Pilkarzom na mecz zmieniaja sie numery na koszulkach

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
20.04.2018, 00:18    Pytanie
Jak wyzej.Wystarczylo zagrac mecz i juz wiadomo ze jednak sie nie mylilem.Ta gra to g**no.Koniec,mam dosc .Gdybym wiedzial,nie dalbym nawet zlotowki za to dziadostwo.Kazdemu bede odradzal zakup tego chlamu.SZAJS NIEBYWALY.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 00:27    #1
Czy zdajesz sobie sprawę, że z każdym kolejnym takim postem robisz z siebie coraz większe pośmiewisko?
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 04:23    #2
Jeżeli mówisz o grach sparingowych to znam rozwiązanie.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 08:05    #3
@Viique
Nie,nie robie z siebie posmiewiska.Moze laskawie zrozumiesz ze kupilem gre po to,zeby sie przy niej odprezyc,a nie rozwiazywac wieczne problemy.Nie pisz mi,ze w internecie mozna znalezc rozwiazania.Ja nie mam tyle czasu ani ochoty,zeby siedziec caly dzien i dochodzic co tam znowu nie gra.Laptop zostal naprawiony (wczesniej przegrzewal sie),system zrestartowany,wiec chyba mam prawo oczekiwac zeby wreszcie gra chodzila bez wiekszych problemow.Pewnie znasz rozwiazanie tego problemu i dziwisz sie,jak moge tego nie wiedziec.Przyjmij wiec do wiadomosci,ze ja ta gre mam od grudnia (i nie slecze nad nia 24/7),a wczesniej w ogole nie mialem z nia do czynienia.W ogole to nie wiem,po co odpowiadasz na moje posty,bo ani razu nie pomogles,a rady typu "poszukaj sobie w necie" daruj sobie.
@Shrek
Tak,chodzi o mecz sparingowy.W trakcie meczu pilkarze mojej jak i przeciwnej druzyny zamiast rzeczywistych numerow mieli numery 1-11 (rezerwowi mieli juz nie w kolejnosci,ale zaden,w kazdym razie z mojej druzyny,nie mial swojego wlasciwego numeru).Przed meczem numery sie zgadzaly,po meczu specjalnie sprawdzilem i tez wszystko w porzadku.Jak poprzednio rozgrywalem pierwszy sparing (zanim oddalem laptop do naprawy) to takiego czegos nie zauwazylem,ale wtedy mialem gre dzien czy dwa i dopiero wszystkiego sie uczylem,wiec moglem nie zwrocic uwagi.Poza tym wtedy gralem na 3D,a teraz na 2D,wiec lepiej bylo to widac.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 08:10    #4
@as15
Jeśli mogę zapytać... ile Ty masz lat? Zamiast sobie powolutku ogarnąć grę i samemu sprawdzić czy na przykład te numery będą się nadal zmieniać gdy zagrasz w lidze a nie po 1 meczu (prawdopodobnie sparingowym) to prxy kwżdej możliwej okazji wylewasz żale. Niedługo zaczniesz marudzić, że piłka ma inny kolor niż powinna.

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 08:45    #5
@Kondi
Co to ma do rzeczy ile mam lat?Ile bym nie mial,to chyba mam prawo oczekiwac zeby gra nie sprawiala problemow.Jakie znaczenie ma to czy w lidze tak bedzie?Czyli dopoki liga sie nie zacznie to w kazdym sparingu pilkarze beda grac z innymi numerami?Jeszcze przed tym meczem przenioslem kilku zawodnikow do pierwszej druzyny (z powodu urlopow nie bylo polowy skladu),nadalem im numery bo nie mieli i zaznaczylem opcje pt.ZATWIERDZ.Pozniej zaczynam grac i widze ze nie tylko ci przeniesieni,ale wszyscy maja inne numery,to jak mam to rozumiec?Ja nie jestem jakims pasjonatem czy maniakiem tej gry,nie fascynuje mnie siedzenie nad nia godzinami,szczegolowe rozgryzanie wszystkiego,tym bardziej ze nigdy w to nie gralem i po prostu nie znam sie na tym.Chce po prostu w wolnym czasie wlaczyc gre i zagrac mecz (czasem lubie troche posiedziec nad taktyka).Czy to tak wiele?

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 08:49    #6
Tak na marginesie - pilka juz miala inny kolor niz powinna.Zdarzalo sie ze byla czarna.Razem z pilkarzami.Wiec wiesz...

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 09:37    #7
Rejestracja numerów jest tylko do rozgrywek ligowych, pucharowych itd. w sparingach mogą sobie zawodnicy grać nawet z numerami od 80 wzwyż i nikt z tego problemu nie zrobi. A skoro kupujesz jakąś grę w którą nie potrafisz grać to chyba oczywistym jest, że trzeba się nauczyć w nią grać prawda ? Choćby właśnie po to abyś miał jakąkolwiek przyjemność z tej gry. To trochę tak jakbyś usiadł za kierownicą auta bo chciałbyś sobie czasem pojeździć a nie potrafiłbyś go nawet uruchomić i miałbyś pretensje o to, że auto samo nie jedzie.

PS. Kiedyś w grze Pro Evolution Soccer (głównym rywalu FIFY na rynku gier o piłce nożnej) też nie było licencjonowanych drużyn, rozgrywek itd. a ludzie i tak twierdzili, że gra jest lepsza od FIFY bo nie czepiali się o brak herbu czy o nazwę drużyny a skupiali się na grze.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 20.04.2018 o godz. 09:53

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 11:56    #8
Od czasu kupienia gry w miare opanowalem zasady,chociaz pewnie jeszcze nie wszystko.Nie mam jakichs wielkich wymagan,chce tylko czasem zagrac mecz,powalczyc w lidze albo o LM i tyle,nie wymagam super grafiki,nawet gram juz na 2D,zeby uniknac czarnych ludzikow i nie prowokowac innych problemow.Zeby przekonac sie o tym co piszesz,musialbym rozegrac wszystkie sparingi i zaczac lige,tylko ze do tej pory caly czas myslalbym ze cos jest nie tak i probowalbym to naprawic,co psuloby wlasnie przyjemnosc z gry.Co do PESa,to nie gralem w to,ale trudno mi sobie wyobrazic ze kogos moze cieszyc gra bez herbow czy strojow.Chyba ze to bylo z jakies 20 lat temu.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2018 12:18    #9
No widzisz, a jednak są tacy, których cieszy gra bez tych wszystkich graficznych rzeczy. Ja osobiście w FM-ie też nie używam herbów i strojów bo mi to spowalnia grę i jest mi po prostu zbędne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.