Polonia Warszawa

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 17:38    #11
Ostatni mecz z Lechem (4 Polaków w wyjściowej 11):
http://www.90min(...)z=783394

Mecz z Widzewem (4 Polaków):
http://www.90min(...)z=783486

Mecz z Ruchem (faktycznie 6 Polaków, sorry za pomyłkę):
http://www.90min(...)z=783399


To tylko 3 ostatnie mecze, bo dalej mi się nie chciało.
I na przyszłość, proszę mniej uszczypliwe komentarze ; )

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.04.2012 o godz. 17:41

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 21:06    #12
Dzisiejszy skład na mecz z Ruchem, to 4 obcokrajowców. W ostatnich meczach było wiele kontuzji, dlatego musieli grać obcokrajowcy.

Po sezonie odejdzie Novo, Blanco i prawdopodobnie Choto. W ich miejsce przyjdą, a raczej wrócą z wypożyczeń Banasiak, Kosecki i Zboźień. Nie wspominając o Lisowskim, Lisieckim i Bochenku. Jak widać, Polaków w Legii jest od groma i to nas powinno cieszyć.

Trochę się zrobił off-top, zrób ktoś temat o Legii :)
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 21:46    #13
Ale o czym ty gadasz? Pisałem chyba że nie mówię o Pucharze Polski tak?
Poza tym to że w kadrze mają dużo Polaków to co z tego? Przecież zaznaczyłem że chodzi mi o skład wyjściowy.
A co się stanie po sezonie? To również nie ma nic do tego co pisałem...

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 21:58    #14
Zgadzam się z Danielem, liczba dalekich rezerwowych się raczej nie liczy. W Polonii najczęściej gra 3-4 obcokrajowców (jak na Polskę bardzo mało). Najlepszym przykładem typowo polskiego klubu jest Gks (Poza Bozokiem i Laciciem sami Polacy). Wojciechowski podobno zostaje, więc narazie koniec tego tematu. Największym minusem Polonii ostatnio jet straszna gra w kratkę.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2012 07:26    #15
Przecież napisałem, że obecna ilość obcokrajowców jest spowodowana kontuzjami...

Rozpiszę Ci, może wtedy łatwiej to pojmiesz:

Choto gra za Żewłakowa, który był kontuzjowany, na Jagiellonie będzie już gotowy. +1 Polak
Novo gra za Żyro, który ostatnio był kontuzjowany, na Jagiellonie będzie gotowy. +2 Polak

Wtedy zostanie tylko Kuciak, Astiz, Vrdoljak, Radović i Ljuboja. 5 obcokrajowców. Radović ma już polskie obywatelstwo, więc teoretycznie obcokrajowcem nie jest.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2012 07:35    #16
Odechciało mi się już
powodzenia z Jagą

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 16:18    #17
Koniec KSP? Wojciechowski rozsyła wszystkim oferty kupna jego klubu. Nawet miastu... które go nie chcę. Jak nie sprzeda, to zlikwiduje klub.
A raczej inwestor do nich nie przyjdzie za prędko. Teraz prezes chcę kupić Lechię.

W przypadku zlikwidowania Polonii i spadku z ligi, to co będzie? Spadnie 1 zespół z ekstraklasy, czy awansują 3 z I Ligi?
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 16:21    #18
To jest ciekawe, obstawiałbym że spadnie jeden zespół, podobne wydarzenia miały miejsce w Ekstralidze żużlowej ; ]

Ten sam Wojciechowski chce kupić Lechię? Czy mowa o kimś innym?

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 16:27    #19
http://lechi(...)787.html

Eh, znowu robią wszystko, aby Cracovia się utrzymała?
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 20:22    #20
Ile razy on już Lechię kupował...
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.