Popierdo.... taktyka i silnik meczowy.

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2013, 17:55    #1
Panowie nie wiem jak wy, ale ja nie mam sily ten fm 2013 to jest jakaś pomyłka. Nie da się tu zrobić dobrej taktyki, żeby osiągać sukcesy drużynami słabszymi. Wkurwia mnie już to, ile zajmuje waszym zawodnikom przystosowanie się do nowej taktyki, u mnie osobiście zawodnicy grają lepiej na taktyce. tzw domyślnej, niż na mojej. A nie jestem początkującym graczem, gram od Fm 2006, I żaden mnie tak nie zaskoczył, nie mogę po prostu. Radze sobie w klubach tzw liderach w swoich krajach tzn. w Legi, w Najlepszych Europejskich, a kurwa mam problem ze słabszymi i nawet ze średnimi, NIGDY nie miałem takiego problemu i nie wiem w czym to leży Leeds United, sobie nie poradziłem, w zagłębiu Lubin, które spuściłem z ligi rozumie ktos ?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.03.2013, 18:04

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2013 18:33    #2
Ja tam nie narzekam. Sorry że to powiem, ale wydaje mi się że po prostu przyzwyczajony jesteś do niziutkiego poziomu trudności np. FM 2012, który był niezwykle łatwy. A co do słabych klubów... mi udało się GKS-em Bełchatów uzyskać w pierwszym sezonie drugie miejsce w lidze, Spartą Rotterdam po jakichś 3 sezonach byłem już mistrzem Holandii. Trzeba sobie po prostu zdać sprawę, że silnik meczowy jest w tej edycji inny i rozwiązania z poprzednich FM-ów niekoniecznie będą się sprawdzały w najnowszym. Ja prowadząc Spartę Rotterdam taktykę dopracowywałem przez dwa sezony. Potem zdarzały się słabe serie, ale skoro taktyka się wcześniej sprawdzała to znaczy że problem może być gdzie indziej. Nie zwalajmy wszystkiego na taktykę, bo jest dużo innych powodów, dla których zespół może grać słabo. Trochę nie mogę wysłowić się i przekazać to, co chcę, więc podam przykład. Słyszałem około 7237891102 opinii na temat tego, że transfery są w FM13 do dupy, bo jest jakiś młodzik co ma w profilu wpisaną wartość 100 tysięcy, a klub woła za niego 7 mln. I pytania: czy to jest bug? Przecież to jest nierealistyczne, wcześniej tak nie było. No to proszę bardzo- Andy Caroll czy Hulk. Czy byli oni warci swojej ceny? Moim zdaniem zdecydowanie nie, ale dla klubu byli niemal niezastąpieni i mimo że Caroll nie był warty więcej niż jakieś 15 mln, to ile za niego dał Liverpool? Takie sytuacje są zupełnie normalne, to jest właśnie bardziej realistyczne podejście do tematu. Chciałem tym przykładem pokazać, że jeżeli coś jest inne w najnowszej edycji FM, to nie znaczy że jest do dupy, bo we wcześniejszych edycjach było inaczej i było dobrze. Może będę uważany za idiotę, ale dla mnie FM13 jest najlepszą odsłoną serii, z bardzo fajnymi usprawnieniami, gra mi się w niego świetnie. Ta gra w końcu stanowi dla mnie jakieś wyzwanie i jestem z tego powodu MEGA zadowolony :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.03.2013 o godz. 18:36

 seba1702 Młody aktywista

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2013 20:49    #3
a ja kamilm odnalazłem takie 2 taktyki i działają mi całkiem prężnie i w słabych i w lepszych (chociaż w tym przypadku i tak od lat stosuję klasyczne i niezniszczalne 4-4-2). Zapraszam na privka to przekaże Ci te nieskomplikowane a efektywne ustawienia :).

W 6 miesięcy jedną z nich Stade Rennais wyciągnąłem z dna tabeli na 3 miejsce w lidze francuskiej
Jeśli okazuje się pomocny, podziękuj. To nie boli, a sprawia radość :-)

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2013 20:59    #4
Zgadzam się 100pro z Belzebubem.

Najłatwiej swoją nieudolność zwalić na wszystko inne tylko nie na siebie.
Ja nie narzekam i gra mi się przyjemnie.

 fmczill Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2013 08:57    #5
kamilm. Mówisz Man, że się nie da....
Przykład. Eintracht Frankfurt, pierwszy sezon: 4 miejsce, awans do baraży LM. Odpadłem co prawda z Marsylią (2:1, 1:5), ale w grupie LE, w pokonanym polu zostawiłem wtedy Fulham i Spartę Praga. Lepszy był tylko Szachtar ( z którym wygrałem jeden mecz).
Dołączam się do sxz69 i belzebuba. Od siebie dodam, ta odsłona jest najtrudniejsza w jaką miałem okazję grać. Póki co cisłem we wszystkie....
I nareszcie... bo chyba o to chodzi. W 13 trzeba dbać o najdrobniejszy szczegół. Pot, krew i łzy zapewnią sukces ;p

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2013 10:38    #6
[quote]W 13 trzeba dbać o najdrobniejszy szczegół[/quote]

Caly czas krążyla mi taka mysl w głowie ale do konca nie potrafilem jej sforumlowac. Fakt! Ta gra jest duzo trudniejsza niz poprzednie bo trzeba zadbac o szczegoly.
Z tym ze te szczegóły jeszczenie sa odpowiednio zrobione bo często wystepuja bugi(jak cocby w rozmowac z pilkarzami). Nast. edycja powinna byc juz zrobiona dobitnie, ale pewnie nie obedzie sie bez jakis glupic blędow na szybko naprawianyc patchami.


btw
Jakie macie w profilu swojego managera zaangazowanie w pracę z druzyna?

 fmaniac12412 Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2013 11:22    #7
Czy jak w Porto wygrałem przez 4 sezony LE, LM i SPE to jestem nieudolny? nie wspominam o krajowym podwórku bo tu akurat jest łatwo. Gra JEST niedopracowana i wciąż ma dziwaczne BUGi i to się tyczy również taktyki. Ale przy ostatnim patchu jest zdatnie.

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2013 14:17    #8
[quote="ShedEnd"]Czy jak w Porto wygrałem przez 4 sezony LE, LM i SPE to jestem nieudolny? nie wspominam o krajowym podwórku bo tu akurat jest łatwo. Gra JEST niedopracowana i wciąż ma dziwaczne BUGi i to się tyczy również taktyki. Ale przy ostatnim patchu jest zdatnie.[/quote]

Jest zdecydowanie lepiej, chociaż gra i tak momentami totalnie irytuje. Aż tak, że odechciewa się grać.
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2013 20:46    #9
Jak wszystkim tak zajebiście idzie to podeślijcie jakieś taktyki, chce to zobaczyć czy da radę w Ledds, Zagłębiu czy w machaczkale, u mnie zawsze kurwa pisze, że nie potrafimy utrzymywać się przy PIłkce!!! Jak wszyscy tacy zanawcy to podeślijcie taktykę cud gdzie się bramki zdobywa i utrzymuje długo przy piłce.

SZCZEGÓLNIE LICZE NA TAKTYKI belzebub666 i sxz69.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 08.03.2013 o godz. 20:58

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2013 21:06    #10
I caly czas że mamy problem ze stwarzaniem szans i ze nie potrafimy sie utrzymywać przy piłcę, mam w sobotę trochę czasu rano to przetestuje te wasze taktyki i zobacze, i napisze swoje wrażenia.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.