Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

robal15 Młody aktywista

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

12.05.2018 13:10    #881
To jest TYLKO GRA. Chcesz realizmu? Zrób sobie kurs trenerski.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Slayer666 Partyzant

0

14.05.2018 14:52    #882
Ta gra jest momentami idiotyczna, młody Lasme w Sochaux mi się swieci na czerwono sugerując, że absolutnie nie odnajduje się jako kompletny napastnik a i tak na tej roli ładuje ponad 30 goli w lidze, to samo ze skrzydłowymi. Wystarczy ich lekko wytrenować, żeby ogarniali gre w napadzie na żółto, daje go na fałszywą 9, świeci mi się i tak na czerwono ale nie ma to zadnego przełożenia na jego forme bo jesli mam dobra takse to i on gra jak z nut

Inna imbecylska sprawa to nauka zagrania. No po prostu nie rozumiem czemu SI to tak olewa, mam goscia z technicznymi atrybutami po 17-18, chcę zrobić z niego nowego Xaviego, proszę trenera aby go nauczył podań w uliczke i dostaje informacje, że WĄTPI aby to się powiodło ale podsuwa pomysł, że może go nauczyć zagrywania długich piłek, lol. Ja nie gram Stoke tylko chcę klepać w mojej taksie wszystko po ziemi a ten ziemniak odwala taki szajs, to samo reszta trenerów, często odrzucają moje sugestie i jak jeden mąż proponują debilizmy typu proba strzałów z przewrotki czy rajdy z piłką dla gościa z przyspieszeniem na 12

Gallacher Partyzant

0

20.05.2018 18:25    #883
Ta gra jest jakaś pojebana.Zdobyłem 2 x mistrza Anglii a także Ligę Mistrzów i Ligę Europy oraz mistrza Portugalii i krajowe puchary w Anglii i chce sobie poprowadzić klub z Seria A bo lubię i widzę że w lidze włoskiej co roku dominuję AS Roma i zespoły pokroju Juve,Inter czy AC Milan są tylko tłem tej ligi a gdy składam podania to mnie odrzucają bo im się nie podoba moja wizja a trenera z klasą światową to chyba powinno brać w ciemno a biorą jakiś ogórków co mają spadki z Serie A do Serie B,owszem składałem do Sassuolo czy Pescary czy tam kiedyś Interu to złozyli mi oferty ale chce JUventus albo MIlan,to JUve woli zatrudnić Dybale który był asystentem w Juve bez sukcesów.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution