Taktyka 4-1-2-1-2 - dobra?

Rabbit Proletariat

0
15.06.2006, 11:50    Pytanie
Kiedys stworzylem sobie taktyke 4-1-2-1-2 gdy gralem Newcastle. Na poczatku szlo dobrze, zwyciestwa m.in. 3-0 z Deportivo L.C., 2-1 z HSV, remis 2-2 z Arsenalem. Ale pozniej bylo gorzej, niespodziewane porazki np. z Sunderlandem. Taktyka przedstawia sie tak:
- 4 obroncow w jednej linii, z czego skrajni maja lekkie strzalki w gore i nastawieni sa na gre do przodu
- 1 defensywny pomocnik ktory, jesli jest dobry, zbiera bardzo wysokie noty
- 2 skrzydlowych na polowie boiska z lekkimi strzalkami w gore
- 1 ofensywny pomocnik
- 2 napastnikow
Ustawienia byly nastepujace: nastawienie normalne, ew. lekko na ofensywe, podania bezposrednie, pozostale opcje na mieszane. Co wy sadzicie o tej taktyce? Grac nia? Porazki sa raczej chwilowe czy po prostu taktyka nie jest dobra? Co do zawodnikow, to sa dobrzy, mecz np. z Sunderlandem powinienem wygrac (u siebie). Jakby co to dam screeny z tej taksy.

Z gory dziekuje za opinie.

Rabbit Proletariat

0
15.06.2006 12:05    #1
Czyli nie taka zla ta taktyka. :) Teraz gram trzecioligowym Southend, zaczalem od taktyki 3-2-2-1-2, ale sciagnalem ja z internetu. :) Wole grac swoimi wlasnymi ustawieniami, choc ta taktyka 3-2-2-1-2 jest nawet niezla...

Post pomocny

j@sonx Proletariat

0
15.06.2006 12:11    #2
czy ta taktya (3-2-2-1-2) nie nazywa sie przypadkiem "Roji-Blancos"?!?!

Post pomocny

Rabbit Proletariat

0
15.06.2006 12:15    #3
Tak, to ona. Czytalem wlasnie chyba twoj poradnik na jakiejs stronie i zainspirowala mnie ta taktyka ;) Ale wieksza sympatia darze moja 4-1-2-1-2, gdyz wole gre z defensywnym pomocnikiem i 4 obroncami. Ale warto experymentowac.

Post pomocny

 bury1986 Partyzant

Postów: 93
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2006
Skąd: Zambrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2006 12:17    #4
ja gram wlasnie ta taktyka 2 sezon PSG i wymiatam jak chce, ogrywam Chelsea 2:0 na wyjezdzie Porto 4:0, gram dlugimi podaniami bo mam super grajacych glowa napastnikow a moj wysuniety pomocnik strzelil w 1 sezonie 23 bramki. jak chcesz odezwij sie na gg 7363226 to podam wiecej szczegolow.pozdro

Post pomocny

j@sonx Proletariat

0
15.06.2006 12:41    #5
hehe to nie moja taktyka tylko jasonxa ja sie tylko tak bawie... sam uzywam tej taksy =]

Post pomocny

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2006 14:22    #6
Rabbit, gram ta sama taktyka w Legii, tylko obroncy nie maja strzalek, ale sa nastawieni bardzo ofensywnie(skrajni), pomocnicy(skrajni) maja strzalki na maksa do przodu, ta taktyka mi sie gra najlepiej, probowalem jeszcze kilku, ale ta najlepiej. Sklad:
Dudek(Koprivec
Kuzera----------Rzezniczak-------Loda------------Pawel Zuk
Guarin
Molnar(Szalachowski)-----------------------------Petasz
A.Andres Jara
Todorov-------Kurtovic(ze szkolki)

Post pomocny

Petroz Proletariat

0
15.06.2006 14:49    #7
Rabbit,ja Celtikiem gram prawie,że identyczną taktylką,ale jak potteromaniak gram obrońcami bez strzałek,skrzydłowi z małymi strzałkami i jak narazie ta taktyka jest idealna.W pierwszym sezonie wygrałem Lige Mistrzów oraz wszystkie Puchary Szkockie.Moge ją tylko polecić.Spróbuj może bez tych strzałek.

Post pomocny

Capello Proletariat

0
15.06.2006 18:44    #8
http://rapid(...)tac.html
Daje linka do mojej taktyki,ktora gralem 2 sezony Newcastle(pierwszy sezon srednio-4 miejsce,za to w drugim sezonie 2 miejsce w lidze i polfinal LM)
Taktyka w sumie dosc podobna do taktyki Rabbita,tyle ze zamiast 4-1-2-1-2 gram 4-1-2-2-1,a skrzydlowi maja strzalki na napad.
PS.Do tej taktyki niezbedni sa swietni WB oraz napastnik z bardzo wysokim atrybutem gry glowa i rownie wysokim wykonczeniem(Nikola Zigic wydaje sie byc idealny)

Post pomocny

Rabbit Proletariat

0
16.06.2006 05:38    #9
Dzieki chlopaki za pomoc. Skorzystam z waszych rad. Ale mam jeszcze jedno pytanie - jakie polecenia ustawiliscie dla druzyny i bocznych obroncow? (mam na mysli takse 4-1-2-1-2) Bardzo mile widziane screeny :)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.