Taktyka bez skrzydłowych w FM 14

 Vanevar Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 17:42    #21
Da sie grać bez skrzydłowych. Ja gram ustawieniem 2-3-2-1-2 i jak na razie same zwyciestwa. Dwóch środkowych obrońców, natepnie dwóch bocznych wysuniętych obrońców, między nimi def pomocnik. Nastepnie 2 srodkowych pomocników, przed nimi rozgrywający grajacy za dwójka napastników. Ciągle ja udoskanalam. Niedługo wrzuce ja do działu taktyk i wszystko dokładnie opisze łacznie ze screenami. Jako ze nie ma typowych skrzydłowych i bocznych pomocników te funkcje pełnia boczni wysunięci obrońcy z funkcja ataku. Musza miec odpowiednie atrybuty do gry obronnej jak i ofensywnej. Jedyny minus tego ze w lidze polskiej ciezko znalesc takich zawodników. Ale w tej taktyce tez strzelaja bramki.

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 22:19    #22
Ja tam po 2sezonach grania bez skrzydeł próbuje teraz jednak ze skrzydłowymi. Wtedy porównam i bedzie wszystko jasne:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.