O co chodzi?

 Mifune85 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2014
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.03.2014, 23:40    #1
Witam,

Jestem zupełnie nowy na forum więc mam nadzieje, że pytanie które zadałem nie okaże się głupie. Od jakiś 2 miesięcy gram w FM2014 i za każdym razem pojawia się ten sam schemat. Nieważne czy biorę dobrą czy słabą drużynę to sezon zaczyna się dobrze ale im bliżej końca sezonu zaczynają się seryjne porażki. Gdyby nie to, że ten schemat się powtarza to mógłbym pomyśleć, że jestem po prostu słaby ale to mało możliwe, ze za każdym razem jest tak samo. Chciałbym trochę pograc na FM2014 bo relaksuje się przy tym w przerwach pomiędzy pracą(mam prawie 30-tkę na karku) ale zaczyna mnie to powoli irytować. Czy ktoś z was wie może o co chodzi?

pozdrawiam

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.03.2014 23:59    #2
Może przedstaw szerzej problem? Chodzi o to jakim klubem grasz, czy masz szeroką ławkę rezerwowych, jak sprawa wygląda u Ciebie z kontuzjami? Jakiej taktyki używasz? Czy w środku sezonu i na początku forsujesz graczy czy może jednak czasami dajesz odpoczywać? Te porażki mogą być rezultatem zmęczenia zbyt forsownym sezonem.
#TeamTyniec

 Prodigy666 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.01.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2014 09:41    #3
Mam dokładnie to samo, a już pierwsze 3-4 mecze w sezonie to jest bajka, leje każdego (gram w Ligue 1), w grudniu jestem w czubie, natomiast w rundzie rewanżowej ne ważne co bym robił i tak każdy mnie leje, nie pomaga ani wałkowanie taktyki w przerwie ziomowej, ani roszady w skłądzie, w akcie desperacji modyfikuje taktyke i cisne z kontry, to czasami coś wpadnie

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2014 15:03    #4
Miałem tak w Norymberdze, nie przytrafiło mi się wcześniej podczas kariery w Cagliari i mam nadzieję, że nie przydarzy w obecnej karierze.
Nie jest też tak, że w rundzie jesiennej wygrywam wszystko, ale uważałem zajmowanie 5 pozycji w bundeslidze przez kandydata do spadku za spory sukces.
Po sylwestrze nie wygrałem żadnego meczu o punkty i w końcu zostałem zwolniony. Najpierw próbowałem nie panikować - zmniejszyłęm trochę obciążenia treningowe, wprowadziłem kosmetyczne korekty w taktyce. Niestety tak jak u kolegów wyżej nic to nie dało (tak jak kompletny miks skłądu i taktyki).
Ciężko mi powiedzieć skąd to się bierze, muszę poszperać na forum SI bo do tej pory myślałem że to moja ułomność.

 180311 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2014 15:13    #5
ja gram już kilka lat w FM, ale nigdy jeszcze mi się takie coś nie przytrafiło. W FM 14 - mam prawie 200h przegranych, na karku piąty sezon jedną drużyną i nigdy mi się takie coś się nie zdarzyło. Tak jak przedmówca napisał - pewnie non stop jednym składemgracie

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2014 15:25    #6
Gdyby chodziło o grę jednym składem to bym się nie wypowiadał w ogóle. Gram we wszystko od cm00/01 i też mi się jeszcze "takie coś" nie zdarzyło (:
Dużo rotuje składem, zawsze mam w składzie 2-3 młode talenty które ogrywam w mniej ważnych spotkaniach. Do tego rezerwy itp więc nie tędy droga.Fakt, ze w Norymberdze trafiła mi się plaga kontuzji na początku nowego roku więc część zawodników była nieco mocniej eksplatowana ale nigdy ponad miarę.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2014 15:30    #7
[quote="kajn"]Gdyby chodziło o grę jednym składem to bym się nie wypowiadał w ogóle. Gram we wszystko od cm00/01 i też mi się jeszcze "takie coś" nie zdarzyło (:
Dużo rotuje składem, zawsze mam w składzie 2-3 młode talenty które ogrywam w mniej ważnych spotkaniach. Do tego rezerwy itp więc nie tędy droga.Fakt, ze w Norymberdze trafiła mi się plaga kontuzji na początku nowego roku więc część zawodników była nieco mocniej eksplatowana ale nigdy ponad miarę.[/quote]

Rada - sprawdz spojność gry, moze Ci się pliki rozjechały. Ja miałem tak samo, zmieniło się to gdy dorzucilem nowy dodatek ( w tym przypadku III liga PL)

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2014 16:00    #8
Dorzucałem jedynie dwóch piłkarzy do bazy, czy to może być problem?

 Mifune85 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2014
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2014 13:00    #9
[quote="Chod"]Może przedstaw szerzej problem? Chodzi o to jakim klubem grasz, czy masz szeroką ławkę rezerwowych, jak sprawa wygląda u Ciebie z kontuzjami? Jakiej taktyki używasz? Czy w środku sezonu i na początku forsujesz graczy czy może jednak czasami dajesz odpoczywać? Te porażki mogą być rezultatem zmęczenia zbyt forsownym sezonem.[/quote]

Grałem różnymi klubami. Czy to były kluby mające walczyć o wyższe cele czy o utrzymanie to schemat był ten sam. Nie gram jednym składem i czesto daje zawodnikom odpoczywać. Trudny poziom gry mnie nie zniechęciłby do grania, a wręcz przeciwnie. Jednak ten schemat, który sie cały czas powtarza zaczyna mnie denerwować i nie wiem czy jest sens dalej grać

 Mifune85 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2014
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2014 21:59    #10
Ehh...Następny klub i 4 miejsce na 12 kolejek przed końcem. Seria 7 bardzo wysokich porażek z rzędu(po 0-3, 0-4) i zostałem zwolniony. Dam sobie już spokój z tą grą bo to się zrobiła parodia. Zazdroszcze wam, że możecie grać jakoś normalnie bo mi się już odechciało anagażować w to by powtarzał się bez przerwy ten sam schemat.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.