Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 14:18    #981
Gospodarz będzie wybierany w głosowaniu, więc jeśli wcześniej zbierze się koalicję, to można całkowicie pozbyć się Mahdiego z konkursu. Ryzykowne dla wydawców. Zauważyłem też, że nie będzie można ustawiać stałych fragmentów gry, co jest sporym ograniczeniem. Ale pewnie wkrótce usuną mi konto po raz trzeci, więc nie zdążę tego napisać :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 14:56    #982
[quote="Pucek"]Gospodarz będzie wybierany w głosowaniu, więc jeśli wcześniej zbierze się koalicję, to można całkowicie pozbyć się Mahdiego z konkursu. Ryzykowne dla wydawców. Zauważyłem też, że nie będzie można ustawiać stałych fragmentów gry, co jest sporym ograniczeniem. Ale pewnie wkrótce usuną mi konto po raz trzeci, więc nie zdążę tego napisać :)[/quote]

Aj tam. To tylko świadczy, że nie ma potrzeby wchodzenia na tamtą stronę xD Wszystko się rozgrywa tutaj xD

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 14:59    #983
:(
Nie wiem dlaczego tak obawiają się moich komentarzy. Tutaj napisałem z 7000 i wszyscy żyją :D
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 15:08    #984
Ja to się ciesze, że mahdi jest taki szlachetny, co podkreśla na każdym kroku, mam nadzieje, że na finał przyjedzie na białym rumaku. Czy to szlachetność? Czy po prostu decyzja, że chce by ten turniej był jakoś respektowany? Moim zdaniem słuszna, ale konieczna decyzja.

@Romantico - nie ma w całej Polsce drugiej osoby, która zwyzywałaby i obraziła mojego męża tyle razy co Ty. Nie ma drugiej osoby, która świadomie szkodziła jego wizerunkowi, mojemu wizerunkowi, wizerunkowi serwisu Mój Football Manager i wizerunkowi Rozgrywki Mistrzów. Robiłeś to z premedytacją, publicznie i bez obaw jakichkolwiek konsekwencji. Swoją "działalność" prowadziłeś bowiem ku uciesze i za cichym przyzwoleniem decydentów wiadomego portalu.

Romantico, będę Cie bronił, najbardziej to oni zaszkodzili sobie sami, albo Pan Łukasz. Z Panią Agnieszką miałem mało styczności, chwilowa rozmowa, przeprowadzona na poziomie.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 15:52    #985
@Yrkomm16 - cytując klasyka: udowodnij albo przeproś.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 09.03.2016 o godz. 15:53

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 15:54    #986
[quote="IamTheSwarn"]
@Romantico - nie ma w całej Polsce drugiej osoby, która zwyzywałaby i obraziła mojego męża tyle razy co Ty. Nie ma drugiej osoby, która świadomie szkodziła jego wizerunkowi, mojemu wizerunkowi, wizerunkowi serwisu Mój Football Manager i wizerunkowi Rozgrywki Mistrzów. Robiłeś to z premedytacją, publicznie i bez obaw jakichkolwiek konsekwencji. Swoją "działalność" prowadziłeś bowiem ku uciesze i za cichym przyzwoleniem decydentów wiadomego portalu.[/quote]

Czuję się niedoceniony :(
Generalnie odczucia przy czytaniu takich gówien są dziwne, chce się człowiekowi cisnąć ogromną beke xD Myśli, że nikt nie jest aż tak ogromnie zaślepiony głupotą...a później zdajesz sobie sprawę że to jest na prawdę. Nie jest to na wpis nastolatki na forum bravo...:( Jest to wpis dorosłego człowieka, który dodatkowo wierzy w to co pisze. Tragedia

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 15:56    #987
[quote="Brudas"]
Czuję się niedoceniony :(
Generalnie odczucia przy czytaniu takich gówien są dziwne, chce się człowiekowi cisnąć ogromną beke xD Myśli, że nikt nie jest aż tak ogromnie zaślepiony głupotą...a później zdajesz sobie sprawę że to jest na prawdę. Nie jest to na wpis nastolatki na forum bravo...:( Jest to wpis dorosłego człowieka, który dodatkowo wierzy w to co pisze. Tragedia[/quote]

Z tego co się uczyłem, to raczej komedia ;)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 16:05    #988
[/quote] @Romantico - nie ma w całej Polsce drugiej osoby, która zwyzywałaby i obraziła mojego męża tyle razy co Ty. Nie ma drugiej osoby, która świadomie szkodziła jego wizerunkowi, mojemu wizerunkowi, wizerunkowi serwisu Mój Football Manager i wizerunkowi Rozgrywki Mistrzów. Robiłeś to z premedytacją, publicznie i bez obaw jakichkolwiek konsekwencji. Swoją "działalność" prowadziłeś bowiem ku uciesze i za cichym przyzwoleniem decydentów wiadomego portalu. [/quote]

Nie będę się bił na argumenty :-)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 16:11    #989
Coś mnie ominęło? Jest jakaś nowa drama?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016 16:15    #990
Jest, grożą romantico :D Nasci! Podwójne standardy? U Was tak można? Słyszałem że u Was ą, ę, bą tą i wgl :o

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.