Strona

Porady taktyczne

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2012 09:53    #691
Niedługo okienko transferowe a już kupiłem Adama Johnsona za grosze (7mln) które zaproponował manchester city za tego zawdonika.Sytuacja w tabeli nie wygląda tak różowo bo tylko 5 miejsce.Aston villa przyzwyczaiła wszystkich do remisów w poprzednim sezonie i w FM nie jest u mnie na razie inaczej.Lepsze wyniki to 5:0 z Liverpoolem 2:1 z Chelsea 2:2 z ManUtd.Osiągnąłem również półinał Carling Cup a w nim zmierzę się z wygranym meczu West Ham - Nufc.W finale może na mnie czekać Tottenham lub Bolton. Ogólnie mam ogromne problemy w bronieniu wyniku w końcówkach spotkań zapewne dla tego że nie mam dobrych zmienników na całej obronie,skromnie Digne i Clark mogą grać i tyle ;/ Szukam również innej taktyki która dawałaby mi lepsze wyniki ze stałych fr gry.Obecnie używam Awesome AMC Raikana niestety zmieniając pozycję (gram bez Ofensywnego pomocnika (2 ŚP i DP + Skrzydła i Bent LPK.Nie jest najgorzej ale nie sprawdza się w AV tak jak w PSG gdzie zdominowałem rozgrywki mając mistrza kilka kolejek przed i 25+ pkt przewagi nad drugim zespołem... Może ktoś poradzi co zrobić.Na transfery nie mam zbyt dużo kasy zostało 4 mln które może zainwestuje w sprowadzenie Romario z Vitorii

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2012 10:06    #692
A ustawiasz krycie indywidualne w poleceniach dla piłkarzy ? W instrukcjach dla rywali szczelnie przykryć skrzydłowych oraz ich rozgrywającego (w przypadku 2 OPS lub PS trzeba się zorientować który jest rozgrywającym po atrybutach i statystykach ). Tak co 25 min wchodź do "Taktyka' ---> Statystyki ----> (nazwa przeciwnego zespołu ) i tam masz napisaną liczbę podań itp . Załóż preesing na tych którzy mają dużo celnych podań i według własnego uznania rotuj składem .

Co do zmienników to mogę ci polecić - Rhys Williams z Middlesbrough ( SO lub DP ) , Fagner - jest wypożyczony do Gremio (świetny PO ) Mario Fernandes z Gremio ( SO lub PO gość świetny we wszystkich atrybutach ) i jeszcze Steven Caulker z Tottenhamu SO świetny naprawdę , nadaje się do takich klubów jak Manu czy Inter

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.08.2012 o godz. 10:06

Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2012 10:29    #693
Powiem ci że jest sceptycznie nastawiony do Instrukcji dotyczących rywali i jakoś nie żałowałem dotychczas.Wiele sezonów grałem z tymi ustawieniami i moi piłkarze grali czasem gorzej jak bym im nie ustawił tych kryć.Robiłem nawet testy BVB vs Bayren 5x bez ust i 5x z ust i 2x wygrałem 2 remis 1 porażka bez ust, a z ustawieniami 1 wygrana 1 remis 3 porażki. Możliwe że to kwestia wprawy lub dokładnego i mozolnego sprawdzania statystyk i długiego ustawiania każdego spotkania ale ja tak nie potrafię i być może dlatego nie jestem "dobrym" managerem,zbieram doświadczenie to moja 2 odsłona FM w jaką gram także można powiedzieć że jestem niedoświadczony :D

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2012 11:09    #694
Sorry że post pod postem ale nie mogę edytować, rosnę w siłę http://www.cmrev(...)alu.html i dokładam do tego zwycięstwo nad Reading 4:2 i porażkę z QPR 1:2 z qpr ;/

ustawienie http://zapod(...)png.html

Mimo wszystko drużyna najlepiej spisuje się w domu na tej taktyce,gdy ustawiam taktykę na wyjazd Ofensywną to niestety albo remisuje albo przegrywam,będę musiał chyba zacząć grać z kontry

// Edytowano 8 razy, ostatni raz 23.08.2012 o godz. 11:18

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2012 11:50    #695
Ja zawsze na wyjazdach gram z kontry albo kontrolą z raczej cofniętą obroną , ale to zależy jak gra przeciwnik . Jeśli się zdarzy jakiś straszny cienias to ofensywną . Co do twojej taktyki to nie zbyt mogę ci poradzić bo jeszcze nigdy taką nie grałem by atakować jednym skrzydłem . Ale jak widać osiągasz dobre rezultaty :)

Co do analizy to też nie jestem w niej mistrzem bo po prostu mi się nie chce . Daje zawsze szybkość 2 kropki ponad kreskę i rozszerzone i patrzę jak grają .

