Polska Scena FM

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2016 22:02    #1001
Nie chce mi się rejestrować na pewnej stronie, bo i po co. Ciekawi mnie tylko, czemu Nascimento decyduje o losie Typera, bo decyzje w przypadku Uczestnictwa powinien podjąć Chrisula (bądź pani Agnieszka, do czasu wydania regulaminu), a nie redNacz, który będzie brał udział w turnieju, a więc występuje konflikt interesów (rywalizacja).

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2016 22:06    #1002
[quote="SuperZiemniak"]Nie chce mi się rejestrować na pewnej stronie, bo i po co. Ciekawi mnie tylko, czemu Nascimento decyduje o losie Typera, bo decyzje w przypadku Uczestnictwa powinien podjąć Chrisula (bądź pani Agnieszka, do czasu wydania regulaminu), a nie redNacz, który będzie brał udział w turnieju, a więc występuje konflikt interesów (rywalizacja).[/quote]

Stary olej to. Spuść to w kiblu. Przejmujecie się tym, jakby ku**wa los świata się ważył od tego. Wiadomo, że na tej stronie jest siany sickfuck, więc po co marnować uderzenia klawiatury, skoro to jest walka z wiatrakami?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2016 22:07    #1003
bo wszystko jest lepsze niż czytanie instrukcji obsługi i działania oscyloskopu ;) Człowiek się przynajmniej pośmieje i rozluźni wieczorem.

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2016 22:27    #1004
Ja nie chcę wbijać UNIKALNYCH wejść :D

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2016 22:29    #1005
Maciejusz, to jedz ze mna na finaly.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2016 22:30    #1006
[quote="romantico"]Maciejusz, to jedz ze mna na finaly.[/quote]

To by dopiero było "UNIKALNE" wejście XD

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2016 22:57    #1007
[quote="romantico"]Maciejusz, to jedz ze mna na finaly.[/quote]

Nie boisz się Tych wszystkich napinaczy tam co Ci grożą? Ja to jak ktoś mi przykleił się wystraszyłem o Ciebie nie na żarty. Ich IQ rywalizuje z bickami w rozmiarach ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.03.2016 o godz. 22:58

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 07:26    #1008
Wracam sobie z imprezy, otwieram komputer a tam patrze Mahdiusz wrócił do formy ;) Przez 3 dni było spokojnie, ale wrócił do swojej starej dyspozycji, a ja dostałem bana ;<. Podnoszę tematy reakcji towarzysza romantico na regulamin RM team. Czy ktoś ma screeny z tego okresu?

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 10:07    #1009
[quote="romantico"]Maciejusz, to jedz ze mna na finaly.[/quote]

Romek czyś Ty z ch**jem się na głowy pozamieniał?! Jest milion powodów, dla których w tych "mistrzostwach cziterów" nie wezmę udziału:
1. Choć pomysł jest fajny to wykonanie jest baaaaardzo kiepskie.
2. Atmosfera na portalu przypomina "kółko wzajemnego robienia sobie :O" w stosunku do osób manifestujących. Wstawisz 3000 zdjęć i 3-4 zdania i już robią z Ciebie Sapkowskiego.
3. Ja niestety dla wielu osób jestem człowiekiem bardzo szczerym i często nie przebierającym w słowach (może dlatego mam bardzo mało znajomych? xD), więc moje odmienne zdanie spowodowałoby rekordowo szybkie usunięcie mnie ze struktur strony.
4. Zanim jeszcze ta strona powstała już zostałem nagrodzony banem (pozdrawiam fantastyczną piątkę trolli!).
5. Nie mam zamiaru nabijać tam UNIKALNYCH wejść i być UNIKALNYM użytkownikiem, i mieć tam swoje UNIKALNE manifesty, czy UNIKALNE lajki z Afryki, dla mojego UNIKALNEGO nicku!
...
999. Poza tym boję się SONDU :(
...
100000. W FM-a gram czysto rekreacyjnie teraz. Mam za dużo prywatnych celów życiowych, by zajmować się takim "zawodowym" graniem.
...
666666. Jeśli już gram w FM-a to gram tam, gdzie mi się podoba. A, że w ostatnich dwóch edycjach serce mi skradła Oceania...
...
999999. Pozdrawiam moich przyjaciól - Brudasa, Nesete, Bolsona, Robala.

No i najważniejsze. Chciałem podziękować rodzicom... Aaaa to nie to wystąpienie...

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 10:08    #1010
Jak wiadomo stosowanie przymusu wynika z braku wiary w argumentację, a co więcej stosowanie cenzury wypowiedzi (a nie na przykład tylko wulgaryzmów czy hejtu) wobec wybranych osób na stronie o grze komputerowej, to jest kompletny absurd jak z PRL. Mogę tylko złożyć najszczersze kondolencje na ręce wydawców MFM z powodu ich postawy, bo to jest w pewnym sensie śmierć, śmierć rozsądku. Nie pamiętam takiego zachowania na scenie FM od przynajmniej 10 lat.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution