TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2018 13:10    #881
To jest TYLKO GRA. Chcesz realizmu? Zrób sobie kurs trenerski.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2018 14:52    #882
Ta gra jest momentami idiotyczna, młody Lasme w Sochaux mi się swieci na czerwono sugerując, że absolutnie nie odnajduje się jako kompletny napastnik a i tak na tej roli ładuje ponad 30 goli w lidze, to samo ze skrzydłowymi. Wystarczy ich lekko wytrenować, żeby ogarniali gre w napadzie na żółto, daje go na fałszywą 9, świeci mi się i tak na czerwono ale nie ma to zadnego przełożenia na jego forme bo jesli mam dobra takse to i on gra jak z nut

Inna imbecylska sprawa to nauka zagrania. No po prostu nie rozumiem czemu SI to tak olewa, mam goscia z technicznymi atrybutami po 17-18, chcę zrobić z niego nowego Xaviego, proszę trenera aby go nauczył podań w uliczke i dostaje informacje, że WĄTPI aby to się powiodło ale podsuwa pomysł, że może go nauczyć zagrywania długich piłek, lol. Ja nie gram Stoke tylko chcę klepać w mojej taksie wszystko po ziemi a ten ziemniak odwala taki szajs, to samo reszta trenerów, często odrzucają moje sugestie i jak jeden mąż proponują debilizmy typu proba strzałów z przewrotki czy rajdy z piłką dla gościa z przyspieszeniem na 12

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2018 18:25    #883
Ta gra jest jakaś pojebana.Zdobyłem 2 x mistrza Anglii a także Ligę Mistrzów i Ligę Europy oraz mistrza Portugalii i krajowe puchary w Anglii i chce sobie poprowadzić klub z Seria A bo lubię i widzę że w lidze włoskiej co roku dominuję AS Roma i zespoły pokroju Juve,Inter czy AC Milan są tylko tłem tej ligi a gdy składam podania to mnie odrzucają bo im się nie podoba moja wizja a trenera z klasą światową to chyba powinno brać w ciemno a biorą jakiś ogórków co mają spadki z Serie A do Serie B,owszem składałem do Sassuolo czy Pescary czy tam kiedyś Interu to złozyli mi oferty ale chce JUventus albo MIlan,to JUve woli zatrudnić Dybale który był asystentem w Juve bez sukcesów.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2018 16:50    #884
Ta gra to jeden wielki syf zwłaszcza w Serie A,gdzie AS Roma przez 14 sezonów(pod rząd) zdobywa sobie mistrza i już przegrywam 4 finał z nimi w pucharze Włoch czy Superpucharze.W Anglii to było lepiej odzwierciedlone bo tam co roku inny mistrz i nie ciągle ta sama ekipa,a we Włoszech ? Przejąłem Juventus który jest tłem tej ligi,Inter ma prowadzenie dość spore i nagle traci dystans i przegrywa i zajmuje 4 miejsce i AS Roma jak zwykle musi wygrać.Niech twórcy w dupę wsadzę ten syf.Taktyka na biegłym poziomie,2 sezon i trzecie miejsce a Roma sobie robi na luzie mistrza od 14 sezonów.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2018 07:26    #885
Proponuje zacząć używać najważniejszego polecenia taktycznego,czyli S&L.Specjaliści od tej gry milczą na ten temat,ale jest to jedyne polecenie,które umożliwia zbalansowanie w stronę gracza tego debilizmu,w którym skuteczność pierwszego celnego strzału jest na poziomie wyższym niż 50 procent i w którym to debilizmie brakuje logiki. Brakiem logiki i jawnym determinizmem zapisanym w tym badziewiu jest jeden z meczy ,który grałem w pucharze z ostatnią dróżyną tej samej ligi,która na 10 meczów zdobyła 1 punkt. Zaczynałem tę grę 6 razy i sześć razy ją przegrałem tracąc pierwszą bramkę z pierwszego celnego strzału w każdym z sześciu meczy. Ale to jeszcze nic w 50% straciłem drugą w drugim strzale celnym, a raz przegrałem 3:0 przy trzech celnych. Mój najlepszy bilans był 20(8) ale był i 1(1).
Być może tez w swoich rozwiązaniach taktycznych nie uwzględnia Pan produkcji makaronu we Włoszech pomnożonych przez długości penisów psów w Mediolanie.
Chciałbym pograć on line ze specjalistami zdobywającymi puchary europejskie Legią Warszawa, mistrzostwa polski w trzecim sezonie Widzewem Łódź,czy mistrzostwo świata Polską( chociaż to jest jakoś tam realne bo widziałem już finał Ghana-Meksyk,a mistrzostwo Europy zdobyte przez Ukrainę Danie i Polskę.

