Real Madryt

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2016 14:36    #21
Bo w realu, nie trenerów a piłkarzy należy wymienić ;)

 mario2323 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2016 15:55    #22
obecny xD
jak dla mnie Benitez to słaby jest trener bez urazy...co do Zizu też uważam że za wcześnie dostał główny ster w Realu...
na miejscu trenera w Realu widzę tylko trzech panów wspomniany wcześniej Low potem bym widział Allegri (trener z Juve
turyn) a, na trzecim miejscu podziwiam talent Kloppa...
ja bym sprzedał CR7 i Bale od tego bym zaczął...a, kogo bym kupił ?? solidnego obrońcę jak nie dwóch Pogbę i jakiegoś dobrego skrzydłowego (uniwersalnego - pod kątem gier na różnych pozycjach) i oczywiście napastników dwóch...Lwego i Mullera lub Aguero...no i bym zapomniał o bramkarzu do wyjściowej "11" i jakiegoś młodego na ławkę by się uczył...
jak myślicie za dużo wymagam ??

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2016 16:32    #23
A ja bym dał szanse Vazquezowi, Mayoralowi, Dieg Llorente, Nacho, z Arbeloą przedłużył. Co prawda mam nadzieje, że zawsze będziecie za Atletico, ale to złudna nadzieja ;) W Realu nie ma charakteru oraz defensywnego pomocnika Casemiro to nie ten kaliber jak na real

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2016 23:08    #24
[quote="IamTheSwarn"]Bo w realu, nie trenerów a piłkarzy należy wymienić ;)[/quote]

Dokładnie. Ale weź to powiedz Perezowi, to powie Ci że on sie przeca "zna" i żodyn nie ma prawa mu zarzucić złej polityki. ŻODYN. Mr. Green

Ja to uważam że należy - grzecznie mówiąc - pozbyć się, połowy zawodników, np. Ronaldo, Marcelo, Ramos, Kroos, ISCO, Benzema etc.

Jeżeli chodzi o trenerów to chciałbym aby przyszedł któryś z tych panów. Uani Emery, Antonio Conte, albo Mourinho.

Ja uważam że nie trzeba bramkarza bo już mamy, rewelacyjnego bramkarza. Co do transferów. Moje zdanie jest takie, że nie trzeba żadnego Pogby czy też Mullera. Trzeba nam piłkarzy pokroju Vasquez, czy jak wcześniej był Chicharito. Ambitnych i walecznych, a nie kolejnych gwiazdeczek. :fajka2:

Zgadzam się z Twoją drugą wypowiedzią, że należy dawać szanse młodym i Arbeloi a także Nacho. Odnoszę wrażenie że odkąd Ramos podpisał nowy kontrakt to nie jest ten sam zawodnik co wcześniej. A z Casemiro będą ludzie. Mr. Green

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2016 23:14    #25
Vasquezem nie tkniemy Barcelony... Potrzeba trenera z jajami. Wiekszymi jajami niz te Pereza. Mielismy takiego, ale go kapitanowie do spólki z prezesem zwolnili...

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2016 23:24    #26
Spójrzcie na moje atletico ;) Nie ma gwiazdek, a zapieprzają aż miło.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2016 22:23    #27
[quote="GokuSSJ25"]Vasquezem nie tkniemy Barcelony... Potrzeba trenera z jajami. Wiekszymi jajami niz te Pereza. Mielismy takiego, ale go kapitanowie do spólki z prezesem zwolnili...[/quote]

Oczywiście że nie tkniemy, ale tacy zawodnicy dają przykład, że są godni gry dla tej koszulki. Przydałby się Allegri, albo Mourinho. Albo trener pokroju Kloppa albo Simeone.

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2016 00:05    #28
:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.