Newgeni w Polsce

 marcin16v Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Chełm
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2011, 11:17    Pytanie
Prowadze GKS KAtowice, jestem juz w 2018 roku, od pieciu sezonow mam wybudowana akademie pilkarska, od roku obiekty treningowe i mlodziezowe sa DOSKONALE, a ja dalej nie mam dobrych newgenow. NAwet poziom tych newgenow sie nie zwiekszyl, sa dalej tacy slabi ze nie mam szans budowac na nich druzyny bo oznaczalo by to rychly spadek rok po roku. Jednym slowem sa beznadziejni. Ile czasu od wybudowania akademii musze czekac az zaczne "produkowac" utalentowanych juniorow???? Czy ma na to wplyw siatka wyszukiwania juniorow? Bo jeszcze tego nie mam rozwinietego, mam bodajze dosc podstawowa siatke wyszukiwania juniorow. No ale czy mimo wszystko jakosc tych newgenow nie powinna sie jednak zwiekszac??? Zalaczam screen z ostatniego naboru mlodziezowcow. To niby zawodnik ktory sie wyroznia na tle innych mlodziezowcow:

 Mati1213 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2011
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2011 15:39    #30
A wie ktos jak to zrobic z tym fmrte bo jak znalazlem te atrybuty szkolki i bazy treningowej zmienilem na 20 to potem w grze mi sie nie zmienilo ;/ Wie ktos jak to ogarnac?

 Damian907 Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2011 22:49    #31
Musisz jeszcze kliknąć zapisz (symbol dyskietki).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.12.2011 o godz. 22:50

Zamówiełem ORYGINALNY FM 2012 przez empik w przedsprzedaży.

 Frytek4 Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2011 23:31    #32
powiedzcie mi jak używać w ogóle tego fmrte ? ściągnąłem wypakowałem ale to wszystko. nie wiem co mam dalej robić. proszę o pomoc

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2011 00:03    #33
odpal sejwa w grze, wlacz edytor i nacisnij load/wczytaj

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.