A tak na poważnie to okrętu się Pan spodziewałeś. Ta gra to zwykły atraktor i cyferki ani trening ani taktyka nie mają znaczenia i dlatego w to nie gram.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2018 13:48    #886
Rozumiem że to tylko gra,ale nawet w lidze portugalskiej prowadząc Sporting Lizbona po 2 sezonach udało mi się zdobyć mistrza,minimalnie,ale udało się.Z Chelsea też udało się wygrać po 3 sezonach ligę angielską i nawet puchar Anglii czy EL,City mistrz i CL,mistrza Islandii po 2 sezonach,A liga włoska ? jakaś dziwna ona jest,o francuskiej się nie wypowiadam bo tam PSG to chyba już z 20 sezonów jest mistrzem.Juventusem doszedłem do ćwierćfinału gdzie po drodze ograłem UNITED( w fazie grupowej) i Barcelonę w ćwierćfinale,i przegrałem minimalnie po dobrej walce z Chelsea,a z Romą to w wygrałem może raptem raz na 10 meczy.Statystycznie sukces w danym klubie osiągam w 3 sezonie,ale w Juventusie który od 10 sezonów jest tylko tłem dla Romy to przypuszczam zajmie nieco więcej.Twórcy chyba zastosowali to co mamy obecnie w lidze włoskiej gdzie Juventus od 7 sezonów dominuję i nikt w lidze nie jest wstanie im przeszkodzić i tak samo jest w lidze włoskiej bo mimo wszystko Inter miał spore prowadzenie w lidze ale stopniało to i ostatecznie zajął 4 miejsce a nie widziałem by Roma przegrywała z Milanem czy Interem,jedynie z jakimiś zespołami ze środka tabeli.Cóż,trzeba się uzbroić w cierpliwość i nadal budować zespół i sprowadzać lepszych graczy,tyle że Włochy to nie Anglia gdzie dostajesz po 100 mln na transfery.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2018 13:16    #887
Liga włoska w tej grze jest jakaś pojebana.Jak to możliwe że grając systemem 1-4-2-3-1 potrafiłem w lidze angielskiej zdobyć z Chelsea oraz City mistrza a także CL łącznie z liga portugalską a w lidze włoskiej ten system totalnie leży ? AS Roma co roku zdobywa tym samym systemem mistrza a ja już 3 sezon walczę ledwo o 3 pozycję ?! próbuję grać moim jednym z ulubionych systemów 4-3-3 i jakoś to idzie ale widzę że też są jakieś szwanki.Ta liga jest jakaś popierdolona.W lidze angielskiej wszystko fajnie w a lidze włoskiej poważne problemy.Baza treningowa na 5 gwiazdek rozbudowana,trenerzy minimum 4 gwiazdki,taktyki na biegłym poziomie a mam problemy by zająć 2 pozycje.śmiech jak chuj :D
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 19since45 Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2018 16:44    #888
Półmetek w IV lidze 15pkt. przewagi nad 2-gim miejscem w tabeli, a mój najlepszy strzelec, który w 75 meczach zalicza 65 bramek i 25 asyst odchodzi do okręgówki !?! Nie rozumiem czemu woli grać w okręgówce niż awansować do III ligi ?!?

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2018 19:41    #889
O BOŻE! Aubamayang w finale pucharu niemiec strzela 3bramki i zalicza 3asysty, ocena 9.9. Po meczu chce pochwalić jego występ, że bardzo dobre spotkanie a ten do mnie że przecież "wcale nie zagrałem jakoś wybitnie" i wkurwiony, to nie wiedziałem co zrobić w takim szoku byłem na tą mądrą i przemyślaną grę że kliknąłem w odpowiedź "jak dla mnie zagrales super ale jak uwazasz ze to malo to pokaz co potrafisz" a ten tymbardziej wkurwiony "bylo by lepiej jakbys mnie zostawil w spokoju". No kurwa. I mam obrazonego wkurwionego napastnika przed finałem ligi mistrzów. Genialna kurwa gra.

A tak poza tym to rozgrałem chyba swój najlepszy sezon w historii gry w FMa. Ale to już chyba gdzieś indziej...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.07.2018 o godz. 19:43

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2018 20:51    #890
Wygrana liga włoska,przegrane 3 finały PW z tym samym rywalem jakim jest AS Roma.Mecze ligowe z AS Romą w tyłek.Wygrałem ligę włoską tylko dlatego że w ostatniej kolejce AS Roma się potknęła a ja wygrałem.Generalnie śmiać mi się chce,że każdy mecz z Romą w tyłek i jeszcze przegrane 3 finały PW z Romą a nie oczekiwałem po 3 tytuły PW tylko jeden głupi sukces w PW,ale oczywiście je.... gra musi ciągle AS Romie dawać sukces aż rzygać się chce jak to widziałem,miałem już mdłości grając w tą grę,ale ostatecznie po 4 i pół sezonie zdobyłem ligę włoską i nie zamierzam w nią grać bo z góry kogo bym nie poprowadził to jestem skazany na porażkę.Potrafiłem wygrać z Interem,Milanem,Napoli,ale AS Roma ciągle ze mną wygrywa.Rozumiem że to tylko gra,ale żeby komputer w rok w rok dawał wygrywać jednemu zespołowo to jest istna patologia.Na 15 meczy z AS Romą wygrałem tylko raz, jeśli chodzi o grę jednym system to się kompletnie nie sprawdzało,musiałem zastosować inną taktykę która pierwszy raz w życiu zastosowałem którą stosuję Allegri w Juventusie,generalnie system 1-4-2-3-1 się nie sprawdził i musiałem rozważyć grę 2 napastnikami,o dziwo AS Roma grała jednym systemem przez 14 sezonów i wygrywała i rozumiem że gracze mieli atrybuty powyżej 16,ale żebym nie mógł nawet jednego finału PW wygrać to się wkurzyłem.Chciałbym poprowadzić jakiś zespół z ligi francuskiej,ale obawiam się że może być podobnie jak we włoskiej,bo tak jak W Seria A rządzi jeden zespół(na wzór dzisiejszej rzeczywistości) to w Lique 1 rządzi przez 20 sezonów PSG.Jedynie gdzie grało się dobrze to liga angielska,bo tam mistrzowie byli co roku inni,a ja zaliczyłem mistrza Anglii z Chelsea jak i City i wygrałem CL i LE,tyle że tam są potężne pieniądze na transfery także jeśli ktoś lubi swoje nerwy szarpać to zapraszam do ligi włoskiej po sezonach od daty rozpoczęcia.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.