Reprezentacja Polski

 Mifsiu Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2014 12:08    #231
Żenująca postawa :( Najbardziej zawiedli mnie Glik i Krychowiak . Obrona (może oprócz Piszczka) zagrała bardzo słabo , mam nadzieję , że nie będzie mi już dane oglądać Wilusza . Im dalej w przód tym lepiej , co niestety nie znaczy dobrze . Krychowiak jak już mówiłem słabo , Klich jeszcze gorzej , nie najgorzej Grosicki . Napastnicy nareszcie strzelili bramkę , ale niestety nie zagrali wybitnego meczu . Zmiany na plus , bo Żyro i Linetty wnieśli trochę ożywienia do gry . Niestety z taką postawą , nie mamy co liczyć na awans do Euro .

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2014 12:41    #232
A kiedy oni zagrali ostatnio dobry mecz?

Z Portugalią? Panowie, kiedy to było. -_-

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.06.2014 o godz. 12:42

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2014 12:59    #233
Mifsiu-Wilusz chyba grał już 4 razy w reprezentacji i 3 całkiem dobre mecze, wczoraj prawda, bardzo słabo.
Szkoda, że nikt nie mówi o Gliku, który zgubił krycie przy bramce :)
Lewandowski oczywiście nałożył koszulkę z orzełkiem i nie wie jak się strzela bramki ( ta chyba ostatnia akcja Polaków, to aż się prosiło o uderzenie z pierwszej piłki). Fajnie Piszczek latał na prawej z Grosickim ( Grosik zmienił strony z Rybusem i od razu lepiej grał). Zresztą, ogółem to strasznie słabo graliśmy z taką Litwą...
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2014 14:11    #234
2:0 dla Polski:)
Zdarzył się cud i udało nam się wygrać. Gratulację.
Był to typowy mecz w Fmie. Dwa strzały, dwa gole. Pierwszy gol po błędzie bramkarza. Natomiast Niemcy mieli chyba z 10. setek, ale nie potrafili precyzyjnie uderzyć, a na bramce stał cyborg-Szczęsny.

Podsumowując, jednak w RL takie mecze też się zdarzają, tylko że ich prawdopodobność wystąpienia wynosi 1%, natomiast w grze tak jest, co drugi mecz:)

Fenomenalnie zagrał Glik. To chyba był jego najlepszy występ. Wcześniej nie byłem do niego przekonany. Pewny występ Szczęsnego oraz nareszcie dobry mecz zagrał Lewy. Najsłabiej wg mnie zagrał Jodłowiec oraz oczekiwałem czegoś więcej po naszych skrzydłowych...

Oby teraz wygrali ze Szkocją. To nie jest ta Szkocja, co kiedyś.

btw, jako wieczny optymista, przed meczem powiedziałem, że będzie 2:0 dla Polski, ale jakoś niespecjalnie wierzyłem w ten wynik:p

// Edytowano 15 razy, ostatni raz 12.10.2014 o godz. 14:16

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 herbu3 Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.10.2014 17:29    #235
[quote="robal15"]
Podsumowując, jednak w RL takie mecze też się zdarzają, tylko że ich prawdopodobność wystąpienia wynosi 1%, natomiast w grze tak jest, co drugi mecz:)
[/quote]

Nie przesadzajmy. Gram już 11 sezon i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym miał takich spotkań więcej niż 2-3 w sezonie.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.10.2014 10:14    #236
[quote="robal15"]2:0 dla Polski:)
Zdarzył się cud i udało nam się wygrać. Gratulację.
Był to typowy mecz w Fmie. Dwa strzały, dwa gole. Pierwszy gol po błędzie bramkarza. Natomiast Niemcy mieli chyba z 10. setek, ale nie potrafili precyzyjnie uderzyć, a na bramce stał cyborg-Szczęsny.

Podsumowując, jednak w RL takie mecze też się zdarzają, tylko że ich prawdopodobność wystąpienia wynosi 1%, natomiast w grze tak jest, co drugi mecz:)[/quote]

Też uważam że to był typowy mecz w fmie,ale przeważnie to my (gracze) jesteśmy reprezentacją Niemiec :). Z tym 1% w RL to z deka przesada, ale zdarzają się takie mecze. Mr. Green

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2014 15:38    #237
[quote="robal15"]2:0 dla Polski:)
Zdarzył się cud i udało nam się wygrać. Gratulację.
Był to typowy mecz w Fmie. Dwa strzały, dwa gole. Pierwszy gol po błędzie bramkarza. Natomiast Niemcy mieli chyba z 10. setek, ale nie potrafili precyzyjnie uderzyć, a na bramce stał cyborg-Szczęsny.

Podsumowując, jednak w RL takie mecze też się zdarzają, tylko że ich prawdopodobność wystąpienia wynosi 1%, natomiast w grze tak jest, co drugi mecz:)

Fenomenalnie zagrał Glik. To chyba był jego najlepszy występ. Wcześniej nie byłem do niego przekonany. Pewny występ Szczęsnego oraz nareszcie dobry mecz zagrał Lewy. Najsłabiej wg mnie zagrał Jodłowiec oraz oczekiwałem czegoś więcej po naszych skrzydłowych...

Oby teraz wygrali ze Szkocją. To nie jest ta Szkocja, co kiedyś.

btw, jako wieczny optymista, przed meczem powiedziałem, że będzie 2:0 dla Polski, ale jakoś niespecjalnie wierzyłem w ten wynik:p[/quote]

Teraz to dopiero fanatyk dostał argument do ręki :).
Ale moim zdaniem Szczęsny wcale nic nadzwyczajnego nie pokazał. Po prostu bronił to co powinien. Gdyby ze Szkocją wybronił chociaż jedną bramkę to bym zdanie zmienił. Dla mnie osobiście solidny gracz ,ale bez fajerwerków.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.10.2014 o godz. 15:38

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 16:58    #238
Pora odświeżyć ten temat :) Za godzinkę powołania dla dwudziestu ośmiu. Zabawię się w jednego z 40 milionów selekcjonerów i wytypuję, co ogłosi Nawałka:

Bramkarze (4):
Fabiański, Szczęsny, Boruc, Tytoń

Obrońcy (9):
Piszczek, Jędrzejczyk, Rybus, Wawrzyniak, Glik, Pazdan, Salamon, Cionek, Szukała

Pomocnicy (11):
Błaszczykowski, Wszołek, Grosicki, Kapustka, Krychowiak, Jodłowiec, Zieliński, Linetty, Mączyński, Starzyński, Peszko

Napastnicy (4):
Lewandowski, Milik, Stępiński, Sobiech

Podkreślam - to mój typ, co ogłosi Nawałka, a nie kogo ja bym wybrał. Ktoś ma inne?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.05.2016 o godz. 17:29

twitter.com/Ceyvol

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 17:16    #239
Masz o jednego zawodnika za dużo, usuń może trafisz ze składem, dość prawdopodobne zestawienie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.05.2016 o godz. 17:16

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.05.2016 17:17    #240
Sądzę, że wyczerpałeś temat, Karol - Nawałka przecież prochu już nie wymyśli. Mimo wszystko jednak, by nie powtarzać błędów swoich poprzedników to za Tytonia weźmie Dudka, a za Sobiecha pojedzie Tomasz Frankowski. Poza tym - zgadzam się z Twoim nawałkowym wyborem w 100 procentach.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.