Nowa gra

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007, 11:15    Pytanie
Mam ogromny problem. Od dawna grałem na jednym sejwie, tymczasem dziś chciałem spojrzeć w nową grę, by zobaczyć, jakich zdjęć piłkarzy mi brakuje - robota na nowy facepack ;)
Po wejściu w nową grę, zaznaczyłem te ustawienia, co zwykle, wczytałem ligi...i po załadowaniu się gry w klubach byli dziwni piłkarze o zmyślonych nazwiskach...podam przykład.
w ŁKS-ie Łomża był Elton Grzelczak, który miał zdjęcie jednego z prawdziwych piłkarzy, natomiast herb na górze przy nazwisku był...ze Śląska Wrocław...! Myślałem, że po prostu zaznaczyłem opcję, aby nie było prawdziwych piłkarzy. Kolejny raz wchodzę w FM-a, a tam "Używaj prawdziwych piłkarzy" - zaznaczone! No to wchodzę w grę, a tu znowu zmyśleni zawodnicy i cała ta reszta ww.
Jeszcze później kilka razy zmieniałem tą opcję, odznaczałem i zaznaczałem, ale ciągle jest to samo...nieprawdziwi gracze z dziwnymi narodowościami, z herbami z innych klubów...:o
Myślałem o reinstalce, ale może ktoś miał podobny problem i rozwiązął go w inny sposób.
Pomóżcie!!!

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:51    #20
No i po punkcie of course na wasze konto, dla ciebie handballer również, ponieważ ze sporą determinacją starałeś się pomóc, również wydawało mi się, że trzeba to wszystko skopiować najpierw, no ale i tak dzięki za poradę, aby kopiować sejwy "ostrożnie" ;)

 handballer Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 288
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:51    #21
Nie prawda. Sejwy masz przecież w oddzielnym katalogu (domyślnie w moich dokumentach). Zakładam, że każdy instaluje FM'a na innym dysku niż C, więc jeśli go poźniej odinstaluje, to przecież nie usuwa katalogu z Moich Dokumentów. A co do grafiki, u mnie przynajmniej jest tak, że po deinstalacji FM'a, w katalogu gdzie był FM (D:/Gry/Sports Interactive/ Football Manager 2007) zostaje katalog data/graphics, do którego wrzucałem dodatki graficzne, więc grafika która sobie urozmaicamy grę zostaje. Oczywiście jeśli nikt woli nie ryzykować utraty danych to niech sobie zrobi kopię zapasową, ale żeby poźniej nie płakał, zę mu sejwy nie chodzą i grafika

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:55    #22
Akurat jeśli chodzi o kopiowanie grafiki czy sejwów, to już to kiedyś robiłem (przypomniało się :) ) i później wszystko chodziło normalnie...no w każdym razie, z taką sytuacją, jaką miałem się jeszcze nigdy nie spotkałem, więc lepiej zachować umiar co do podejmowanych kroków :)
temat właściwie uznaję za zamknięty, jeszcze raz Thx za pomoc

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.