Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2016 16:16    #431
Oczywiście w 90% przypadku gdy strzelam gola i jest i jest odgwizdany spalony to w następnej akcji przeciwnik strzela gola..

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2016 10:40    #432
Mnie irytuje fakt że powiedzmy prowadzę wisle Kraków i powiedzmy że pojemność stadionu wynosi 30 000 krzesełek. Ok , na meczach LM czy LE jest przeważnie prawie full... wiadomo z legią czy z Cracovią też większa frekwencja. Ale no jeżeli klub odnosi sukcesy, 4 razy z rzędu wygrana Ligi, 3 razy gra w fazie grupowej LM , wygrywa raz puchar polski , to średnia frekwencja na meczach ekstraklasy powinna się zwiększyć a nie , ze kiedy przejąłem klub to na normalnym meczu było z 8000 widzów i po 4 latach, gdzie są sukcesy,sa pieniądze, to kibiców nie przybywa i dalej licha frekwencja. Wiadomo , ze sukces powinien powodować przyrost kibiców na stadionie

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.08.2016 o godz. 10:42

 bartton Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.08.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2016 21:49    #433
Silnik meczowy mnie kiedyś zabije. W 3 sparingach rozegranych w przerwie reprezentacyjnej 2x remis i zwycięstwo z lepszymi drużynami, a później załamka i w 2 meczach ligowych 0 pkt i jakże fajny stosunek bramek 1-10 i marzenia o utrzymaniu kulturalnie uciekają. Ja prdl

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 22.08.2016 o godz. 21:51

"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A. Einstein

"War. War never changes" Fallout

 bartton Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.08.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2016 16:02    #434
Miej zdolnego 18-latka z potencjałem w "słabej" lidze (Hongkong), ten zawodnik strzela 15 bramek w 22 meczach. Przychodzi Juventus, który proponuje 750 tys., zarząd (mimo mojego sprzeciwu) daje zgodę na transfer i po zawodniku. Kurczę pieczone
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A. Einstein

"War. War never changes" Fallout

 10swistak Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2015
Skąd: Brześć Kujawski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2016 12:34    #435
Ja wiem, że to jeszcze Beta 2017. Drugie miejsce w lidze, świetne wyniki z Zagłębiem Lubin. Nowy kontrakt, podniesienie budżetu płac. Wygrana z Lechem po męczarniach 2:1 u siebie. Szukam wzmocnień na skrzydła. A zobaczymy co powie główny skaut o Małeckim. Wyznaczam obserwacje... i crash! Psu w dupę nowy kontrakt i wynik z Lechem.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2016 13:15    #436
[quote="10swistak"]Ja wiem, że to jeszcze Beta 2017. Drugie miejsce w lidze, świetne wyniki z Zagłębiem Lubin. Nowy kontrakt, podniesienie budżetu płac. Wygrana z Lechem po męczarniach 2:1 u siebie. Szukam wzmocnień na skrzydła. A zobaczymy co powie główny skaut o Małeckim. Wyznaczam obserwacje... i crash! Psu w dupę nowy kontrakt i wynik z Lechem.[/quote]
Jak możesz to wrzuć tą informację tutaj: https://commu(...)/?page=1
Spróbowałeś jeszcze raz wysłać scouta po ponownym wczytaniu gry? Chodzi o to czy sam fakt wysłania scouta powoduje u ciebie coś takiego, fakt wysłania scouta konkretnie do Małeckiego czy fakt wysłania scouta do Małeckiego konkretnego dnia, czy po prostu w tym momencie stało się coś jeszcze innego, być może nie powiązanego nawet z grą. Czy ten crash da się w jakikolwiek sposób powtórzyć i sprawdzić? Żeby tutaj nie zaśmiecać możesz pisać na priv, spróbuję pomóc.

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2016 14:51    #437
Ja zauważyłem, że jeśli chcesz zacząć streamować z poziomu gry to zawsze wywala gre

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2016 15:30    #438
Zaczyna się! FM17 - wygrywam do 80minuty 2:0 u siebie, reaguję na to co sie dzieje na boisku. Zmiany w obronie, pomocy, cofam zespół, po prostu stawiam autobus i co!? 10 minut i przegrywam 2:3. Następny mecz podobnie. 82 minuta 2:0, jedna zmiana w obronie, troszkę cofam zespół, ale nadal z myślą, że jeszcze ja mogę coś strzelić... koniec meczu... 2:2.

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2016 15:37    #439
[quote="Gutii"]Zaczyna się! FM17 - wygrywam do 80minuty 2:0 u siebie, reaguję na to co sie dzieje na boisku. Zmiany w obronie, pomocy, cofam zespół, po prostu stawiam autobus i co!? 10 minut i przegrywam 2:3. Następny mecz podobnie. 82 minuta 2:0, jedna zmiana w obronie, troszkę cofam zespół, ale nadal z myślą, że jeszcze ja mogę coś strzelić... koniec meczu... 2:2.[/quote]

Ciekaw jestem czy obserwujesz całe mecze? Czy tylko fragmenty?
Swoją drogą co "zaczyna się" ? Czy takiej sytuacji nie ma w realnej piłce?

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2016 16:44    #440
[quote="ag-25"][quote="Gutii"]Zaczyna się! FM17 - wygrywam do 80minuty 2:0 u siebie, reaguję na to co sie dzieje na boisku. Zmiany w obronie, pomocy, cofam zespół, po prostu stawiam autobus i co!? 10 minut i przegrywam 2:3. Następny mecz podobnie. 82 minuta 2:0, jedna zmiana w obronie, troszkę cofam zespół, ale nadal z myślą, że jeszcze ja mogę coś strzelić... koniec meczu... 2:2.[/quote]

Ciekaw jestem czy obserwujesz całe mecze? Czy tylko fragmenty?
Swoją drogą co "zaczyna się" ? Czy takiej sytuacji nie ma w realnej piłce?[/quote]

Proszę Cię! Takich meczy jest może max. 5 w sezonie, a nie kilka pod rząd. W międzyczasie rozgrałem jeszcze 5 innych meczy, a w 3 (już łącznie 5 meczy) znowu przeciwnik odrobił 2 bramkową stratę w niecałe 10 minut. W prawdziwej piłce takie rzeczy mają miejsce, jasne! Tutaj jest tylko problem w tym, że jest to zbyt częste, a strata jest odrabiana w czasie 10 minut. Całego meczu nie oglądam, mam ustawione sytuację rozszerzone, ale analizuję gre zawodników itp. Właśnie wyłączyłem FM, po tym jak wygrywając u siebie z West Ham 2:0 do 84, skończyłem mecz wynikiem 2:2. YNWA!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.