Polonia Warszawa

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 21:18    #21
Ile razy wysyłał innym firmom i miastu oferty kupna klubu? To jest już koniec Wojciechowskiego i KSP. Nie dziwie mu się, wydawać w uj kasy i nawet nie grać w LE.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2012 20:23    #22
Po dzisiejszym meczu z Podbeskidziem wnioski są takie:
- młodzież zagrała lepiej niż gwiazdeczki np. Bruno
- JW w następnym sezonie powinien darować sobie transfery typu Baruchyan i ściągnąć zawodników znanych (już lepszy byłby Budan, którego Polonii oferowało Palermo) i sprawdzonych a nie opierać się na youtubie
- Trener powinien wbić piłkarzom do głowy, żeby grali mniej agresywny. To już któryś z kolei mecz, który KSP kończy w osłabieniu.
- Pozbyć się "rewolucjonistów" z Brunem na czele, którzy mają w dupie Polonię i grają dla kasy a potem bunty sobie urządzają
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Maciejusz Partyzant

Postów: 858
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Łęczyca, Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.05.2012 23:40    #23
Przede wszystkim Wojciechowski musi być bardziej cierpliwy. Jak to mówią nie od razu Rzym zbudowano. Co z tego, że co okienko wydają sporo gotówki na wzmocnienia, jak za chwilę przychodzi nowy trener i zaszczepia nową koncepcję u zawodników. Wystarczy spojrzeć na Manchester City. Sukcesywnie krok po kroku wzmacniano zespół klasowymi graczami i dziś zbierają plony swojej ciężkiej pracy. Wiele razy mówiło się o tym, że Mancini zostanie zwolniony, ale szejkowie wytrzymywali presję i mu zaufali.

Co do Baruchyana, to uważam, że jest to klasowy zawodnik, tylko musi się zaaklimatyzować. Niektórzy piłkarze wchodzą z większą łatwością w nowe otoczenie, a inni potrzebują więcej czasu. Poza tym zawodnik (kapitan), który zagrał ponad 230 spotkań w barwach Beitaru Jerozolima nie może być przeciętnym graczem. Zawodnikom, trenerom, tak jak i każdemu człowiekowi należy zaufać po prostu. Moim zdaniem nie mieści się on w koncepcji trenera.

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 13:14    #24
28-letni Iwo Zubrzycki, były piłkarz Polonii Warszawa a ostatnio Jezioraka Iława, po tygodniu poszukiwań został znaleziony martwy w jeziorze Jeziorak Mały. Jak myślicie, to samobójstwo czy brały w tym udział osoby trzecie?
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 13:58    #25
To raczej przypadek. Jestem z Iławy, chodzę na mecze (teraz dosyć żadko z braku kasy) . Wiadomo nie prowadził jakiegoś sportowego życia. Z tego co mi wiadomo to wyglądało tak: Wracał z jakiejś popijawy do hotelu z innym graczem Jezioraka chyba Jewgienij Czupryną . Po chwili postanowił że usiądzie na ławce a Czupryna niech idzie do hotelu a on zaraz dojdzie. Pewnie przez ten alkohol wpadł i się utopił. Szkoda chłopaka.... Sam byłem przekonany że sobie pewnie gdzieś wyjechał zagranice....a tu taka wiadomość.... Nie jest to samobójstwo tylko raczej wypadek...
Film z meczu z Motorem gdy piłkarze dowiedzieli się o tej tragedii:
http://www.youtu(...)0-lJlD-A

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.05.2012 o godz. 14:00

był - będzie - jest zawsze IKS!

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 14:02    #26
Tak tylko nie uważasz, że dziwne jest, że nurkowie przeszukiwali to Jezioro i ciała nie znaleźli a później przypadkowy przechodzień znajduje je pływające po tafli wody?
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 14:34    #27
No dziwne. A jeszcze sam z klasą i nauczycielką chodziłem w piątek wokół małego Jezioraka bo przez matury nie było ławek w klasie. Może to dziwnę ale komu zależało aby go zabić....
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 15:11    #28
No nie wiem, wersja zabójstwa jest raczej mało prawdopodobna. Pewnie było jak mówiłeś, że wpadł do wody, tylko mi nie pasuje ten szczegół, że go ci nurkowie nie znaleźli..
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2012 12:41    #29
wiadomo już co z przyszłością Polonii?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2012 14:23    #30
Może będzie do kupienia na Allegro :P
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.