Reprezentacja Polski

 kkmm98 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 13:59    #221
według mnie trener rep powinien teraz długo prowadzić nasz zespół, smuda i fornalika zwolnili po jednym nie powodzeniu, według mnie trener powinien dobrze poznac swoj zespół mysle ze jesli raz cos przegral wyciagnie z tego wnioski i nastepnym razem pojdzie lepiej :)

 kalidorek Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: Marki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 14:07    #222
Ale o czym my mowimy? O klubie czy reprezentacji? W klubie trener moze sledzic wszystko na biezaco. Moze trenowac nowe schematy, nowe zagrania, rozne ustawienia. W reprezentacji nie ma na to czasu. Wybiera sie 20 paru kopaczy, pokazuje jak maja grac i przed meczem zmotywowac zeby zasuwali jakby ich glodny pies gonil. Trener reprezentacji nie nauczy pilkarzy gry w pilke. On ma wybrac takich co juz potrafia grac.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 14:09    #223
Smuda pracował prawie 3 lata. Według Ciebie ile mieliśmy mu jeszcze dać czasu? 10 lat? Fornalik przez rok nie zrobił nawet minimalnego postępu, więc na jakiej podstawie mieliśmy go zostawić?

 booyak Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2013 14:25    #224
@kalidorek
Same gwizdy kierowane w stronę naszych pseudo-piłkarzy idzie zrozumieć ale śpiewanie 'Jeszcze jeden' dla drużyny przeciwnej? To już gruba przesada. Dopóki nie straciliśmy bramek też jakoś nie było słychać żadnego dopingu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.11.2013 o godz. 14:26

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.01.2014 22:54    #225
Wiem, że to może zabrzmi głupio, ale... czy oglądaliście mecz polskiej reprezentacji? ;)

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 10:14    #226
Ja oglądałem ;d
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 KibolekLP Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Skąd: Środa Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 10:40    #227
Mnie od zawsze śmieszy fakt,że za złe wyniki zwalniany jest trener. Zawsze nad tym rozmyślam,czym on winien ? To nie nasza wina,że mamy przeciętnych piłkarzy. Nie mamy słabych, mamy przeciętnych. Raz zagrają naprawdę dobrze, a raz to jest poziom IV ligi.To tak samo jak np no nie wiem.. z pracą na etat.Załóżmy że malarz-tapeciarz. Twój szef kazał Ci pomalować ścianę na biało,pomalowałeś,ale nie tak jak sobie to życzył szef. Przychodzi właściciel firmy i mówi że pracownik robotę zjebał,nie podoba mu się i zwalnia szefa,mimo,że złą pracę wykonał pracownik-malarz. To tak samo z piłką. Dlaczego zwalniają trenerów za słabe wyniki,mimo,że to piłkarze słabo grają ? Nawet jakby Polskę prowadzili razem Ferguson,Wenger,Mourinho,Klopp,Smuda,Kaziu Górski naszej Świętej Pamięci i inni,bo tak wymieniać mogę a wymieniać to i tak to w grze polskich kopaczy nic nie zmieni. Trenerzy dużo dają, pod warunkiem,że piłkarze mają jakieś umiejętności, a trener od tego jest, by te jego umiejętności wyszły na światło dzienne. Jeśli jest temat o naszej repce, to ja czuje, że w przyszłości będziemy się liczyć spowrotem w piłce kopanej, tak jak to było kilkadziesiąt lat temu. Teraz to jest raczej nie możliwe,bo moim zdaniem piłkarze są zbyt słabi. Trzeba poczekać na zmianę pokoleń, może to coś da. Póki co wielkich zmian na moje oko nie widzę.

A co do samego wczorajszego meczu, to go nie oglądałem, bo mi się godziny popierdzieliły. Wiem,że wygraliśmy 3:0 ale w internecie i tak jest na ten mecz spadło trochę krytyki. Ale nie dziwię się.. Przejebiemy,źle bo znów trzeba śpiewać "nic się nie stało"wygramy gładko 3;0 (z tego co mi wiadomo poziom meczu był słabiuteńki) również źle. Obojętnie jakbyśmy nie grali, obojętnie jakbyśmy wysoko nie wygrali zawsze jest jakieś "ale" i osobiście mnie to wkurwia w tym narodzie, bo non stop narzekają :) Ja tam może się nie cieszę,bo to zwykły mecz kontorlny ( ja go nie nazywam nawet towarzyskim) ale jestem zawodolony że wczoraj z Norwegami 3;0 wygrali. Zawsze to się zapisze gdzieś w historiach między tymi krajami :)

P.S Rozpsiałem się tyle dlatego,bo mi się po prostu nudzi :))
TO MY! LECH POZNAŃ TO MY,TO MY! LECH POZNAŃ TO MY...

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 12:55    #228
Ja oglądałem. Nie było co robić to chociaż można było mecz obejrzeć. Zastanawiało mnie to jak sobie poradzą piłkarze grający w polskiej lidze.
Nie ma się co oszukiwać, polska liga wielkiego poziomu nie prezentuje. No trzeba przyznać że chłopaki nawet nieźle sobie poradzili. Kilku piłkarzy można by było wyróżnić.

 martinsv Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2014 13:46    #229
Zagrali lepiej niż się spodziewałem. Szczególnie podobał mi się Brzyskl w pierwszej połowie i Wilusz który zagrał dobry mecz. Reszta była jakaś taka niewidoczna.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2014 07:10    #230
Jak po wczorajszym spotkaniu z Litwą? Ja nie oglądałem niestety ,bo byłem w pracy. Za co otrzymaliśmy karnego? Przecież tam nie było faulu.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.