Save, crashe, parę pytań...

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2013, 21:22    Pytanie
Jakoś od grudnia 2012 roku zacząłem sobie grać w FMa 12, wybrałem Serie A i Napoli. Drużyne budowałem na bieżąco przeglądając raporty scoutów, ogólnie rzecz biorąc budowałem skład na totalnym spontanie, nie miałem większych planów itp. W końcu, moje Napoli zaczeło dominować we Włoszech, a mi co raz bardziej podobała się gra tym klubem. W trzecim sezonie gry, doszedłem do ćwierćfinału LM, czekało na mnie Schalke - pierwszy mecz na wyjeździe. Wszystko było git, żadnych crashów i w ogóle, gdy tu nagle robię zapisz po meczu, wczytuje na drugi dzień - crash podczas ładowania kariery i dupa. Wczytałem kopie zapasową, działa, przeszedłem znowu przez Schalke, a gdy wczytuje po meczu znowu crash i tak kilka razy. Czy jest jakiś sposób aby w jakiś sposób naprawić save, i żeby nie było crashów po meczu z Schalke? :) Z góry dziękuje za pomoc. :)

Ps. FM 12 jest oryginalny.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2013 10:17    #1
Pisac na http://community.sigames.com/

Użytkownik uznał post za pomocny

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2013 10:44    #2
Rozumiem że pisanie tam to jest ostateczność, i nikt nie jest w stanie tutaj pomóc, tak? :P Pytam dlatego bo mój angielski nie jest za dobry, i o ile powiedzieć coś umiem to napisać - no cóż, nie za bardzo. :/ Więc podsumowując, tutaj na forum nikt nie jest w stanie pomóc? ;)

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2013 14:14    #3
Tylko zaloga SI moze naprawic zbugowany Save.

"Hi, I have a problem with my saved game in FM 12. Every time when I'm trying to load the game, a crushdump apeares. Can You help me solve the problem or fix my save?"

Powinno wystarczyc ;) A jak przyjdzie odpowiedz to mozesz rownierz zwrocic sie do mnie o przetlumaczenie, sluze pomoca ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.06.2013 o godz. 14:14

Użytkownik uznał post za pomocny

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2013 17:27    #4
Okej, dziękować bardzo. :-)

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2013 22:37    #5
Jeszcze chciałbym się zapytać w jakim dziale należy to napisać. :D To moje pierwsze wejście na ich forum,a w dodatku słaba znajomość angielskiego (Chyba czas się porządnie wziąć za ten język ;d) powoduje że nie za bardzo ogarniam. :P Nazwa tematu, wystarczy Save in Football Manager 2012 :P?

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2013 10:26    #6
Napisz "crushed save - FM 12" w dziale... Hmmm.... Football Manager 2012 Bugs Forum? ;]
Tutaj dokladnie

Ucz sie jezyka ucz, przyda sie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.06.2013 o godz. 10:28

Użytkownik uznał post za pomocny

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 16:49    #7
Na forum przyszła wreszcie odpowiedź, którą wkleję, gdyż osobiście niewiele z niej rozumiem, może jakieś pojedyncze słowa. :)

What version number are you playing?
What happened the last time you saved your save game - was it interrupted in any way? Did you shut down immediately after saving?
How many leagues were you running in your save
Do you know which leagues they were?
What size database were you running?
Have you used the add/remove function at all?
Have you used the Editor/Advanced Editor or FMRTE? If so what changes have you made?
Have you got any backup save games? If so do these still load?
Can you please post your dxdiag for us? Dxdiag details are here - http://commu(...)t7184733

As requested, please answer the questions in the post above.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 17:56    #8
[quote]Jaka wersje gry posiadasz, jaki numer?
Co stalo sie ostatnim razem gdy zapisales gre - czy zapis zostal czyms przerwany? Czy wylaczyles (gre) natychmiastowo po zapisie?
Ile lig masz na tym sejwie?
Wiesz jakie to ligi?
Jaka baze danych wybrales?
Czy uzywales kiedykolwiek funkcji dodaj/usun ligi? (na tym zapisie)
Czy uzywales edytorow? Jesli tak, jakich zmian dokonales?
Czy posiadasz drugi zapis gry? Jesli tak, czy ten sejw sie wczytuje?
Czy mozesz wkleic nam swoj dxdiag? Szczegoly dxdiag sa tutaj "link"

Zalecane jest bys odpowiedzial na te pytania w poscie powyzej. (czyli w tym samym co wczesniej, po prostu edytuj poprzedni post)[/quote]

Damn... niie wiedzialem, ze az tyle szczegolow beda potrzebowac ;p No ale dla mnie to nie problem. A ty? Mozesz odpowiedziec na te pytania?

Użytkownik uznał post za pomocny

 Eskel Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Skąd: Dolnyśląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 18:18    #9
Jaka wersje gry posiadasz, jaki numer?
-Średnio potrafię odpowiedzieć, ale chyba zrozumieją jak podam sam numer ?

Co stalo sie ostatnim razem gdy zapisales gre - czy zapis zostal czyms przerwany? Czy wylaczyles (gre) natychmiastowo po zapisie?
-Nie umiem, / Zaraz po meczu z Schalke zapisałem grę, jeszcze chwilkę pograłem, i wyszedłem, już bez zapisywania.

Ile lig masz na tym sejwie?
-Jak w pierwszym, ja napiszę tylko liczbę 1 to zrozumieją?

Wiesz jakie to ligi?
-Yes, this is serie a?

Jaka baze danych wybrales?
-I do choose medium database ;p?

Czy uzywales kiedykolwiek funkcji dodaj/usun ligi? (na tym zapisie)
-No, I don't ?

Czy uzywales edytorow? Jesli tak, jakich zmian dokonales?
-Tak nie za bardzo. / Zmian w edytorze nie robiłem, tylko pobrałem z cmrev uaktualnienie składów po okienku zimowym 2013, i wrzuciłem do odpowiedniego folderu. Tylko tyle.

Czy posiadasz drugi zapis gry? Jesli tak, czy ten sejw sie wczytuje?
-Yes, I have?

Czy mozesz wkleic nam swoj dxdiag? Szczegoly dxdiag sa tutaj "link"
-Jak podam sam link do tego pliku to starczy? Powiedz jeszcze, gdzie dokładnie go znajdę.

Zalecane jest bys odpowiedzial na te pytania w poscie powyzej. (czyli w tym samym co wczesniej, po prostu edytuj poprzedni post)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.