Strona

Transfery - plotki i nie tylko

 Abdulinho17 Młody aktywista

Postów: 622
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2008
Skąd: Wąbrzeźno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2012 21:37    #61
Można mówić ze za kasą ale prawda jest taka, że w City ma dużo większe szanse na trofea. Nie dziwie się mu się, że odejdzie z Arsenalu.
Visca el Barça !

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2012 21:56    #62
Też się nie dziwie, że odchodzi. Byle tylko nie do City. Ciekawe kiedy w Arsenalu obudza się, że wizja Wengera jednak nie działa jak należy.

Co do tematu, szkoda, że Napoli się sypie, z drugiej strony PSG zbiera fajną ekipę.

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2012 22:37    #63
Trudno nie zrozumieć van Persiego. Chłopak ma już te 28 lat i dla niego przejście do City czy innego klubu to ostatni gwizdek by coś osiągnąć w swojej piłkarskiej karierze.
[quote] Ciekawe kiedy w Arsenalu obudza się, że wizja Wengera jednak nie działa jak należy.[/quote]
A jak ma działać? Wenger odwala kawał dobrej roboty, zabrali mu Cesca i Nasriego czyli dwie gwiazdy a on i tak zajął bez nich 3 miejsce. To, że City mu podpierdziela grajków których on wypromował(Nasri, Clichy i teraz Robin) to już nie jego wina.

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 22:03    #64
Podoba mi sie jak sie wzmacnia np taka Fiorentina Czy Qpr.
Mimo ze oddała Viola Montolivo to jednak znalezli grajkow na jego pozycje.Moze Fiorentina nas zaskoczy?
Mam nadzieje,ze Liverpool jescze kogos sciagnie tylko konretnego i za dobre pieniedza,bo jedna 20mln na Dwoninga i drugie 20 na hendersona nic im nie przynioslo w ostatnim sezonie..Chelsea moze byc mocna,ciekawe kogo city kupia,narazie cos cicho u nich.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 22:11    #65
Ja jestem umiarkowanym optymistą, jeśli chodzi o ACF. Kocham ich od lat, ale dla mnie nadal brakuje tam kogoś, kto by ciągnął tę drużynę. Ważne jest IMO, aby utrzymali najlepszych graczy i dali im nadzieję - dzięki wzmocnieniom - że gramy o najwyższe cele, aby nie chcieli łasić się na mediolańskie srebrniki jak Montolivo.

Przede wszystkim brakuje tam kogoś takiego jak Batistuta... Czy Jovetić może być kimś takim? Nie sądzę, mimo ogromnego talentu Czarnogórca...
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 22:28    #66
A wiecie może co z Leonardo Damiao? Podobno ma isć do Tottenhamu, ale to tylko ploty. Wracając do Arsenalu to będzie troche lipa jak odejdzie Van Persie. Wtedy to nie będzie ten sam Arsenal...

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 23:17    #67
No przyszedl Dabvid Pizarro z Romy..Niezly grajek naprawde.
Alberto Aquilani,Borja Valero...To sa slabi gracze?

Dalej mamy Mounir El Hamdaoui-swietny napastnik.

Matías Fernández- Niezle grał w Sportingu..Tutaj moze sie jescze wybic..

Gonzalo Rodriguez-Niegdys wielki talent,ale te kontuzje...Mam nadzieje ze sie odrodzi,bo potencjal jest.

Do tego jest Haris suriifovic(jakos tak mniej wiecej) ogladalem pare meczy lecce,fajnie gral.

Swietny Bramkarz Emiliano Viviano...

Te wzmocnienia to naprawde wiele:)

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 08:55    #68
Tylko, żeby nie były to takie wzmocnienia jak w Genoi dwa lata temu.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 09:41    #69
Mam właśnie podobne odczucia - na papierze to dobra drużyna, ale jest ryzyko, że oni nie mają mentalności zwycięzców, bo dotąd brali w dupę, tam gdzie grali. Nie wiem.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 11:54    #70
Arsenal poradzi sobie i bez Van Persiego. Przykład Nasriego, Fabregasa i Clichy'ego już doskonale pokazał, że i bez trzonów drużyny Wenger potrafi zająć dobre miejsce. Tak naprawdę Robin dopiero teraz budzi takie zainteresowanie, bo wcześniej ciągle doznawał jakiegoś urazu. Arsene dobrze wprowadza młodych, a w tym okienku pożądnie się wzmocnił, ale nie przewiduje miejsca wyższego niż trzecie.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.