Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2016 21:27    #421
To karmiczna implikacja naśmiewania się ze wszystkich dookoła.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2016 22:00    #422
Choć to nas łączy.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Rio5fan Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2016 11:45    #423
Choć i tak wrócę do grania i to pewnie jeszcze dzisiaj, to nie mogę pozbyć się frustracji po meczach takich, jak ten. Czy tylko ja mam wrażenie, że czasem FM usilnie robi wszystko, żeby tylko czasem nie wygrać meczu?

Jeśli przegrywam, to cała druga połowa może minąć bez choćby jednej sytuacji... Prowadzenie 2:1 na wyjeździe? Cztery minuty doliczone, w trzeciej doliczonej piłka odbija się od mojego pomocnika prosto pod nogi napastnika rywali... Moi zawodnicy wychodzą z kontrą 3 vs 1? Trzeba poczekać i przytrzymać piłkę, aż reszta wróci... Do tego taka szpileczka wbijana przez grę za każdym razem, że jak tylko jest spalony, to napastnik wykorzystuje 100% sytuacji. Żeby pokazać, że byłby gol, no ale spalony. Prawidłowa sytuacja? Piłka w trybuny albo w bramkarza. Żeby tylko czasem nie było za łatwo wygrać...

Ufff..chyba rzeczywiście mi ulżyło, dziękuje za możliwość skomentowania tej najbardziej satysfakcjonującej, a jednocześnie najbardziej frustrującej gry jaka powstała.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.05.2016 o godz. 11:45

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2016 21:41    #424
Nie ma to jak przegrać mistrzostwo Włoch z taką samą ilością punktów, ale mając gorszy bilans pojedynków bezpośrednich z Juventusem. Mało tego, to był pierwszy sezon, grałem Sassuolo i nie zmieniałem praktycznie kadry. Zrobiłem tylko jeden transfer defensywnego pomocnika. Przez cały sezon moje jedyne trzy porażki to 2x Juve i 1x Sampdoria. Na 3 kolejki przed końcem musiałem przegrać z Frosinone. Porażka po prostu... Został niedosyt.

 dj2seth Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2007
Skąd: Kazimierzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2016 21:16    #425
chuj w dupe nr 16...ja pierdole...zawodnicy maja w chuju moje polecenia taktyczne...co za spierdolony ten manager...chuj wam w dupe efemie

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2016 20:02    #426
Nie mam sił. Martin Montoya po trzech latach grania w Barcelonie (z ławki) stał się uwaga - legendą..ale o bocznych obrońcach napisano już wiele. Ale tenże zawodnik zdobył wszystko i wymusił na mnie transfer do innego klubu. Zrobił mi niezły bałagan w kadrze, media grzmiały, więc go sprzedałem. I tutaj klops bo kibicie uznali mnie za idiotę bo sprzedaje "legendę" i zarząd również jest zawiedziony.

Podobnie ma się sytuacja z zawodnikami w wieku 33 lub wyżej . Nie ważne, ze nie są w stanie grac na najwyższym poziomie, ale jak ich sprzedam to wielkie oburzenie i nie znam się interesach..

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.07.2016 o godz. 20:03

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
1
01.07.2016 21:02    #427
Jak mnie dzisiaj SI wkurwiło... Po tym patchu nie da się szukać sztabu, do kurwy nędzy! Załadowanie listy zajmuje 10 minut za każdym razem. Strasznie wkurwiający bug, a SI ma wyjebane. Wydali 3 patche i na tym skończyli. Gdyby im zależało na nas, to by wydali hotfixa, a tak to trzeba się z tym użerać przez pół roku, aż do kolejnej edycji.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.07.2016 o godz. 21:05

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2016 11:55    #428
NOSZ KURWA! Wypatruję sobie dobrego graja, takiego smyka, różnie, ale zazwyczaj 16-18 lat. Począwszy od ligi meksykańskiej po 3. ligę niemiecką, kończąc na lidze armeńskiej i kurwa każdy jebany klub chce dostać za takiego młodzika 30mln+ i klauzule. KURWA! Czy da się w tej grze kupić kogoś młodego, z perspektywą na przyszłość, kto nie kosztowałby 5000000mln? Rozumiem, że jak namierzę sobie kogoś z Bayernu, kogoś kto w wieku 17 lat ma takie same atrybuty jak czołowy gracz BPL, to mogą sobie zawołać takie kwoty, no ale nie Chivas!

 Adonim85 Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2010
Skąd: Trzemeszno / Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2016 09:09    #429
Panowie, mam jakis dziwny błąd. Gram w FM15 i niby jest wszystko ok, ale jak próbnie odpalam FMRTE 15, to po załadowaniu rozgrywki wyskakuje mi komunikat że gra jest w trybie FM Classic (i tak za każdym razem po odpaleniu FM-a i FMRTE), a to niemożliwe bo od początku gram w normalnym trybie. W związku z tym FMRTE nie chce mi załadować stanu sejwa i nie ma żadnej możliwości potencjalnej edycji w nim. Dlaczego tak się stało?







 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2016 09:52    #430
To nie jest temat do rozwiązywania problemów. Na przyszłość proszę się trzymać zasad z pierwszego posta. E: i proszę też nie wysyłać donosów z zamieszczonym już na forum postem.
Znalazłem takie coś w internecie:
"This problem usually appears to users that are running a custom game to avoid this make sure that you have at least one scout in your teams and try to load fmrte again."

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.08.2016 o godz. 09:54

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.