Skuteczność.

 SlimJ Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 19:35    #21
Pisze tutaj bo nigdzie nie odpisuja.. . Prosze pomozcie!!!!

Runtime Error!
Program Files\steam\steamapps\common\football manager 2012\fm.exe.
this application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information. Mi natomiast wyskakuje cos takiego. Gram mecz jest np 60 min wychodzi mi do pulpitu i pojawia sie ten komunikat co napisalem na poczatku po wcisnieciu OK wylacza sie gra i po chwili uruchamia sie sama przez steama.. . Fm 12 mam zakupionego , oryginalny chodzi tylko przez steam.

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2012 16:21    #22
Więc tak, próbowałem na najróżniejsze sposoby i nic. ;/ Dałem sobie na looz i zacząłem grać Milanem. Robinho ładnie kiwa (dałem mu swobodę), odgrywającym jest Ibra (gram bezpośrednimi podaniami), Pato jako defensywny napastnik, ale jeszcze to ostatnie zmienię.
Rozgrywa El Shaarawy, więc tak: chciałbym by grał na maksa, by miał wiele asyst. Da radę tak? ;D Bo gra jest całkiem okej, grałem tylko z Juve jeżeli chodzi o poważniejszych rywali i z Napoli. Z Bianconerri 2:0 do przerwy (właśnie gra się mecz) a z Napoli 3:0 na wyjeździe. Gram dla statystyk. Pomoże ktoś?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.