Nowa gra

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007, 11:15    Pytanie
Mam ogromny problem. Od dawna grałem na jednym sejwie, tymczasem dziś chciałem spojrzeć w nową grę, by zobaczyć, jakich zdjęć piłkarzy mi brakuje - robota na nowy facepack ;)
Po wejściu w nową grę, zaznaczyłem te ustawienia, co zwykle, wczytałem ligi...i po załadowaniu się gry w klubach byli dziwni piłkarze o zmyślonych nazwiskach...podam przykład.
w ŁKS-ie Łomża był Elton Grzelczak, który miał zdjęcie jednego z prawdziwych piłkarzy, natomiast herb na górze przy nazwisku był...ze Śląska Wrocław...! Myślałem, że po prostu zaznaczyłem opcję, aby nie było prawdziwych piłkarzy. Kolejny raz wchodzę w FM-a, a tam "Używaj prawdziwych piłkarzy" - zaznaczone! No to wchodzę w grę, a tu znowu zmyśleni zawodnicy i cała ta reszta ww.
Jeszcze później kilka razy zmieniałem tą opcję, odznaczałem i zaznaczałem, ale ciągle jest to samo...nieprawdziwi gracze z dziwnymi narodowościami, z herbami z innych klubów...:o
Myślałem o reinstalce, ale może ktoś miał podobny problem i rozwiązął go w inny sposób.
Pomóżcie!!!

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:34    #10
Ok, tylko czy wtedy zachowają mi się cała ta grafika i dotychczasowe sejwy??

 handballer Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 288
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:36    #11
Tak, grafika, sejwy i to co wrzucałeś do katalogu FM'a zostają

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:38    #12
Skopiuj sejva w inne miejsce na kompie i dodatki graficzne również :) nastepnie usuń całego Fm-a i zainastluj go ponownie wklejajac ( do tego nowego ) dodatki graficzne tam gdzie wcześniej sie znajdowały i sejva również :)

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:40    #13
hanballer mówimy tu o całowkitym usunieciu FM-a ! czyli grafika i sejv mu nie zosatnie jak nie przeniesi ich w inne miejsce ! :) jak zainstaluje ponownie to bedzie miał tylko standardowe loga i grafike poczatkową gry :)

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:41    #14
Heh, widzę, że jest wiele możliwości wyboru ;D
to w końcu mam po prostu zdeinstalować i zainstalować ponownie czy kopiować te wszystkie graficzne rzeczy itd.?

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:42    #15
KOPIOWAĆ !

Użytkownik uznał post za pomocny

 handballer Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 288
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:43    #16
Nie radze kopiować sejwów. Wiele osób tak robiło jak np. formatowało sobie dysk i potem nie mogli tych sejwów odtworzyć, bo się zepsuły. Kiedyś miałem podobnie, ale teraz katalog z sejwami i taktykami mam na innym dysku niż C:/Moje Dokumenty i w ogóle go nie ruszam

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:44    #17
niby jakim sposobem zostana na kompie jak usuniesz całego Fm-a hanballer ? hmm ... ? Dodatki graficzne,sejva i wszystkie inne potrzebne rzeczy których na poczaku gry nie miałas a pobrałes z ineternetu musisz koniecznie SKOPIOWAĆ a nastepnie po zainstalowaniu FM-a wkleic na ich dawne miejsce ;)

 kyczy7 Przodownik pracy

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Osiecza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:46    #18
ale jak go nie skopiuje akurat w tym wypadku ( gdzie ma go w grze czyli w folderze FM-a ) to usunie mu sie całkowicie wiec teraz musisz go skopiować jak i inne dodatki graficzne ... zórb tak :D

 Mich@el Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2007 12:47    #19
No właśnie tak też myślałem :-)
Ok, dzięki wielkie za pomoc
i niech FM będzie z wami :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.