Sparingi c.d.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2004, 15:56    Pytanie
Moj ost temta upald wiec poprosze jeszcze raz o nowe rady bo tamte nic nie daly:((( Mam patcha wszystko jest Chce zorganizowac spring i z nikim ni moge (oprocz moich rezerw) ani z silnymi ani z najslabyszmi druzynami!! nie pomaga proponowanie na kilka miesiecy ani na kilka dni!! Pomozcie!!!

 Saiid Legendarny Piewca Revolucji na Zachodzie

Postów: 44
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Puebla, MX
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2004 20:58    #1
a kim grasz? w trakcie sezonu tez nie mozesz czy tylko w przygotowaniach?

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2004 00:41    #2
Legia nie probowalem w trakcie jestem w okresie zimowym w 1 sezonie

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2004 00:44    #3
Dla ewentualnych "pomocnikow" napisze to, co mi sie przytrafilo, a napisalem w poprzednim temacie. Zaczalem nowa rozgrywke. W letnich przygotowaniach moglem przebierac w co lepszych klubach. W trakcie trwania I rundy nie probowalem ustawiac sparingow.Dopiero w przerwie zimowej...no i wtedy okazalo sie, ze mam to samo, co kolega omega. Nic nie pomagalo, rozne kombinacje wymyslalem, moglem zagrac tylko z wlasnymi rezerwami badz U-18. Probowalem tez ustawiac sparingi w trakcie rundy wiosennej ale z takim samym efektem. Po zakonczeniu sezonu, a raczej w poslkiej lidze, dokladnie pod koniec czerwca zglosila sie do mnie druzyna, od ktorej w trakcie rundy jesiennej zakupilem zawodnika. W kontrakcie byla klauzula, ze musze do jakiegos tam terminu zagrac z nimi sparing. Nie wiem, czy potwierdzenie sparingu mialo na to jakis wplyw, ale w obecnych przygotowaniach planowalem znowu sparingi bez problemow. WIEC MOZE TO TA NIESZCZESNA KLAUZULA!!! Pojawia sie po prawej stronie ekranu z proponowanym kontraktem, zazwyczaj automatycznie, bo kto sam bawilby sie w planowanie sparingow przy zakupie pilkarza ;-). Mozna wiec to przeoczyc przy kupnie zawodnika. Zaczynam nowy sezon, zobaczymy czy bede mogl planowac w trakcie rundy.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2004 01:14    #4
Wlasnie jestem po probach na pocztku nowego sezonu i znowu nie moge zaplanowac. Sparingi ustawiane dla rezerw znikaja bez odpowiedzi, a dla pierwszego zespolu dostaje odmowe.Pieknie panowie programisci ;-).

 Saiid Legendarny Piewca Revolucji na Zachodzie

Postów: 44
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Puebla, MX
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2004 00:10    #5
a piracik czy oryginal? ;)

 Maniak Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2004
Skąd: Uj??cie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2004 10:09    #6
Mam to samo: gra oryginalna, rozgrywka zaczęta Lechem Poznań jeszcze bez patcha 5.0.2, w trakcie rozgrywki zainstalowany patch 5.0.2 (może w tym problem?) - przerwa zimowa i ...nic. Jestem liderem I ligi, bez porażki z 15pkt. przewagi nad drugą drużyną. Nikt nie zgadza się na sparing. Ani w domu, ani na wyjeździe - od Legii po Odrę Opole (albo nawet niżej :) Nawet Admira Wacker Amateure nie chciała na swoim terenie ze mną zagrać. Jedyni, którzy się zgodzili to jakaś Białoruska (czy Ukraińska) Bieleszczina (czy jakoś tak) - jak zamiast "mecz towarzyski" ustawiłem "tournee". Czy to jest normalne? Jak dla mnie bug jak z Koluszek do Chile!

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2004 20:06    #7
oczywiscie ze oryginal Zaistalowalem latke i zaczalem nowa gre i mam wlasnie problem ze sparingami:(((

Proletariat

0
21.12.2004 13:35    #8
Ja Jestem pod koniec drugiego sezonu.W pierwszej rundzie oczywiscie moglem tylko zaplanowac rezerwy. W przerwie zimowej to samo. Ale zauwazylem kolejna ciekawostke, Terminy, ktore wybralem do planowania, po odmowie nie byly znowu dostepne, tylko zablokowane. Dobrze, ze sie zorientowalem, bo z rozpedu moglem przyblokowac sobie cala zime i nie zagrac nawet z rezerwami ;-). Oczywiscie na wiosne tez nie moge nic zapalnowac. Czekam na letnie przygotowania do sezonu.Pewnie jak w dwie poprzednie letnie przerwy bede mogl sparowac prawie ze wszystkimi i do tego troche grosza zarobic :-).

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2004 13:41    #9
Co do "piracik czy oryginal"...A czy ktos kiedys widzial pirata?...Chyba tylko na Karaibach ;-))))

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.