Real Madryt

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2016, 21:23    #1
Witam. Zauważyłem że nie ma tu tematu dotyczącego Realu Madryt, więc postanowiłem go założyć. Mam nadzieję że są tu fani tego klubu Mr. Green. Zapraszam do dyskusji. :)

To może zaczniemy od czegoś świeżego. Co sądzicie o odejściu Beniteza? I czy Zizu sobie poradzi? Osobiście uważam że Benka powinno w ogóle tu nie być, a dla Zidane'a jest chyba trochę za wcześnie i nie wiem czy da sobie radę. No ale to już czas pokaże, oby dał radę Mr. Green.

 Nuken_2016 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2016
Skąd: Nadarzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 07:10    #2
Jestem .Dobrze się stało że grubego zwolnili tylko moim zdaniem ciut za późno. Wątpię by Zidan coś ugrał jeszcze w tym sezonie .Myślę nawet że jest to tymczasowy trener .Spekulacje są że po ME trenerem zostanie Low . Wydaje mi się ze w tym sezonie dużo nie ugramy .Pzdr

 Maciass Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2013
Skąd: Olesnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 09:27    #3
Obecny ! według mnie jeśli Zidane nic nie ugra w tym sezonie, to wyleci a na jego miejsce będzie Low, jeśli zdobędzie jakieś trofeum to będzie dłużej prowadził Real :)

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 09:28    #4
[quote="Nuken_2016"]Jestem .Dobrze się stało że grubego zwolnili tylko moim zdaniem ciut za późno. Wątpię by Zidan coś ugrał jeszcze w tym sezonie .Myślę nawet że jest to tymczasowy trener .Spekulacje są że po ME trenerem zostanie Low . Wydaje mi się ze w tym sezonie dużo nie ugramy .Pzdr[/quote]

Słyszałem właśnie o opcji z Loewem i myślę że byłaby to dobra i ciekawa opcja. Jednak ja widziałbym na jego miesjcu Unaia Emerego, ale podpisanie z nim kontraktu może być trudne Mr. Green.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 10:20    #5
A ja trochę zmienię temat
, bo widziałem na weszło tekst o tym, że tak naprawdę Zidane był słabym pilkarzem i chciałbym poznać Wasze zdanie. Jak dla mnie to był genialny piłkarz, miałem okazję oglądać go w wielu spotkaniach (w TV) i nie rozumiem obecnej nagonki na niego...

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 10:51    #6
[quote="nesete"]A ja trochę zmienię temat
, bo widziałem na weszło tekst o tym, że tak naprawdę Zidane był słabym pilkarzem i chciałbym poznać Wasze zdanie. Jak dla mnie to był genialny piłkarz, miałem okazję oglądać go w wielu spotkaniach (w TV) i nie rozumiem obecnej nagonki na niego...[/quote]

Hahaha... aż żal komentować te "rewelacje". Nie wiem co za łeb uważa, że Zidane był słabym piłkarzem ale wymyślając to musiał albo się nieźle zjarać albo upić :) Swoją drogą ciekaw jestem czy jak Guardiola został wybrany na trenera Barcelony to też był taki szum przeciwko niemu...

 patpul Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2010
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 11:15    #7
Nie wiem, czy mogę;) Ale trudno, najwyżej nie przeżyję.
Kalafiorem mi wisi, kto poprowadzi RM, choć żałuję, że kelner nie został na dłużej - tak dobrze mu szło.
Co do Josepa, nie pamiętam czy było dużo głosów na nie (ja byłem pośród tych, którym się to nie podobało i bardzo wątpiłem w jego możliwości - tu tak ku pokrzepieniu Waszych białych serc;) ). Przypomnę tylko, że gość wprowadził rezerwy FCB z Segunda B do Primera. Zidane takiej pozycji w CV nie ma. No ale się zobaczy, jak to będzie.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 15:32    #8
Uważam podobnie jak użytkownik Nesete, że Zizu był genialnym piłkarzem. Jednak czas pokaże jak poradzi sobie w roli trenera, oby mu się udało Mr. Green.
Zamieszczę jeszcze zdjęcie znalezione na fb Mr. Green.
https(...)5716D9E6

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 15:43    #9
Możecie przybliżyć jak wygląda sylwetka Zizou po tym jak skończył karierę piłkarską? Z tego co kiedyś tam czytałem trenował małolatów ale nic więcej. Podobno od dawan był przymierzany do trenowania pierwszgo składu (w sensie szczebel po szczeblu)


chwała mu za to: https://www.youtu(...)FUtRtUiM

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2016 o godz. 15:44

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2016 16:32    #10
Ktoś mi powie, dlaczego go zwolnili? Przecież tracą tylko 4 punkty do lidera...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.