Nieprzekonujące gwiazdy

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009, 14:48    Pytanie
Mam takie oto pytanie. Co mam zrobić, aby gwiazdy(w tym przypadku Cristiano Ronaldo i Kaka) grały na miarę swoich umiejętności? Gram Realem w FM 09 i jakoś nie czuję że gram drużyną posiadającą taką konstelację gwiazd ;/ Identycznie grało mi się chociażby Deportivo :| Gwiazdy nie są w stanie wziąć na siebie ciężaru gry, robić rajdów, po których strzelą bramkę. Gram takim ustawieniem, bez lewego skrzydłowego:
BR
O O O O
P P P
OP
N N .
Wiem, że ustawienie nietypowe, ale przynosi efekty w postaci wyników.. Chciałem aby grali tak i konsekwentnie wpajam im tę ustawienie.Tylko jak poustawiać gwiazdeczki żeby zaczeły grać?
PS. Grając jakiś czas temu Barceloną np Messi, czy Xavi mając fantaastyczne umiejętnosci grali jak przeciętniacy :| Help.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 02.10.2009, 14:49

'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Mlody_Trener Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 553
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2008
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 14:56    #1
Ustaw taktykę pod tych zawodników. Zrób jednego z nich ( w tym przypadku lepiej Kakę ) jako rozgrywającego. Poza tym tak jak mówiłem ustaw tak taktyk, by Ci zawodnicy byli kluczowymi graczami w tej taktyce. Dodatkowo dobry trening też pomoże w graniu na maksimum swoich umiejętności. Jak chcesz trening przynoszący dobry efekt to ściągnij jakiś trening z FilePlanet lub napisz do mnie to dam Ci swój własny. Gdy będziesz miał wszystko ustawione i dopięte na ostatni guzik to wyjedź w jakiejś przerwie na tournee, gdzie będziesz grał ze słabymi przeciwnikami, tak by zawodnicy sobie postrzelali.

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 15:11    #2
No rozumiem. Ustawić taktykę pod zawodników. Uważam, że taktyka, którą stworzyłem jest pod tych zawodników których posiadam. Zrezygnowałem z lewego skrzydłowego, ponieważ wydaje mi się, że lepiej grać za to ofensywnym pomocnikiem. Mam ich wyjątkowej klasy - Kaka, Guti, Vaart czy chociażby Granero. Rozgrywającym jest Xabi Alonso, będąc nastawionym "normalnie" środkowym pomocnikiem. Obok niego gra zazwyczaj Lass, będąc typowym defensywnym pomocnikiem. Trening mam ściągnięty z cmrev specjalnie dla fm 09.
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Buki Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 15:34    #3
Xavi'ego akurat trudno ustawić, żeby grał na miarę swoich atrybutów. Ale Ronaldo? Nawet wejdź w ustawienia zawodników i daj mu standawdowe ustawienia dla skrzydłowego. Pewnie zadziała. Zmień tą formację. Moim zdaniem każda formacja powinna być w miarę symetryczna. Proponuję 4-2(śp)-3(LPO, PPO, ŚPO)-1(NŚ) lub 4-3(ŚP)-1(ŚPO)-2(NŚ i N)

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 15:45    #4
czemu niby symetryczna? ;]
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Buki Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 15:50    #5
Jak po lewej masz ofensywnego pomocnika, to dobrze by było gdybyś miał go również po prawej. Tak samo z napastnikiem. Gdy grasz jednym, nie ustawiasz go na prawym ataku, tylko na środku. Gdy grasz PPO, ŚPO, a nie grasz LPO, to na lewej flance robi się dziura. Musisz zagospodarować jak największy teren, nie zostawiając przy tym większych dziur.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.10.2009 o godz. 15:55

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 15:53    #6
http://img59(...)cja.jpg/
tak wygląda ustawienie.
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Buki Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 15:58    #7
Cristiano daj do przodu na OPP, Benzema na ławe, Nisterlooy na NŚ, za Benzemę daj OPL, proponuję Guardado, Insua, Nasri lub Silva.

Marcelo i Ramos rajdy na często, Kaka na mieszane (jako rozgrywający musi raczej czekać na piłkę), Diarra lub Alonso na częste(jeden z nich niech robi przewagę w ataku i odciąża rozgrywającego - Kakę). Nisterlooy to łowca bramek, nie może grać na rzadkich rajdach, zwłaszcza gdy ustawisz go na środkowego napastnika.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 02.10.2009 o godz. 16:09

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 16:09    #8
Tak wg mnie mając Real, powinieneś jednak zrezygnować z 1 pomocnika na rzecz skrzydłowego, którego możesz mieć najlepszego prowadząc taki klub np. C. Rodriguez z Porto, zamiast Xabiego kupiłbym Hamsika czy Dzagoeva. W ataku też przydałaby się świeża krew. Ale jeśli masz wyniki to nie ma co narzekać. Czasem efektownie nie znaczy efektywnie. Ja wolę wygrać nudnie wygrać 1:0 niż przegrać 4:6 (a dość często osiągam takie wyniki na wyjazdach z mocnymi :P).

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 16:17    #9
[quote=Buki]Cristiano daj do przodu na OPP, Benzema na ławe, Nisterlooy na NŚ, za Benzemę daj OPL, proponuję Guardado, Insua, Nasri lub Silva.

Marcelo i Ramos rajdy na często, Kaka na mieszane (jako rozgrywający musi raczej czekać na piłkę), Diarra lub Alonso na częste(jeden z nich niech robi przewagę w ataku i odciąża rozgrywającego - Kakę). Nisterlooy to łowca bramek, nie może grać na rzadkich rajdach, zwłaszcza gdy ustawisz go na środkowego napastnika.[/quote]
Dobra, załóżmy że zamiast tych Nasrich i Guardadów dam Robbena, którego jeszcze mam w składzie. Wiec jak? 1 napadziorem grać?!
'Por Que?No Entiendo Por Que'

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.