Skuteczność.

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012, 00:05    #1
Witam, mam problem. Otóż gram Realem Madryt formacją 4-1-1-3-1 no i chciałbym, by najwięcej bramek zdobywali Ronaldo i Benzema (kolejno : lewy skrzydłowy i napastnik), a najwięcej strzela Ozil/Kaka, Khedira, Marcelo. Mógłby mi ktoś pomóc? Jak ich ustawić i wgl?
Aha. fm 11.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 08:50    #2
Chcieć to można =) Ciężko przewidzieć, którzy zawodnicy będą zdobywać najwięcej goli, ale po rozegraniu całego sezonu zazwyczaj i tak będzie to napastnik. Benzema jako jedyny napastnik może grać z rolą kompletnego napastnika, atrybuty chyba ma odpowiednie, albo jako cofnięty napastnik. a i chyba jako środkowy napastnik tez by mógł grać, jeśli ma przede wszystkim zdobywać gole, i nie ucierpiała by na tym gra zespołu... Właśnie taka rola wydaje mi się idealna, nie wiem dokładnie jak z jego atrybutami, czy pasują. Cristiano Ronaldo, jest chyba prawonożny, a gra na na lewym skrzydle - to tylko jako schodzący napastnik. Jeśli jednak gra Ci się dobrze, lepiej nic nie zmieniaj, jakoś może przebolejesz gdy kto inny zostanie królem strzelców =)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.08.2012 o godz. 08:54

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 09:33    #3
Ustaw Karima jako odgrywającego i każ grać piłki do nogi, a Crisa jak schodzący napastnik na lewym skrzydle. W takim ustawieniu Ronaldo powinien zdobyć 30-40 bramek. Benzema ok. 15.
Jesteśmy tu aby pomagać...

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 12:08    #4
Ronaldo mam ustawionego właśnie jako schodzący napastnik i taksa pod niego, ma swobodę, to on jest odgrywającym, gram bezpośrednimi podaniami i w presezonie było okej, 7 bramek w 6 meczach (4 całe mecze i 2 mecze po 45min grał.)
Benzemę mam jako kompletnego napadziora, też ma swobodę, zawsze przy def. rożnych/wolnych oni zostają na szpicy w oczekiwaniu na piłkę.
Więc tak: w presezonie Ronaldo na +, Benzema bezbarwnie, 3 bramki w 6 meczach. Teraz zaczynam sezon i Ronaldo w 3 meczach nie strzelił nic, Benzema w 3 meczach strzelił 3 bramki. Tylko fakt, że 2 pierwsze mecze były z Barcą o SuperPuchar.
Jeszcze zobaczę co dalej będzie i będę pytał. ;D
Jeżeli chodzi o grę obrońcami, 2 stoperów mam na podania krótkie (żeby nie ryzykować niedokładnych piłek przy bezpośrednich podaniach), ale oni grają między sobą i wiele podań, zanim piłka przejdzie do ataku. Zmienić im na bardziej bezpośrednie podania?

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 14:20    #5
Wybaczcie za double-post, ale chciałem coś dodać.
Benzema przeplata świetne mecze (jak hat-trick z Malagą) ze słabszymi (6.0 z Mallorcą), więc stosuję rotację, Ronaldo wgl gra piach. Zagrał w 5 meczach i strzelił 2 bramki, średnia ocen to 6.7 ;/ W presezonie było ładnie, a teraz, w trakcie sezonu zaczęło się psuć. Pomoże ktoś?

 ArsenalFan Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 14:20    #6
Zacznijmy od tego jak Ty możesz grać realem? Ja wytrzymałem kilka spotkań i się zanudziłem. Ja w swoim L'poolu też mam ustawione podania stoperów na bardzo krótkie, tylko że w mojej taktyce gry ze stoperami szukają też boczni obrońcy, defensywny pomocnik, a jak rywal zastosuje dobry, poukładany pressing, to do krótkich podań pokazuje się także cofnięty rozgrywający.

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 14:34    #7
Czemu źle, że gram Realem? To mój ulubiony klub, mają pieniążki, świetnych zawodników i chcę nimi święcić największe sukcesy.
Zresztą nie założyłem tutaj tematu, żeby mnie ktoś umoralniał, lecz żeby mi pomógł. ; )
Bocznych obrońców mam na atak i podania mieszane, stoperów na fb i krótkie podania, defensywny pomocnik także na fb, a cofnięty rozgrywający w postaci Xabiego także gra troszkę głębiej.
Uaktualnienie: Ronaldo posiedział na ławce 3 mecze i jak go wpuściłem, właśnie strzela drugą bramkę na San Mames. ;D

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2012 10:20    #8
Minęły raptem 3-4 mecze, a Ronaldo znowu zaczyna marnować na potęgę. Kiwa sam, mało podaje. Z jego kiwek wychodzą dobre akcje, ale albo źle uderza na bramkę, albo nie podaje do lepiej ustawionego kolegi. ;/
Może ktoś pomóc?

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2012 11:09    #9
Ustaw mu trening strzałów może mocniejszy? Zadbaj o jego morale. Ja wyznaję zasadę, że podstawowy napastnik (nawet bez formy) będzie grał aż minie mu kryzys. Zazwyczaj mija. I wszystko wraca do normy.

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2012 12:09    #10
To trochę demotywujące, bo człowiek robi co może, cieszy się, że zawodnik zdobywa 3 bramki w 5 meczach i myśli, że to dużo; wchodzi na eFeMoty i ogląda jak gorszy zawodnik zdobywa po 57 bramek w 38 meczach... ; D
Lucasfcinter, morale ma wysokie cały czas jak wszyscy moi zawodnicy, ale po gorszym meczu nie waham się go skrytykować (tylko jeżeli zagra naprawdę masakryczny mecz), spróbuję z tym treningiem i dam znać. ;D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.