Polska baza danych w FM19

 pokazuje_jestem Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2018 17:53    #71
W historii Ekstraklasy brakuje kilku wpisów:
13 zwycięstw z rzędu - Widzew,
17 porażek z rzędu - Dyskobolia,
38 meczów bez porażki - Wisła Kraków,
26 meczów bez wygranej - GKS Katowice,
10 meczów bez straconego gola - GKS Katowice,
19 meczów bez zdobytego gola - Sokół Tychy

źródło: Rekordy 90-lecia. Polska Ekstraklasa w liczbach. Które drużyny są najlepsze? - gigasport.pl z dnia 30 marca 2017

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2018 19:13    #72
Mocno ograniczony skład sztabu szkoleniowego zespołów młodzieżowych Jagiellonii Białystok.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2018 o godz. 19:14

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2018 23:07    #73
Stadion Warty Sieradz (MOSiR) ma pojemność 1384 miejsc. W bazie jest 960 - tyle miała mieć nowa trybuna (ostatecznie 940), ale poza tym mamy drugą na 444 krzesełka ;)

Dwie nazwy nieaktywnych klubów wciąż zawierają błędy:
- Flota Świnoujscie (brak drugiego "ś" )
- Rodło Kwidzyń (Kwidzyn!)
i jedna nowa
- Wolania Wola Rzedzinska (Rzędzińska)

Kilka niekonsekwentnych tłumaczeń nazw 4. lig w bazie (zgłosiłem też tłumaczowi):
- część ma zapis "4. Liga" (w zgodzie z wyższymi poziomami), a reszta "4. liga"
- nazwa "Polish Fourth Division (wielkopolska)" jest nieprzetłumaczona

// Edytowano 14 razy, ostatni raz 03.11.2018 o godz. 23:14

twitter.com/Ceyvol

 Gucio25 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2018 20:26    #74
Szanuję pracę wszystkich researcherów, ale jakim cudem ktoś wskazuje główną pozycję Martina Kostala z Wisły na prawym skrzydle, skoro chłop nigdy tam nie gra, tylko po przeciwległej stronie gdzie jest tylko "uzdolniony"?

Mam jeszcze dwie rzeczy dotyczące Wisły: na powitalnym spotkaniu asystent proponuje sparing z drugą drużyną. Jako że Wisła nie ma rezerw naturalnym było dla mnie, że zagram z dostępną drużyna U-18, natomiast gra wytworzyła sparing z szarakami z rezerw, co zupełnie nie ma sensu (w FM18 było dobrze z tego co kojarzę). Dodatkowo, w drużynie U-18 w dzień meczu przy każdym zawodniku widniała adnotacja "rozegrał już dzisiaj mecz w innej drużynie" co w tym wypadku nie jest prawdą - gra więc coś tutaj miesza.

No i trzecia dziwna sprawa - po w/w sparingu przy Arsenicu mimo braku kontuzji pojawiła się dziwna adnotacja że nie może grać do połowy sierpnia z powodów zdrowotnych - o co może chodzić?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2018 o godz. 20:27

 pooh77 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2009
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
1
04.11.2018 22:33    #75
Cfaniak [quote="Gucio25"](...)po w/w sparingu przy Arsenicu mimo braku kontuzji pojawiła się dziwna adnotacja że nie może grać do połowy sierpnia z powodów zdrowotnych - o co może chodzić?[/quote]

A sparing nie był w Tajlandii Sex ?

