Save, crashe, parę pytań...

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2013, 21:22    Pytanie
Jakoś od grudnia 2012 roku zacząłem sobie grać w FMa 12, wybrałem Serie A i Napoli. Drużyne budowałem na bieżąco przeglądając raporty scoutów, ogólnie rzecz biorąc budowałem skład na totalnym spontanie, nie miałem większych planów itp. W końcu, moje Napoli zaczeło dominować we Włoszech, a mi co raz bardziej podobała się gra tym klubem. W trzecim sezonie gry, doszedłem do ćwierćfinału LM, czekało na mnie Schalke - pierwszy mecz na wyjeździe. Wszystko było git, żadnych crashów i w ogóle, gdy tu nagle robię zapisz po meczu, wczytuje na drugi dzień - crash podczas ładowania kariery i dupa. Wczytałem kopie zapasową, działa, przeszedłem znowu przez Schalke, a gdy wczytuje po meczu znowu crash i tak kilka razy. Czy jest jakiś sposób aby w jakiś sposób naprawić save, i żeby nie było crashów po meczu z Schalke? :) Z góry dziękuje za pomoc. :)

Ps. FM 12 jest oryginalny.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 18:42    #10
Chodzilo mi o to czy potrafisz odpowiedziec na pytania PO POLSKU ;D A ja bym przetlumaczyl ;p
1. Tak, wystarczy ;p
2. After match with Schalke I saved the game, nothing interrupt, played a little more and than shut down without saving.
3. Just one, serie A
4. Database is medium
5. I didn´t use an Add/Remove function at all
6. I didn't make any changes in database by myself but I did download CMRevolution Update and past in My Documents folder. So there was like over 2k of changes, mostly updated transfers after winter transfer window 2013.

Jesli chodzi o dxdiag Win XP:

w menu start wchodzisz w Uruchom i wpisujesz dxdiag

Vista/win7 wchodzisz w start potem w szukaj wpisujesz dxdiag i naciskasz enter.

W oknie dxdiag: po prawej na dole klikasz przycisk "zapisz wszystkie informacje/save all information"

Dajesz "zapisz jako" i "zapisz". Plik powinien byc wtedy juz na twoim pulpicie

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.06.2013 o godz. 18:44

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.