnie nie ma żadnych wskazań co do stylu opowiadania. To wszystko zależy już tylko od autora tekstu i od tego jaki styl postanowi obrać. Trzeba mieć pomysł na swój tekst, najlepiej kreując swój unikalny styl. :)

Polecam przejrzeć opowiadania z naszej bazy danych w sekcji Artykuły. Jest tam bardzo dużo świetnych opowiadań - lektura obowiązkowa! :)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2007 23:08    #4
Nawiązując jeszcze do pytania Fudiego: pisz jak chcesz, najważniejsze to dobry poziom. Możesz okrajać fabułę i przedstawiać głównie fakty jak Bartosh!, albo popisywać się umiejętnościami literackimi i zachwycać czytelników nienaganną budową zdań. Speed nadmienił o świetnych opowiadaniach, ja podam ci linki do moich ulubionych:

"Węgierska przygoda cz.1" (+kolejne z tej serii) autorstwa Jakubkwy
http://cmrev(...)118.html

i "Boungiorno Italiano - od zera do bohatera" Jabola
http://cmrev(...)093.html

Jak powiedział Speed - lektura obowiązkowa :)

 vietti Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Rawa Mazowiecka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2007 23:25    #5
Ja pisze opowiadanie/historie grania Portsmouth, ale brakuje w nim tego "czegoś". Nie ma błysku, tego co może zainteresować czytelnika. Opowiadanie jest po prostu "suche", a fabuły w nim mało. A sukcesy są (w pierwszym sezonie wszystko, co można, w Anglij). I mam pytanie - Jeżeli ktoś napisze serie opowiadań (ok 3-4 części) zostaje Ministrem Literatury (czy kimś w podobie) ?
http://www.vietti.aq.pl/ - Grafika komputerowa

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2007 23:31    #6
[quote=vieti]Ja pisze opowiadanie/historie grania Portsmouth, ale brakuje w nim tego "czegoś". Nie ma błysku, tego co może zainteresować czytelnika. Opowiadanie jest po prostu "suche", a fabuły w nim mało. A sukcesy są (w pierwszym sezonie wszystko, co można, w Anglij).?[/quote]
Spróbuj dodać "błysku" swojemu opowiadaniu i prześlij do nas, może coś z tego będzie. Jeżeli okaże się, że jednak nie - zawsze będziesz mógł opublikować swój tekst na łamach CM Forum.
Dodam, że mamy w planach stworzenie czegoś rewolucyjnego, dzięki czemu każdy będzie mógl w dowolony sposób za pomocą naszego serwisu dzielić się swoimi przeżyciami. I to w sposób bardzo innowacyjny, taki, którego jeszcze na scenie polskiej i światowej nie było. Cierpliwości, to ambitny projekt. :)

[quote=vieti] I mam pytanie - Jeżeli ktoś napisze serie opowiadań (ok 3-4 części) zostaje Ministrem Literatury (czy kimś w podobie) ?[/quote]
Oczywiście - nie. Członkiem rządu (redaktorem) zostaje się wówczas gdy ktoś zostanie przyjęty do redakcji. Minister literatury to po prostu osoba, która zarządza sekcją Artykuły. Wkrótce będzie dostępny dział "Redakcja" to się Wam więcej wyjaśni kto tutaj za co odpowiada. Mamy fajne pomysły. ;)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 fudi Przodownik pracy

Postów: 1321
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2007
Skąd: Kwidzyn/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2007 23:33    #7
a ja jesczze z pytaniem ;) Wiadomo jaki jest świat futbolu a bardziej chodzi mi o atmosfere w szatni. Można używać wulgaryzmów ?:)

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2007 23:36    #8
[quote=fudi7]a ja jesczze z pytaniem ;) Wiadomo jaki jest świat futbolu a bardziej chodzi mi o atmosfere w szatni. Można używać wulgaryzmów ?:)[/quote]
Jeżeli jest to umiejętnie wplecione w opowiadnie, ma swój cel, owszem (w rozsądnych ilościach, nikt nie będzie czytał ku*w i innych kobiet_lekkiego_obyczaju co kilka zdań). Oczywiście rzucanie mięsem jako takie definitywnie odpada - w końcu Rewolucja to nie rynsztok. :)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Zagłębiaczek Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2007 01:05    #9
Witam :) wczoraj po przeczytaniu opowiadania TZ grajacego Fiorentina postanowilem napisac wlasne :) wkrotce zostanie ukonczona 1cz. i mam nadzieje ze predko pojawi sie na serwisie ;)

 Kozzi Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: Krosno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2007 09:33    #10
Speed czy ty zaglądasz czasem na skrzynke mailową? Wysłałem ci pare pytań i nie otrzymałem odpowiedzi.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.