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 12:43    #76
[quote="gucioprawda"]Po części uwaga do bazy, bo jednak piłkarz jest trochę Polakiem, po części pytanie do Gietza - z ciekawości.
Dlaczego nie ma w bazie Youna Czekanowicza (18 lat, KAA Gent, repr. Luksemburga). W poprzednim FM jeszcze zgadzał się dla Polski grać.[/quote]
Jest, ID 18099938.
Prawdopodobnie miałeś wybraną za małą bazę żeby się załapał :)

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 12:45    #77
[quote="Tysqie24"]To są tylko moje domysły nakierowane sugestiami medialnymi i słowami P.Marzeny ale w zarzadzie Wisły Kraków w/w osoba jest prezesem , która twierdzi , że "dobrze czuje się w klubie i chce pozostać na stanowisku jeszcze przez długi czas" a jak wiemy z doniesień z różnych źródeł Wisła poszukuje inwestorów , którzy by przejęli klub od Towarzystwa Sportowego Wisła , którzy mogli by zapewnić dobrą płynność finansową klubu. Od taki pierdół wpadł mi w oczy , nie jest to oczywiście jakieś rażące w oczy ale jak można tu dzielić sie swoimi przemysleniami odnosnie polskiej bazy danych to wlasnie to robie :)[/quote]
Hmmm, ale co w takim razie jest błędem? To że jest zbyt chętna do zostania w klubie (w grze), czy zbyt chętna do oddania klubu? Tak naprawdę to ciężko określić jakie jest stanowisko TS w tej sprawie.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 12:47    #78
[quote="Gucio25"](...)po w/w sparingu przy Arsenicu mimo braku kontuzji pojawiła się dziwna adnotacja że nie może grać do połowy sierpnia z powodów zdrowotnych - o co może chodzić?[/quote]
Ustawiłem mu Medical Unavailability, bo nie znałem szczegółów urazu który go trzymał do połowy sierpnia (i w sumie dalej nie znam, tylko tyle że dotyczył biodra)

w notatce mam:
[quote]od 2018-6-20 do 2018-8-1051 dni
https://twitt(...)31560448
https://twitt(...)61484800
https://twitt(...)07930112
https://twitt(...)87083776

uraz co najmniej od 20 czerwca, ale być może i wcześniej
nie wiadomo jaki to był uraz, stąd ogólny opis w grze, poprawic na uraz biodra[/quote]

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 12:48    #79
[quote="MariuszW"]Stadion Rakowa ma podane 3304 miejsca, natomiast pojemność obiektu to 4000 (tyle oficjalnie było na meczu z Lechem Poznań, nieoficjalnie troszkę więcej ;) )[/quote]
[quote="Ceyvol"]Stadion Warty Sieradz (MOSiR) ma pojemność 1384 miejsc. W bazie jest 960 - tyle miała mieć nowa trybuna (ostatecznie 940), ale poza tym mamy drugą na 444 krzesełka ;)

Dwie nazwy nieaktywnych klubów wciąż zawierają błędy:
- Flota Świnoujscie (brak drugiego "ś" )
- Rodło Kwidzyń (Kwidzyn!)
i jedna nowa
- Wolania Wola Rzedzinska (Rzędzińska)

Kilka niekonsekwentnych tłumaczeń nazw 4. lig w bazie (zgłosiłem też tłumaczowi):
- część ma zapis "4. Liga" (w zgodzie z wyższymi poziomami), a reszta "4. liga"
- nazwa "Polish Fourth Division (wielkopolska)" jest nieprzetłumaczona[/quote]

Zapisane do sprawdzenia zimą

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
1
08.11.2018 12:51    #80
[quote="Macias"]Mocno ograniczony skład sztabu szkoleniowego zespołów młodzieżowych Jagiellonii Białystok.[/quote]
[quote="Pucek"]W sztabie Wisły nie ma trenerów juniorów http://www.wisla(...)uniorow/[/quote]

Sztaby juniorów mamy w bazie, a później coś się dzieje przy eksporcie do gry, prawdopodobnie ma to związek z tegoroczną zmianą formatu rozgrywek juniorskich z U19 na U18, ciężko mi powiedzieć - nie mam dostępu do kodu. Błąd zgłoszony do koderów w beta testach, bardzo dla mnie irytujący - w te profile sztabu juniorów idzie zawsze mnóstwo pracy bo ciężko o informacje o nich :/

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.