Śląsk Wrocław

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2012 23:46    #11
[quote="boatinovic"]Trzeba wiedzieć że Solorz postawił wszystko na kupno Plusa. Zastawił co miał i dostał kredyty. Teraz ma prawie 200mln raty miesięcznej za Plusa do zapłacenia. Z tego powodu nie będzie skory do wykładania na klub. Śląsk nie ma co liczyć na transfery gotówkowe. Mamy bardzo słabego mistrza który może być jeszcze słabszy. Jedyna nadzieja że Lech i Legia coś ugrają w LE bo na Ruch nie ma co liczyć.[/quote]

Również bym się zdziwił gdyby Śląskowi udało się dostać do fazy grupowej. Tylko, że piłka nożna to taki sport gdzie jeden zespół może parę lat walczyć bez efektów a drugiemu uda się od razu.

[quote] Po tym sezonie spadniemy za Albanię w rankingach klubowych.[/quote]
Tak, za Gabon od razu. :|
meglio fascista che frocio

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.05.2012 02:52    #12
Już to gdzieś napisałem - jaka liga taki mistrz. Nie można marudzić, że są słabi (chociaż są), bo po tytuł mógł sięgnąć każdy. Legia sfrajerowała się jak rzadko kto. Jak dla mnie Śląsk - bez większych wzmocnień - odpadnie w trzeciej rundzie el. LM, a po kilku transferach to i tak poleci w barażach i zagra w grupie LE. Faktycznie potrzebują napastnika i to od zaraz, bo ci którzy są w klubie to jakaś pomyłka. Podobnie z obrońcami, odejdzie Fojut, Celebana skusi ktoś bogatszy, za większą kasę i zostanie Pietrasiak. Sezon jak sezon, wszystko skończy się jak co roku.
"To tylko Internet k*rwa."

 Jadranko Ekspert

Postów: 256
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2012 14:01    #13
Jeżeli Śląsk wyeliminuje klub z Podgoricy, to gra z TNS/Helsingborg IF. Moim zdaniem rywal jak najbardziej w zasięgu, tym bardziej że Śląsk zasilą Jodłowiec i Dvalishvili. A wtedy znowu będziemy mieli polską jesień w europejskich pucharach :) Jestem optymistycznie nastawiony do trzeciej rundy.

 leschqo Wiceminister Kultury

Postów: 612
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.12.2008
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2012 15:09    #14
W ogóle Skandynawowie to słabiutko w tej rundzie wypadli. A Szwedzi to już całkiem albo remisy z niżej notowanymi zespołami z Walii lub Islandii. Po za tym największe zaskoczenie to Rosenborg, remis zaledwie. Chyba najwięcej zyskali o dziwo Finowie. Także, może nie będzie tak źle, trzeba być dobrej myśli.
Chcesz dodać manifest lub karierę, a brakuję Twojego klubu, bądź herbu. Zgłoś się do mnie!

 Jadranko Ekspert

Postów: 256
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2012 15:32    #15
Wczoraj boleśnie się przekonałem, że Finowie całkiem dobrze sobie radzą. Remis na wyjeździe TPS Turku z Twente jest tego doskonałym przykładem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.