A co do instrukcji to zawsze daję prawie tak samo . Na PO , LO i BR pressing założony razem z zmuszaniem do gry słabszą nogą . Na DP , SP tak samo jak w przypadku PO , LO i BR , chyba że nie mają OPS wtedy jeden z nich jest rozgrywającym i trzeba dać ścisłe krycie . Na jakichkolwiek skrzydłowych zawsze pressing i ścisłe krycie + agresywny odbiór i słabsza noga . Jeśli chodzi o napastnika to zawsze ścisłe chyba że grają na jednego a ma polecenia KN lub cofa się po piłkę to wtedy pressing :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.08.2012 o godz. 11:51

Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2012 12:18    #696
City proponuje wymiane benta za baloteliego i nie wiem czy balo mi nie popsuje atmosfery jak myslisz dobra wymiana?

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2012 17:15    #697
W fm-ie nie Balloteli nie może się zachowywać jak terrorysta więc raczej nie :p Co do wymiany to obu nie lubię ale jeśli miałbyś kogoś mieć u siebie to stanowczo Ballotelliego .
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2012 21:06    #698
Po tym transferze Aston Villa wpadła w kryzys co prawda zdobyłem Carling cup w finale wygrywając 3:0 z Tottenhamem jednak sezon zakończyłem na 10 miejscu głównie przez brak atmosfery i brak goli balotelliego/agbonlahora.Odpuściłem na razie ten zespół.Czekam na jakieś ruchy transferowe w realu i aktualke w Fmie.25 milionów na transfery ponoć mają a Menadżer nie kupił jeszcze nikogo ;/

 demonek Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2012 03:05    #699
Potrzebuję taktyki, która szczególnie będzie dobrze się spisywała na wyjazdach. Prowadzę Leverkusen - poprzedni sezon dałem radę uratować i mimo tego, że w lidze byłem 7, to wygrałem Puchar Euro. Aktualna taktyka bardzo dobrze pasowała do piłkarzy, którymi dysponowałem w tamtym sezonie, lecz teraz nieco przebudowałem skład i mecze u siebie ledwo, ledwo co wyciągam na remis, a mecze wyjazdowe mogę z góry symulować, bo wiem, że i tak przegram różnicą 3-4 goli. Podczas okresu przygotowawczego rozegrałem wiele sparingów z klubami z różnych półek i byłem pod wrażeniem, bo nie ważne, czy był to Tottenham u siebie, czy PSG na wyjeździe, to i tak wygrywałem. Gdy sezon się zaczął na samym początku odpałem z Pucharu Niemiec z 4-ligową drużyną (3-1). Kolejne mecze w lidze też za dobrze mi nie szły: 10 spotkań (2 wygrane - 3 remisy - 5 porażek).

Skład & Taktyka:
http://iv.pl(...)8952.png
http://iv.pl(...)3811.png

POMOCY! ;(

 022 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2012 16:47    #700
Jestem poczatkujacym graczem, stworzylem wlasna taktyke i mam problem ze srodkowymi obroncami pomimo ich dobrych atrybutow.
Nie potrafia powstrzymac napastnika atakujacego z pilka, biegna obok niego zamiast go zaatakowac, zostawiaja sporo miejsca na strzal z dystansu. A jesli np. jednego z nich zabraknie i jest pojedynek 1 na 1 to obronca stoi kilka metrow od nacierajacego napastnika i sie cofa zostawiajac go 1 na 1 z bramkarzem.
Domyslnie polowa zawodnikow miala zaznaczone scisle krycie, wszystkim odznaczylem.
Wklejam screeny z poleceniami, obaj obroncy maja takie same ustawiena indywidualne prosze o pomoc.
http://vlep.pl/uwhdbf.png
http://vlep.pl/ylt7ne.png

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution