Śląsk Wrocław

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012, 15:38    #1
Jak myślicie jakie transfery przeprowadzi ślaśk i czy w ogóle się wzmocni i czy ślaśk ma ustabilizowaną sytuacje finansową. Jak tylko przeczytałem że Panka, Dudu, Pinheiro, Ukah rozwiązali kontrakty to tak sobie myślę, że oni są dobrymi kandydatami do śląska jeżeli nie maja funduszy bynajmniej Dudu i Ugo ukah.
I co myślicie o Poloni Warszawa czy wojciechowski po rozwiązuje kontrakty z piłkarzami ?? Może ktoś z poloni móglby wzmocnic śląsk lub wisłe?
I o wiśle co myślicie?

PS: Piszę tutaj gdyż chciałbym znać opinie ludzi co maja troche pojęcia o piłce :)) Piech do kadry xD...

//Edytowano 4 razy, ostatni raz 10.05.2012, 22:33

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 17:12    #2
Nazwy klubów i nazwiska piszemy wielką literą. Bynajmniej nie równa się przynajmniej. Założyłeś temat w złym dziale. Przenoszę.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 sarlin Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 17:16    #3
Panka, Dudu, Pinheiro, Ukah sie nie nadają do sląska może by kupili jakiegoś holendra a najlepiej jakiegos Polaka

wojciechowski Zostanie w poloni

 ronaldek1 Młody aktywista

Postów: 532
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 17:29    #4
Czemu sądzisz, że w/w piłkarze nie nadają się? Jakieś argumenty?
http://www.cmrev(...)927.html

Mile widziana pomoc

 Rodzyn7 Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2010
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 17:50    #5
Z w/w piłkarzy nadaje się tylko Dudu.
Śląsk potrzebuje środkowego obrońcy, jeszcze jednego niezłego skrzydłowego i klasowego napastnika. Pod okiem Lenczyka mają szanse na LM.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 17:56    #6
Dudu jeden z najlepszych bocznych w Widzewie. Bez przesady, Śląsk nie ma mocnej kadry. Na pewno nie aż tak. Chociaż takie nazwiska jak: Mila, Kaźmierczak i Celeban mają już swoją renomę... tylko idąc tym tropem to o tytuł powinien walczyć ŁKS Łódź.

Śląsk Wrocław teoretycznie może awansować do fazy grupowej CL. Choć na ten moment niespodzianką będzie grupa w LE. Może Solorz się ogarnie i przestanie myśleć o kredycie. Czym byłoby 5 milionów euro, może połowa tego, przy 20 miliardach?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 18:53    #7
Mnie też troszkę irytuje Solorz przecież to jeden z najbogatszych polaków dosłownie czołówka, ale zawsze to są jego pieniądze :) szkoda ja myślę, że może się troszkę rzucić na transfery inaczej Lenczyk będzie zastanawiał się nad odejściem tak mi się wydaje. Ja myślę, śląsk obecnie potrzebuje 2 środkowych obrońców, 1 prawego obrońcę, tak jak wyżej ktoś wymienił skrzydłowy i klasowy napastnik. Gdyż, odszedł Fojut, Celeban odejdzie. Jeżeli nie rzuci kasą Solorz to myślę, że nawet taki Ukah ich ratuje zawsze to w miare solidny ligowiec. Panka w sumie nie ma szans w środku Kaźimierczakiem, Milą i Elsnerem. A Dudu mimo wszystko by się przydał, bo po tej rundzie ten cały Mraz mnie jakoś pozytywnie nie zaskoczył.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 19:29    #8
Ale tak też nie można na to patrzeć. Solorz jest udziałowcem Śląska. Więc nie decyduje o jego budżecie sam. Skoro zobowiązał się dać tyle i tyle to nie może być tak, że miasto wykłada za niego. A on promuje się w mediach jako właściciel mistrza Polski. To zwykła PR-owska szuja.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 ronaldek1 Młody aktywista

Postów: 532
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 21:12    #9
Tomasz Cywka by się nadał, gość na poziomie. Bodajże może także jako napastnik zagrać.
http://www.cmrev(...)927.html

Mile widziana pomoc

 boatinovic Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2012
Skąd: Śląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 22:22    #10
Trzeba wiedzieć że Solorz postawił wszystko na kupno Plusa. Zastawił co miał i dostał kredyty. Teraz ma prawie 200mln raty miesięcznej za Plusa do zapłacenia. Z tego powodu nie będzie skory do wykładania na klub. Śląsk nie ma co liczyć na transfery gotówkowe. Mamy bardzo słabego mistrza który może być jeszcze słabszy. Jedyna nadzieja że Lech i Legia coś ugrają w LE bo na Ruch nie ma co liczyć. Po tym sezonie spadniemy za Albanię w rankingach klubowych.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.