Sparingi c.d.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2004, 15:56    Pytanie
Moj ost temta upald wiec poprosze jeszcze raz o nowe rady bo tamte nic nie daly:((( Mam patcha wszystko jest Chce zorganizowac spring i z nikim ni moge (oprocz moich rezerw) ani z silnymi ani z najslabyszmi druzynami!! nie pomaga proponowanie na kilka miesiecy ani na kilka dni!! Pomozcie!!!

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2004 20:58    #10
Dogralem do konca sezonu i jak kolega "gosc" moge organizowac sparingi w pzrerwie letniej ale widac ze bug jets podczas przerwy letniej

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2004 20:59    #11
zimowej oczywiscie:P

Ptosio Proletariat

0
27.12.2004 00:08    #12
Niewiem jak jest na piratach, na orginalach napewno to letniej moge organizowawystepue, to jest bug. Ja tez ggram Legia i choc w prxerwie letniej moge organizowac sparigni to w zimie nie.. Jest jednak rozwiaZnie- Rosja. ZRob se turne u ruskich , oni sie zgodza a w lato se odkujesz

Ptosio Proletariat

0
27.12.2004 00:08    #13
Niewiem jak jest na piratach, na orginalach napewno to letniej moge organizowawystepue, to jest bug. Ja tez ggram Legia i choc w prxerwie letniej moge organizowac sparigni to w zimie nie.. Jest jednak rozwiaZnie- Rosja. ZRob se turne u ruskich , oni sie zgodza a w lato se odkujesz

Ptosio Proletariat

0
27.12.2004 00:25    #14
Dodam jeszcze ze niemaja na to wpylwu ani wyniki druzynu, ani klauzele, ani patch. Po prostu bug, musicie prganizowac zimowe sparingi z rosyjskimi drruzynami.

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2004 20:59    #15
hm..... mi sie wydaje ze wystepuje to dlatego, ze wiekszosc lig NIE MA przerwy zimowej i kluby traktuja to jako zwykly czas sezonu wiec nie chca grac meczy. dziwi mnie tylko ze polscy ligowcy tez nie chca....

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.01.2005 23:13    #16
Rzeczywiscie druzyny rosyjskie zgadzaja sie na sparingi w przerwie zimowej. W sezonie nie probowalem. Natomiast argument, ze druzyny traktuja przerwe zimowa jak srodek sezonu i dlatego nie chca rozgrywac sparingow wydaje mi sie niedobry. Rozumiem, ze duze lub srednie kluby nie chcialyby sparingow z czolowa druzyna polskiej ligi, ale to ze ekipy z polskiej i nie tylko najnizszej ligi nie chca nigdy i nigdzie zagrac nawet za pieniadze, to juz troche dziwne. Ewidentny blad.

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2005 20:34    #17
Błąd, pewnie że błąd. Ja grając Groclinem wybieram sie z Wielką Wodę - do Ameryki i tam rozgrywam sparingi z jakimiś egzotycznymi drużynami. Przeważnie w styczniu,

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.